آیا اتحادیه اروپا-ترکیه پناهنده مقابله فروپاشی ؟

اتحادیه اروپا شک و تردید در مورد شایعاتی که ترکیه ممکن است اجازه دهید بیشتر پناهندگان سوری به اروپا اشاره کرد

توسط PATRIS-FUN در 10 اسفند 1398

اتحادیه اروپا شک و تردید در مورد شایعاتی که ترکیه ممکن است اجازه دهید بیشتر پناهندگان سوری به اروپا اشاره کرد که پناهندگان "معامله" است که هنوز هم در محل. اما چقدر وابسته به این است که اتحادیه اروپا در ترکیه ؟

شایعاتی که ترکیه ممکن است باز کردن مرزهای خود و اجازه می دهد تا پناهندگان سوری برای ورود به اتحادیه اروپا شروع به چرخش در مدت کوتاهی پس از آخرین مرگبار درگیری بین ترکیه و سوریه نیروهای خود در استان ادلب در روز پنج شنبه.

عمر چلیک سخنگوی دولت ترکیه حزب حاکم عدالت و توسعه (AKP) گفت: ترکیه دیگر نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن پناهندگان از ورود به یونان. ترکیه, رسانه های زد گزارش ادعا که اتوبوس پر از پناهندگان به حال دیده شده است ساخت راه خود را به ترکیه در مرز با یونان و بلغارستان.

ادامه مطلب: ادلب: "من ترجیح می دهم رنج می برند بمب از اسد'

اما وزارت امور خارجه ترکیه به سرعت رد این گزارش در صبح روز جمعه. "کشور ما که گرفته شده در بیشتر پناهندگان از هر جای دیگر در جهان نمی خواهد آن را تغییر دهید پناهندگان و مهاجرت سیاست" گفت: Hami Aksoy سخنگوی وزارت مالیه.

Aksoy, آیا, اما, اضافه کردن که اگر وضعیت در سوریه رو به وخامت گذاشته این وضعیت می تواند بدتر برای 3-4 میلیون پناهنده در این منطقه است. "برخی از پناه جویان و مهاجران در کشور ما نگران تحولات شروع به حرکت به سمت مرزهای غربی ما. اگر وضعیت بدتر این خطر ادامه خواهد داد به افزایش است."

کمیسیون اروپا در بروکسل ابراز امداد در ترکیه در بیانیه ای. سخنگوی کمیسیون پیتر Stano گفت: ترکیه تا به حال نه به طور رسمی به اطلاع اتحادیه اروپا از هر گونه قصد خروج از 2016 پناهندگان معامله میان آنکارا و بروکسل است.

ادامه مطلب: نظر: مرکل و اردوغان یک Faustian پناهندگان مقرون به صرفه

با وجود مرگبار تشدید خشونت در سوریه Stano گفت: اتحادیه اروپا به عهده گرفت که ترکیه همچنان به حمایت از پایان خود را از معامله. اتحادیه اروپا می خواهد ارزیابی وضعیت بر روی زمین و بازرسی مرزی در این بخش تحت نظارت اتحادیه اروپا از مرز عوامل و کارشناسان از اروپا پناهندگی پشتیبانی ،

اردوغان اهرم

دولت ترکیه از نمایندگان و حتی رئیس جمهور رجب طیب اردوغان خود را به طور منظم تهدید به خروج از معامله و "باز کردن دروازه" در طول چند سال گذشته. در واقع اردوغان شروع به ساخت چنین تهدید و حتی قبل از معامله امضا شد و در ماه مارس 2016.

زمانی که ترکیه میزبانی اجلاس G20 در آنتالیا در ماه نوامبر 2015 اردوغان اشاره او به سادگی باز کردن خود را در مرزهای کشور با اتحادیه اروپا اگر بروکسل نمی خواهید به پرداخت برای آنکارا کمک کند. در موضوع اضافی €3 میلیارد دلار ($3.3 میلیارد دلار) پرداخت او در نهایت داده می شود. آن بود که در آن نقطه است که دیپلمات های اتحادیه اروپا آغاز شد گله مند است که بلوک باز کرده بود خود را به باج خواهی.

معامله زده بین بروکسل و آنکارا تصریح کرد که ترکیه را به بازگشت پناهندگان سوری که تا به حال ساخته شده راه خود را به یونان. در ازای هر پناهندگان عودت به ترکیه یکی دیگر از سوریه خواهد بود اسکان به اتحادیه اروپا. ترکیه نیز وظیفه نگهداری قاچاقچیان انسان از فرستادن پناهندگان در سراسر دریای اژه و بسته شدن مرزهای زمینی خود با یونان و بلغارستان به پناهندگان.

Migrants build a temporary shelter at a makeshift camp surrounding the Moria migrant camp

هزاران نفر از پناهندگان در حال حاضر رشته در مکان هایی مانند Moria اردوگاه پناهندگان در یونان جزیره لزبوس

بیش از چهار سال گذشته ترکیه دریافت کرده است برخی از €6 میلیارد دلار کمک مالی اتحادیه اروپا به پرداخت هزینه برای اتاق هیئت مدیره و آموزش و پرورش برای برخی از 3 میلیون پناهجوی سوری است. اتحادیه اروپا همچنین وعده داده شده برای تسریع مذاکرات ترکیه برای الحاق به اتحادیه اروپا سفر بدون ویزا به اتحادیه اروپا برای شهروندان ترکیه و گسترش اتحادیه گمرکی.

دولت ترکیه به مدت طولانی شکایت کرده است که اتحادیه اروپا پرداخت نشده از €6 میلیارد مجموع کامل و اتحادیه اروپا کشیدن پای خود را در الحاق مذاکرات و نامه های دیگر. کمیسیون اروپا التماس به اختلاف و ادعا پول پرداخت شده است در full — البته به پناهندگان کمک سازمان ها و به طور مستقیم به دولت ترکیه شد.

ادامه مطلب: لزبوس: "ما می خواهیم ما جزیره بازگشت'

اتحادیه اروپا مایل به پای این لایحه

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در بازدید از استانبول در ماه ژانویه که در آن او به توافق اردوغان درخواست های مکرر برای پول بیشتر برای کمک به کشور خود را در برخورد با پناهندگان. اتحادیه اروپا نشانه تمایل خود را برای سرمایه گذاری چند میلیارد یورو بیشتر در طول سال های آینده و مرکل گفت که آلمان نیز خواهد بود که مایل به کمک به ساخت سکونت پناهندگان در ترکیه در مناطق تحت کنترل در سوریه است.

برای تمام معایب خاص خود با پناهندگان برخورد کرده که اثر مورد نظر جلوگیری از ورود افراد جدید. بسیاری از پناهندگان سوری آگاه آنها در نهایت خواهد شد رشته در جزایر یونان تصمیم گرفته اند آن را بهترین به انجام این سفر در همه. تعداد مهاجران در یونان کاهش یافته است قابل ملاحظه ای از این قرارداد به اثر رفت در اوایل سال 2016.

Infographic showing Illegal sea border crossings into Greece from Turkey in 2016 - 2017 by week

هنوز اتحادیه اروپا هنوز به طور کامل پیاده سازی اقدامات این توافق را در زمان. برای مثال با وجود عظیم کمک های مالی از بروکسل به یونان باقی مانده است محزون می خوانی ناتوان از پردازش برنامه های کاربردی پناهندگی از پناهندگان سوری در یک مد به موقع. روش کل می کشیدن برای ماه ها و حتی سال.

به عنوان یک نتیجه شده اند وجود دارد به مراتب کمتر عودت کننده گان از اتحادیه اروپا به ترکیه نسبت به پیش بینی در اصل پناهندگان معامله است. امروز برخی از 20 ، 000 نفر در حال حاضر در رشته بسیار نامطلوب شرایط یونان شرقی ترین جزایر در مکان هایی مانند Moria اردوگاه پناهندگان در لزبوس.

به مسائل پیچیده بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا شده اند و تمایلی به پذیرش کافی تعداد کسانی که در سوریه در حال حاضر در ترکیه است. "اگر اتحادیه اروپا تغییر نمی کند که به زودی معامله سقوط خواهد کرد" گفت: جرالد Knaus یک مهاجرت متخصص در مصاحبه های اخیر. Knaus توصیه اتریش و اتحادیه اروپا در سال 2015 و 2016 است و تا حد زیادی دیده می شود به عنوان معمار اتحادیه اروپا-ترکیه معامله شد.

واکنش های عصبی

اما بسیاری نیز تغییر کرده در ترکیه بیش از چهار سال گذشته. دولت بوده است ظالم در آن حمله به روزنامه نگاران و منتقدان و تعدادی از شهروندان آلمانی در ترکیه, سلول های زندان. آنکارا روابط با بروکسل نیز قابل ملاحظه ای سرد در پی شکست خورده 2016 کودتا.

هنوز هم با وجود کمبود در اجرای توافق کمیسیون اروپا همچنان برای مشاهده آنکارا به عنوان تنها چیزی که متوقف کردن یک هجوم گسترده پناهندگان از جاری شدن سیل در بالکان مسیر مانند آنها در سال 2015.

این می آید به عنوان جای تعجب ندارد که کشورهای عضو اتحادیه اروپا تمایل به واکنش نشان می دهند عصبی هر زمان که ترکیه را تهدید به خروج از معامله. دولت بلغارستان برای مثال در حال حاضر اعلام کرد که آماده است به ارسال سربازان اضافی به مرز آن در صورت لزوم.

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب