چرا دولت آمریکا باید تضمین حقوق

Last هفته به طور متوسط یک میلیون آمریکایی شغل خود را از دست هر روز. در حالی که سازمان ملل در سراسر جهان شده ا

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

Last هفته به طور متوسط یک میلیون آمریکایی شغل خود را از دست هر روز. در حالی که سازمان ملل در سراسر جهان شده اند ویران شده توسط این COVID-19 همه گیر و صادر خاموش کردن سفارشات برای جلوگیری از گسترش none دیده می شود قابل مقایسه نرخ بیکاری است.

آن را ندارد به این راه. سیاست ما انتخاب در حال حاضر می تواند و باید جلوگیری دائمی اقتصادی زخم و بهداشت و درمان مادام العمر عواقب بیکاری است که می تواند بر سه در ده آمریکایی ها در طول این دوره از این بحران است. ما نیاز به یک روشن فدرال پاسخ: چک تضمین کند.

یک هدف اصلی در برقراری ثبات در اقتصاد باید به نگه داشتن کارگران در اشتغال با تداوم حقوق و مزایای. ده روز پیش کنگره در زمان اولین گام مهم و با اهمیت قانون فراهم می کند که کمک نقدی (موج اول که وارد خواهد شد در حساب های بانکی در این هفته) و گسترش مزایای بیکاری به میلیون ها نفر. کسانی که منافع اضافی 600 $در هر هفته برای افراد خواهد بود تاسیسات برای بسیاری است و باید ادامه یابد تا زمانی که این بحران به طول می انجامد.

در حالی که کنگره آمریکا نیز در تنظیم حقوق و دستمزد حفاظت برنامه برای حفظ حقوق کارگران و حفظ کسب و کارهای کوچک از سازندگان: به طور دائم آن را به سادگی کار نمی کند.

این شکست است که به دلیل در هیچ بخش کوچکی به طراحی ضعیف. کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی تنها می تواند درخواست برای این وام از طریق تعداد محدودی از اداره کسب و کار کوچک–مورد تایید بانک ها. روند خود را آهسته است گیج کننده و بسیار مایوس کننده است. اگر کسب و کار حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد این وام ها تبدیل به, کمک های مالی, اما برای بسیاری از صاحبان کسب و کار عدم اطمینان dissuades rehiring یا حفظ کارگران است. ما می توانیم و باید بهتر انجام دهید.

ساده تر و مستقیم شکلی از کمک مالی ارائه می کنند حمایت کافی برای کسب و کار است که حفظ حقوق و دستمزد. این می تواند به تقویت سایر اشکال حمایت—مانند بیمه بیکاری—با تضمین طیف وسیعی از گزینه برای کارفرمایان و کارکنان خود را. دولت می تواند با ارائه مستقیم چک پشتیبانی از طریق تعدادی از راههای از جمله کار را از طریق حقوق و دستمزد شرکت ها و یا ساخت و دستمزد و انتقالات از طریق وزارت خزانه داری یا IRS. با توجه ویرانگر نرخ بیکاری ما باید انتخاب کنید هر کدام که سریعترین.

چنین ایده هایی در حال به دست آوردن شتاب در کاپیتول هیل با پشتیبانی در سراسر طیف سیاسی. چک تضمین عمل معرفی شده با تشکر. Pramila Jayapal (D-WA) به عنوان مثال ارائه می کنند سه ماه از حقوق و دستمزد مستقیم و حمایت از کسب و کار است که می تواند نشان می دهد COVID-19 مربوط به خاموش کردن و یا از دست دادن درآمد. سناتور. جاش هاولی (R-MO) نیز با بیان پشتیبانی از چک تضمین کند.

این لایحه کمک در دسترس خواهد بود به کسب و کار از تمام اندازه ها و برای همه کارگرانی که شغل از دست داده اند و یا در معرض خطر از دست دادن آنها. اما این امر به خصوص کمک به کم درآمد و کارگران که به طور ویژه آسیب پذیر است. به عنوان یک McKinsey Global Institute مطالعه حاضر نشان داد که نزدیک به 90 درصد از مشاغل در معرض اخراج و یا تیز ساعت کاهش پرداخت هزینه کمتر از $40,000 در هر سال است.

چک تضمین به ویژه مهم است برای کسب و کارهای کوچک. بیش از نیمی از آسیب پذیر شغل در کسب و کارهای کوچک که کمتر پول نقد در دست به آب و هوا یک بحران است. بسیاری نمی تواند زنده ماندن بیش از دو هفته و بیشتر به راحتی نمی تواند خطوط اعتباری. نگه داشتن کارگران و کارفرمایان موجود در روابط کار نیز کارآمد انتخاب: تیم-ساختمان آموزش و دانش جاسازی شده در تمام مشاغل هستند بسیار دشوار و پر هزینه برای بازسازی اگر کارگران پراکنده است.

اطمینان حاصل کرد که آسیب پذیر ترین آمریکایی ها می توانید نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را و استطاعت مواد غذایی انسانی مهم است. آن را نیز ضروری به حفظ ما سلامت اقتصادی. حتی قبل از بحران تقریبا 40 درصد از آمریکایی ها زندگی می کردند به چک چک قادر به پرداخت اضطراری 400 دلار هزینه; امروز آنها در معرض خطر ابتلا به بدهی و ورشکستگی است که باعث می شود روند نزولی تقاضا مارپیچی در سراسر اقتصاد است.

برای کسانی که نگران هزینه های: آنچه که ما می تواند هزینه های حقوق و دستمزد پشتیبانی محدودتر در مقایسه با هزینه های تنبل "L شکل" بازیابی. به عنوان پیشرو اقتصاددانان برآورد سه ماه از حقوق و دستمزد پشتیبانی در ایالات متحده است که به خوبی در طیف وسیعی از آنچه که ما در حال حاضر صرف—کمتر از 500 میلیارد دلار یا حدود 3 درصد از تولید ناخالص داخلی. علاوه بر نگه داشتن کارگران در کار و کشیدن furloughed کارگران به عقب بر روی اشتغال می تواند صرفه جویی در هزینه با کاهش نیاز به اشکال دیگر کمک کند. و این می رود بدون گفت که برش مردم سست از بیمه خود را در میان یک بحران بهداشت عمومی است عمیقا سیاست های کوته انتخاب است.

مستقیم چک تضمین تبدیل به یک استاندارد پاسخ سیاست در میان بسیاری از کشورها از جمله هلند, استرالیا, آلمان, ایرلند و انگلستان است. تمام تمرکز خود را بر روی سرعت و سادگی و یقین و برنامه های خود را به نظر می رسد به کار. انگلستان-نرخ بیکاری برای مثال نیمی از آمریکا را در بخشی به دلیل سیاست های دولت داده است کسب و کار به اندازه کافی اطمینان خود را برای حفظ حقوقی واجد شرایط.

آن ملت است که باید اولویت اشتغال تداوم دسترسی به مراقبت های بهداشتی پرداخت می شود ترک و اجتماعی قوی تورهای ایمنی بهتر قادر به حفظ شوک COVID-19. آنها همچنین به احتمال زیاد به سالم و انعطاف پذیر زمانی که این بحران به پایان می رسد. ایالات متحده می تواند در پیوستن آنان به صفوف اما تنها اگر ما حق انتخاب در حال حاضر است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب