مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده است برای میانجیگری در هند و چین مرز اختلاف است. در اینجا آنچه که در مورد افزایش تنش

یکs پیش سازهای ممکن است به جنگ هسته ای به, fistfights و پرتاب سنگ نیست دقیقا اولین چیزهایی که به ذهن می آیند.

توسط PATRIS-FUN در 7 خرداد 1399

یکs پیش سازهای ممکن است به جنگ هسته ای به, fistfights و پرتاب سنگ نیست دقیقا اولین چیزهایی که به ذهن می آیند.

اما همراه هند و چین, طولانی, رقابت, مرز, این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد شده است برای ماه گذشته باعث جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه برای ارائه به واسطه آنچه که او به نام "در حال حاضر مواج اختلاف" بین آسیا دو نظامی قدرت.

تنش همراه 2000 کشش مایل شده اند بالا برای چندین دهه با دولت هند گزارش بیش از 1000 بیشتر صغیر تاخت و تاز چینی نیروهای بین 2016-18. اما خصومت افزایش یافته و بیش از گذشته چند هفته پس بزرگ, چینی, نیروهای جنبش را قبلا هندی-خاک کنترل می شود.

در اینجا آنچه که در مورد افزایش تنش بین دو پرجمعیت ترین کشور جهان است.

آنچه اتفاق می افتد در هند و چین مرز در حال حاضر ؟

تا 10,000 چینی سربازان مجهز به وسایل و چادر ها گزارش مستقر در لاداخ نزدیک به جایی که هند و چین و پاکستان در دیدار با داشتن عبور از "خط کنترل واقعی" بین دو کشور در اوایل ماه مه. در چند هفته گذشته وجود داشته است, دو, درگیری, یکی, on May 5, در لاداخ و دیگری در مارس 9, بیش از 1000 مایل دور, نزدیک به هند در مرز شرقی با چین و بوتان.

هر دو طرف به نظر می رسد که تا کنون نگه داشته و به یک قرارداد رسمی که در آن سلاح استفاده نمی شود در درگیری های طراحی شده برای جلوگیری از تشدید. اما چند سرباز از هر دو طرف مجروح شده اند و از جمله افسران ارشد, بر اساس گزارش هر چند هیچ یک فوت کرده اند.

تنش افزایش بیشتر در روز سه شنبه با ماهواره عکس های منتشر شده توسط ایستگاه NDTV ظاهرا نشان چینی ساختمان گسترش به نزدیکی یک پایگاه هوایی و جت های جنگنده در آسفالته. در همان روز رئیس جمهور چین اعلام کرد این کشور افزایش آمادگی برای درگیری نظامی—هر چند که مشخص نیست که آیا این مرجع به هند و یا به جای افزایش نگرانی ها بیش از هنگ کنگ و coronavirus بیماری همه گیر. در ضمن نارندرا نخست وزیر هند برگزار شد نشست سطح بالا با مقامات وزارت دفاع آمریکا برای بحث در مورد وضعیت.

چه سابقه تنش بین هند و چین ؟

مرزهای هند و چین که هر دو در تاسیس شد خود را به شکل مدرن در 1940s منعکس کننده آن کشیده شده توسط تاریخ ، در زمان هر دو کشور باید احساس مضطرب و دفاعی در مورد این مرزها به ویژه بالا و نامهربان امتداد در هیمالیا.

دو کشور به جنگ رفت و در سال 1962 در طول مرز بین لاداخ و عکاسی چانه که هر دو ادعا می کنند اما کنترل چین است. نتیجه این شد یک شکست تحقیر آمیز برای هند است که از دست رفته بیش از 1,300 از سربازان خود را. اما جنگ را کمی تغییر محل "خط واقعی کنترل" واژه ای که برای توصیف واقعیت های نظامی بر روی زمین است. هیچ سربازان هندی کشته شده اند و در مرز از سال 1975 به لطف تلاش های دو کشور برای محافظت در برابر تنش.

اما تنش ها را هنوز هم گاهی هایش در بین دو هسته ای مسلح متحده است. آخرین بار دو طرف به یک رویارویی بزرگ در مرز بود و در سال 2017, زمانی که نیروهای هندی به بوتان پادشاهی کوچک ساندویچ بین دو قدرت برای جلوگیری از چین ساخت یک جاده است که هند بر این باور خواهد تغییر استراتژیک تعادل منطقه است.

چرا دو برخورد دوباره در حال حاضر ؟

این آخرین حمله می تواند در پاسخ به هند ساخت و ساز از یک پل نزدیک به خط کنترل واقعی در لاداخ که می تواند دیده می شود به عنوان یک تلافی در نوع هند حرکت به بوتان در سال 2017, می گوید Ayushman کال جنوبی آسیا و معاون پژوهشی در شورای آتلانتیک یک مخزن فکر می کنم.

"چین تشکیل این را به عنوان یک تلاش هند برای تغییر وضع موجود" کال می گوید. "این ناشی از 2017 ارز که در آن هند اعمال می شود همان استدلال به چین گفت: چین ساخت و ساز از یک جاده طرح میتوانست به وضعیت موجود در منطقه است. در واقع آن گفت: خوب اگر شما در حال رفتن به انجام این کار, ما در حال رفتن به انجام این کار است."

شده است وجود دارد همچنین گمانه زنی ها در رسانه های چین که حرکت تلاشی است برای منحرف کردن توجه از نقش آن در تسهیل گسترش COVID-19 سراسر جهان است.

در هر صورت کال می گوید: گنجاندن نظامی سخت افزار باعث می شود این حمله قابل توجهی در مدت زمان طولانی. "این درست است که چین در حال عبور بیش از, اما آنها مستقر چادر و وسایل نقلیه سنگین" او می گوید. "این یک تغییر از رفتار قبلی دیده ایم در مرز."

هنوز قلب از این موضوع است که هرگز یک جاده یا پل. "سرزمین چین و هند در حال مبارزه با بیش از یک خشک فلات می گوید:" کری براون مدیر لاو موسسه چین در کالج کینگ لندن است. "اما این مورد خیلی بیشتر از خاک است. آن را علامتی از این مقدار عمیق تر استراتژیک برخورد بین این دو است. این بخشی از حل تنش بین بسیار مشتاق چین که معتقد است آن آسیایی قرن است که در اینجا و هند نیز احساس می کند که این یک نقش است."

چه به احتمال زیاد در آینده اتفاق می افتد ؟

در میان coronavirus همه گیر و مداوم خطرات این بیماری هنوز هم در شمار رهبران هر دو کشور احتمالا می خواهید برای جلوگیری از این وضعیت خارج از کنترل کارشناسان می گویند. "من شک دارم که تشدید احتمالا موجود می گوید:" استیو Tsang مدیر موسسه چین در SOAS دانشگاه لندن است. "من فکر نمی کنم هر دو دولت می خواهد برای شرکت در یک درگیری نظامی با دیگر. اما نه دولت می خواهد به عنوان پشتوانه پایین یا نه."

یک مشکل کارشناسان می گویند این است که با ملی strongmen پیشرو هر دو کشور این وضعیت بی ثبات تر از حد معمول. "چه شما در اصل دو بسیار ناسیونالیستی دولت تحت یازدهم و مودی می گوید:" Tsang. "سرخپوستان به طور خاص حساس هستند و در مورد مرز با چین و چینی ها را نمی سرخپوستان به اندازه کافی به طور جدی به سرخپوستان توجه مناسب. بنابراین پایه جو بسیار بد است برای هر دو طرف است."

این تشویقی برای سربازان در چهره به چهره مواقع نیز خطرناکی پایین با توجه به قهوه ای است. "برای مردم سفارش سربازان وجود دارد و نه پاداش برای برگزاری," او می گوید. "کوچکترین تخلف بدان معنی است که آنها باید انجام دهید حداکثر چرا که اگر آنها نمی, آنها خواهید بود به عنوان برچسب خائن. هیچ فضایی برای نکات دقیق وظریف."

نوشتن به بیلی Perrigo در billy.perrigo@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب