چرا تهمت انتخابات می تواند لولا در یک مبارزه در طول تاریخ از COVID-19 در ایالات متحده

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس انتخاب شدن برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده ممکن است در حا

توسط PATRIS-FUN در 27 فروردین 1399

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شانس انتخاب شدن برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده ممکن است در حال حاضر لولا در چه نسخه ای از تاریخچه اکثر رای دهندگان آمریکایی بر این باورند که آن را می آید به کوروناویروس.

آن را برای رفتن به یک مبارزه تلخ. وکلای او در حال حاضر درگیر است.

آنها تحت پیگرد یک ایستگاه تلویزیونی در یک نوسان کلید خارجه ویسکانسین, به دلیل آن را در پخش یک تبلیغ از یک دموکرات که در نظر آنها گمراه کننده است.

جزئیات خاص مورد شامل یک قطعه از این آگهی که فقط یک سری از کلیپ ها از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در مورد این بیماری همه گیر.

در خلاصه مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع ستایش خود عملکرد حفاظت از کشور در برابر coronavirus. او به نام دموکرات شکایت در مورد او "جعل" اما تبلیغ شامل یک قطعه است که باعث می شود آن را مانند صدا او را از تماس با ویروس جعل. در حال حاضر وکلای او می خواهم آن را کشیده و تحت پیگرد هستند.

اما آن را در چارچوب این مبارزه قانونی است که باعث می شود آن را بخشی از بزرگترین داستان در سیاست آمریکا — به طور بالقوه عامل تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تهمت می شود یک اصطلاح رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مبارزه با میشیگان فرماندار دموکرات بیش از دولت فدرال پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. این می تواند یک مشکل به عنوان او را محبوب و میشیگان یک نوسان کلید دولت است. اما در روز سه شنبه او برگزار شد یک رویداد در کاخ سفید با COVID-19 بازماندگان و نشست بعدی به یکی دیگر از دموکرات میشیگان, دولت, Rep. کارن Whitsett راست که به تازگی بهبود از بیماری است. (لی میلیس/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا حتی اشاره به آن دسته از سهام را در صفحه 4 از قانونی احضار آنها صادر دوشنبه. آنها می گویند تهمت تلاش برای به دست آوردن رای مبتنی بر شهرت خود را.

و هیچ مسئله ای مهم تر به یک سیاستمدار شهرت این روزها از این بیماری همه گیر به خصوص به تنها G7 رهبر رو در انتخابات این سال است.

یک جمهوری خواه عمل در میدان نبرد ایالت ویسکانسین گفت که حتی اگر همه چیز اتفاق می افتد به شدت بهبود در سراسر کشور در کوتاه مدت COVID-19 هنوز هم یک رای-راننده در انتخابات پاییز.

"این بسیار مهم است گفت:" مت Batzel مدیر اجرایی محافظه کار سازماندهی گروه آمریکایی اکثریت.

"این است که بالاترین شماره 1 موضوع که مردم فکر کردن و مراقبت در مورد. این افراد از برگشت به کار اگر آنها کار نمی کند. این افراد با قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است."

او می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن است یک کار خوب انجام داده که شامل اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و, اعلام محدودیت های مسافرتی برای چین در حالی که هنوز در ضخامت سنا استیضاح محاکمه.

تاریخ تهمت ترجیح بگویید

که در ژانویه. 31.

در کانادا به خاطر مقایسه در همان روز دولت گفت: آن را نمی خواهد به دنبال آمریکا منجر شود در اعلام بهداشتی اضطراری است. به عنوان برای سفر اتاوا را نشان می دهد در اوایل فوریه که کانادایی ها باید ترک چین اما تنها محدود سفر هفته بعد.

که بخشی از داستان تهمت دوست دارد صحبت کردن در مورد.

او علاقه بالا بردن چین زاویه تمسخر مخالفان خود را برای اعتراض خود را با ممنوعیت سفر; tarring دموکراتیک رقیب جو بایدن به عنوان نرم افزاری در چین; و در حال حاضر توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی برای او می گوید که بیش از حد زود باور نسبت به چین است.

علاوه بر متحدان خود نیز اشاره برخی از نفاق از رسانه ها در حال حاضر هجوم تهمت برای انفعال. بسیاری از آنها انجام شده و گزارش های خبری در شروع سال است که به نقل از کارشناسان پزشکی کم اهمیت جلوه دادن خطر جهانی از COVID-19.

پس از آن وجود دارد دیگر بخشی از داستان — قسمت مغلوب ساختن پیشی جستن جلوگیری می کند.

آن را شامل متعدد دروغ او را با مردم, گسترده, تست, شکست, و این واقعیت که ایالات متحده به مراتب بالاتر سرانه تعداد مرگ از COVID-19 از کانادا.

این روایت دموکرات ها در حال حاضر تلاش شده است به مته به رای دهندگان در یک مجموعه از حمله تبلیغات است که در گذشته در طول سال.

شکاف در مغلوب ساختن پیشی جستن داستان شامل ماه فوریه.

گم شده ماه در مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه

که زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن هفته را صرف گفتن چیزهایی مانند این ویروس را "ناپدید" و موارد به زودی خواهد بود "نزدیک به صفر" به عنوان مقامات دولتی آغاز شد ابراز وحشت بیش از کمبود تجهیزات.

Tellingly در کاخ سفید فیلم تبلیغاتی ستایش تهمت کار در COVID-19 نشان داده شده است در یک کنفرانس خبری این هفته برجسته از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات خود رفت و از او اعلام محدودیت های مسافرتی برای چین در ژانویه. 31 و سپس قلم جلوتر تا مارس است.

سازمان دیده بان | تهمت دفاع دولت او در پاسخ به این COVID-19 بحران:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع چگونه دولت او در پاسخ به COVID-19 و با استفاده از ویدئو برای مقابله با گزارش های منفی در رسانه ها. 2:02

در حال حاضر حدود 25000 آمریکایی ها کشته شده اند توسط COVID-19. ایالات متحده سرانه مرگ و میر است که تقریبا سه برابر بیشتر از کانادا.

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره برخی از مهم سیاسی headwinds:

  • زودتر خود را افزایش محبوبیت در طول بحران آغاز شده است درست کردن. در سر-به-سر رای گیری ترکیب هیرو در برابر او به احتمال زیاد حریف بایدن تهمت دهکدهای از دست داد 24 از 25 گذشته با یک کراوات.
  • آمریکایی ها به شدت نگران این ویروس را گسترش — 94 درصد گفت یک فاکس نیوز نظرسنجی آنها نگران بودند.
  • در دست زدن به شیوع تهمت است در بررسی مخلوط. روباه های نظرسنجی ها نشان می دهد او را به انجام بهتر با 51 درصد تصویب, اما آن را به مراتب پشت سر دیگر ملی و مقامات دولتی.

نتایج یک صبح مشورت نظرسنجی به مراتب بدتر است. در میان رای دهندگان ثبت شده 23 درصد گفت: آنها فکر می کنم او برای انجام یک کار عالی و 42 درصد گفت: او را به انجام یک کار ضعیف است.

ترسناکترین اعداد وجود دارد برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان بحرانی مستقل رای دهندگان. در حالی که آن را تعجب آور است که مغلوب ساختن پیشی جستن سنگ جامد پایه پشتیبانی از این کمتر حزبی رای دهندگان را در ماه نوامبر. فقط 15 درصد از مستقل گفت: او را به انجام یک کار عالی. در electorally بحرانی میانه فقط 20 درصد گفت: همان.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اطلاعیه که نیست واقعی. او ترویج یک تست مواد مخدر به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19. او bashed فرمانداران از جمله محبوب فرماندار بحرانی نوسان خارجه میشیگان.

او پخش نارضایتی — دوباره و دوباره.

فقط در یک ماراتن کنفرانس خبری روز دوشنبه به طول انجامید که دو ساعت و 24 دقیقه تهمت بارها و بارها bashed مطبوعات و مبارزات انتخاباتی خود را رقیب. او با اشاره به "خبر جعلی" چهار بار "رسانه" سه بار "را فشار دهید" شش بار جو بایدن 10 بار او با اشاره به "بزرگ" و یا "باور نکردنی" کار خود را در تیم انجام شد هشت بار.

"این خبر جعلی است گفت:" او نمی عمل می کنند به اندازه کافی سریع.' خوب شما به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاده است. زیرا زمانی که من عمل [با چین سفر بان کی مون] من از انتقاد [مجلس] نانسی پلوسی توسط Sleepy جو بایدن" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

"من از انتقاد همه است. در واقع من به نام بیگانه."

در روزانه خود را COVID-19 جلسات تهمت بارها و بارها bashes رسانه ها و اصرار دارد او را گرفتن نیست به اندازه کافی اعتبار برای مدیریت بحران است. (لی میلیس/فردا نیوز)

او پس از بازی در این فیلم تبلیغاتی که در کنفرانس خبری ناظران اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم همچنین انجام برخی از انتخابی ویرایش.

برای مثال تصویری پخش پادکست قطعه که در آن نیویورک تایمز خبرنگار مگی Haberman اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی در چین است.

چپ غایب از تصویری بود چه Haberman گفت: درست پس از این که پس از سفر از محدودیت تهمت هفته را صرف انجام بسیار کمی به تلاش برای کنترل گسترش کروناویروس در آمریکا

Batzel گفت: رئیس جمهور باید فقط ماندن متمرکز بر انجام کارها برای همه آمریکایی ها و جلوگیری از کشیده به خرده حزبی دشمنی با دموکرات ها ،

در آن نمره وجود دارد گفتن لحظه در کاخ سفید در روز سه شنبه که در آن تهمت جلسه با COVID-19 بازماندگان.

بازمانده نشسته در کنار او بود و از میشیگان که نوسان کلید دولت است. آن را کارن Whitsett یک دموکرات عضو میشیگان در مجلس نمایندگان که اعتبار تهمت و دارو هیدروکسی کلروکین برای او زنده ماندن است.

"من مانند دموکرات ها. من به ویژه مانند این دموکرات" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او شده است خواستار استفاده از مالاریا مواد مخدر Whitsett گرفت اگر چه هنوز مشخص نیست درمان در واقع با این نسخهها کار در برابر COVID-19.

در مقابل دوربین وجود دارد هیچ اشاره ای به احتیاطی جزئیات — کارشناسان مصاحبه شک و تردید در اثربخشی دارو و هشدار داد که دلیل آن می تواند باعث عوارض جانبی جدی آن را به طور بالقوه می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

مغلوب ساختن پیشی جستن ترین آوازی حامیان نخواهد بود خانه در آن جزئیات یا نه. رئیس در میان آنها است Sean Hannity, the Fox News میزبان و مغلوب ساختن پیشی جستن ،

تا چند هفته پیش Hannity bemoaned به "هیستری جمعی" بیش از COVID-19 خواستار آن "بالا" و دموکراتیک "جعل."

در شب دوشنبه Hannity ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن را پررنگ اقدامات از جمله چینی و اروپایی محدودیت های مسافرتی و ادای مغلوب ساختن پیشی جستن برای هجوم رسانه ها در آن ماراتن کنفرانس خبری.

"[او] حق پاره آنها را به خرد کن," Hannity گفت.

"هنگامی که آنها دروغ می گویند آنها هرگز اعتراف آنها در اشتباه هستید. آنها فقط به بعدی حرکت می کند مجموعه ای از دروغ است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن