آتش سوزی افزایش سطح تابش در نزدیکی چرنوبیل

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن "ساخته شده است که هیچ راز از تحقیر خود را برای رسانه ها" اما او COVID-19 کنف

توسط PATRIS-FUN در 18 فروردین 1399

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن "ساخته شده است که هیچ راز از تحقیر خود را برای رسانه ها" اما او COVID-19 کنفرانس های مطبوعاتی را "برجسته این واقعیت است که وجود دارد یک خروجی رسانه ها به نظر می رسد او به واقعا لذت بردن از دعوت" جان الیور گفت: در روز یکشنبه هفته گذشته امشب. "OAN مخفف یک امریکا, اخبار و وقتی که شما شنیدن این نوع از سوالات است که آنها بپرسید شما شروع به دیدن چرا تهمت تماس در آنها بسیار است." او نشان داد برخی از لحظات است که "توضیح دهد که چرا تهمت چنین love affair با OAN," توضیح داد: "آنها در حال مشت زدن راه بالاتر از وزن خود را در حال حاضر" و در زمان "نگاهی که آنها هستند و آنچه انجام می دهند."

برای استارت "OAN است مغز کودک از رابرت شاه ماهی محافظه کار میلیونر" و "پس از تولد آن OAN شده است یک خانه برای افراطی محافظه کاری" و حتی تئوری های توطئه که از جمله coronavirus سرچشمه به عنوان یک bioweapon در کارولینای شمالی الیور گفت. "تمام نقطه فروش برای OAN است که آنها در حال فاکس نیوز با حتی کمتر شرم و حتی کمتر scruples. در واقع آنها آنقدر وقیحانه تحت تأثیر قرار نمیگیرند با مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه خود را به حساب در واقع توییتی "رقت انگیز تشنه" شکایت در مورد تهمت نیست ضمن تشکر از آنها خود را "بزرگترین حامیان."

"من می دانم که آن را آسان به اخراج OAN به عنوان فقط یک احمق کوچک-تماشا مرزی خود تقلید مسخره امیز" الیور گفت. "مشکل این است که اگر ما در حال یادگیری یک چیز در حال حاضر این است که سمی چیزهایی است که شروع به کوچک می توانید سریع بزرگ و خطرناک است آنها را نادیده گرفت. و در حال حاضر رئیس جمهور قرار دادن مقدار زیادی از انرژی را به, افزایش OAN مشخصات" حتی دعوت از پشت OAN کاخ سفید خبرنگار پس از White House Correspondents' Association لغو صندلی خود به موازین اجتماعی-دورى قوانین.

این تهمت-OAN همزیستی "یک مشکل" الیور گفت. "در بهترین زمان شما می توانید خنده در تقریبا Anchorman-esque تقلید مسخره امیز از جناح راست news اما بسیار شبیه مشکل با Anchorman 2آن نه تنها زمان مناسب برای Ron Burgundy در حال حاضر. OAN را ترکیب عجیب و دور از جناح راست صحبت کردن امتیاز و خاک-احمق گزارش فوق العاده خطرناک در یک زمان مثل این." در واقع برخی از "اطلاعات غلط OAN است خارج می گردند در حال حاضر می تواند در نهایت مردم کشته," او گفت:. "و متاسفانه پیام خود را گرفتن به طور فعال گسترش کاخ سفید است." (وجود دارد NSFW زبان است.) پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net