چرا شما نباید خوردن بلومبرگ کمپین پیتزا در یک فیلم عجیب

سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.), آن را نمی ممکن است تعجب شما برای یادگیری یک طرح برای مقابله با کروناویروس اپیدم

توسط PATRIS-FUN در 13 اسفند 1398

سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.), آن را نمی ممکن است تعجب شما برای یادگیری یک طرح برای مقابله با کروناویروس اپیدمی و او گذاشته برخی از تخته در روز دوشنبه Jimmy Kimmel Live. آنها شامل تست و سرانجام واکسن برای همه آمریکایی ها در میان دیگر "چیزهایی است که همه ما امن تر," او گفت:. "ما نیاز به حداقل رساندن هر دو سلامت عواقب و پیامدهای اقتصادی."

"اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید همه بهتر همه چیز بهتر" کیمل اشاره کرد خشگی. وارن توافق کردند که مغلوب ساختن پیشی جستن است و گفت که "اما این است که واقعا در مورد رهبری و این که چرا زمانی که مشکلات جدی آمده است, شما نمی توانید فقط به یک مرد معتقد است که در سحر و جادو به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است." و "چیزهایی که او می گوید در مورد خود او باید در سحر و جادو باور," او اضافه شده است.

وارن پیشنهاد او را بیش از حد نا امید رقیب سابق بهداشت ، ctq (D-Minn.) و پیت Buttigieg تایید جو بایدن نه خود مایکروسافت است که "همه این را می بیند متفاوت است." کیمل با اشاره به سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ. "به نظر می رسد مثل شما نیست که چقدر" او اشاره کرد. "درست است" وارن گفت. "اما آن شخصی نیست. فقط آن را همه چیز در مورد او."

کیمل گفت که در مکالمات او را به حال دموکراتیک رای دهندگان در حال مبارزه بین رای گیری برای آنها که می خواهند به رئیس جمهور و کسی که آنها فکر می کنم به احتمال زیاد به ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. "بنابراین من فکر می کنم شماره 1 است شما را مجبور به رای دادن به شخص شما فکر می کنم بهترین رئیس جمهور ایالات متحده دوره" وارن گفت. "اما من نیز بر این باورند کسانی که همه چیز نمی واگرا که در طول زمان به عنوان بیشتر بیرون می آید در مورد مردم کسی را بهترین رئیس جمهور همچنین کسی که کردم بهترین شانس را از ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن."

وارن در زمان آشکاری در بایدن گفت: به جای هدف "بازگشت به راه چیزهایی که قبل از" ما "این فرصت شگفت انگیز در سال 2020 به رفع بسیاری از آنچه را شکسته شده است برای مدت زمان طولانی در این کشور است." او گفت: او دارای یک همسر در حال اجرا داشته باشید اما نمی خواهد بگوید که پیشنهاد می شود سه شنبه نمی خواهد تعیین کند که آیا او باقی می ماند در این مسابقه است. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب