چرا پست الکترونیکی-در برگه های رای که در کانون انتخاباتي طوفان barrelling به سمت ایالات متحده

تصور کنید زیر متحده آمریکا انتخابات سناریو: آن شب Nov. 3 و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خزانه به متناوب منجر ن

توسط PATRIS-FUN در 17 مرداد 1399

تصور کنید زیر متحده آمریکا انتخابات سناریو: آن شب Nov. 3 و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خزانه به متناوب منجر نوعی که به طور معمول اطمینان مجدد انتخابات است.

او خیلی خوشحال حامیان معتقد هستند او را برنده دور دوم.

که شادی اما به زودی تبدیل به سفید داغ خشم.

یک فوق العاده بالا تعدادی از مردم در این سال ها رای گیری توسط ایمیل — و آن را به طور کلی طول می کشد به حساب پست الکترونیکی-در رای گیری که نیاز به جدا کردن چک هویت و فرآیندهای جداگانه برای اختلافات.

روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به از میان رفت.

چرا که شهرستان ساکنان در فیلادلفیا و میامی و دیترویت و میلواکی در حال مردها به پشتیبانی presumptive نامزد حزب دموکرات جو بایدن کمتر تمایل به سرمایه گذاری به یک مرکز رای دهی در طول یک بیماری همه گیر و دور از مردها برای رای دادن از طریق پست.

تصور کنید که اختلافات را دنبال کنید. برای یک نگاه اجمالی از چه زشت آن را می تواند دریافت 55 صفحه کاغذ از سر انتخابات-قانون برنامه در دانشگاه ایالتی اوهایو می گذارد از یک سری از پتانسیل قانونی و سیاسی دشمنی.

"این کشور خواهد شکست در نیمه" روباه اخبار میزبان, برایان Kilmeade گفت: در این هفته, تجسم یک سناریو است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه به نظر می رسد که برنده در شب انتخابات تنها به اعلام بازنده روز بعد.

در حال حاضر متوقف تصور این سناریو. و شروع به نیروبخش برای آن است.

ایالات متحده واقع به سمت کامل انتخاباتی طوفان که تست می تواند پایه های یک دموکراسی در حال حاضر ضرب و شتم توسط حزبی نفرت.

نگاهی است که ایالات متحده باید اقدامات به دفعات مشاهده شده از طریق پست و برگه های رای soonest. (تیم Kindrachuk/CBC News)

به همین دلیل انتخابات کارشناسان هشدار داده اند که بهتر است آماده شدن برای یک درهم و برهم پس از انتخابات دوره پس از نوامبر. 3 رای.

دور از ذهن? نه در همه. در واقع این مسلما likeliest سناریو داده شده فعلی خطوط روند — و آن را در حال حاضر آغاز شده اتفاق می افتند با توجه به هشدار این هفته از یک ایالت میشیگان رسمی.

یک دستور برای آشفتگی

از طریق پست و برگه های رای که آخرین میدان جنگ در این کشور به شمار فرهنگ سیاسی جنگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است غالب در میان رای دهندگان که قصد بازیگران برگه های رای در فرد — در میان این گروه ملی و نوسان-دولت سنجی در فلوریدا و آریزونا نشان می دهد او را به عنوان آنجا که 33 امتیاز جلوتر است.

همان نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن پیشرو در این مسابقه به طور کلی از آنجا که او حتی بزرگتر لبه در میان کسانی که قصد رای دادن از طریق پست.

ایالات متحده در حال حاضر دیده می شود مسلح تظاهرات مختلف قانونگذاران در ماه های اخیر بیش از COVID-19 pandemic محدودیت ها و مسائل دیگر. در اینجا شبه نظامی اعضای صبر در خارج از اتاق به اتاق در میشیگان کنگره در 30 آوریل خواستار پایان دادن به محدودیت های همه گیر. (نیکول هستر/Mlive.com/Ann Arbor News طریق آسوشیتد پرس)

اضافه کردن چند مواد تشکیل دهنده برای این دستور غذا را برای هرج و مرج است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان گفته اند که آنها را قبول نمی کند بایدن برنده بر اساس از طریق پست و برگه های رای با توجه به یک نظرسنجی.

آنها همچنین می خواهید برنده اعلام کرد و بلافاصله در شب انتخابات — چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن خود را درخواست کرده است.

که منجر به نهایی متغیر: مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

بی نظیر جمهور با او هرگز-اعتراف-شکست شخصیتبه طور مداوم اعلام کرد ایالات متحده در انتخابات تقلب شده و حتی زمانی که او نه در انتخابات.

او را دوباره و دوباره در سال 2012 حتی خواستار انقلاب علیه باراک اوباما; او آن را در سال 2016; و او را به انجام آن در حال حاضر به tweeting بارها و بارها بدون شواهد در مورد جعلی پست الکترونیکی-در برگه های رای.

او را به انجام بیش از شکایت.

مبارزات انتخاباتی خود نیز درگیر در پرونده های حقوقی برای محدود پست الکترونیکی-در رای گیری و تهمت خود را پیشنهاد کرده است این لباس مرکزی به انتخابات خود استراتژی است.

"بزرگترین [مجدد] خطر" است که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه توضیح داده شده از دست دادن این لباس.

استراتژی: اخلال و بی اعتبار

آنرا مختل-و-بی اعتبار کردن استراتژی است.

دولت اخلال تحویل نامه قبل از انتخابات, با هفته تاخیر طولانی مدت گزارش شده در پنسیلوانیا در میان جدید هزینه-کاهش اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات دهنده منصوب به اجرا ایالات متحده خدمات پستی.

پستی رسمی اتحادیه گفت: CBC News که در اکثر نقاط کشور شاهد کوچکتر شدن از چند روز اما آن را در حال رشد در میان یک توقف به اضافه کاری برای کارگران و دیگر اقدامات.

"این پست را برای رفتن به نگه دارید تا ستون. و آن را به یک گلوله برفی, اثر," او گفت: صحبت کردن در پس زمینه.

که مسائل به دلیل یک پست رای گیری که می رسد در اواخر نمی خواهد تعداد در اکثر نوسان متحده — برخی را قبول اواخر پاکت اگر آن را حمل مهر باطله تمبر پست برمیگردد Nov. 3.

برخی از ایالت ها اجازه می دهد جامعه رها کردن جعبه های ساده تر مجموعه ای از رای غیابی, مثل این یکی دیده می شود در مریلند طی یک مارس اولیه. مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت پیگرد پنسیلوانیا بیش از آن رها-جعبه طرح است. (تام برنر/فردا نیوز)

در حال حاضر در این سال مقدماتی دهها هزار نفر از رای تحویل داده شد خیلی دیر به دفعات مشاهده شده در کشورهای مختلف است.

در ضمن تهمت وکلا تحت پیگرد هستند پنسیلوانیا بیش از آن تلاش برای سرعت بخشیدن به تحویل از طریق پست رای گیری از طریق جامعه رها کردن مکان.

ماه پیش و در اوایل بیماری همه گیر مارک الیاس, انتخابات, وکیل برای دموکرات ها پیش بینی مشکلات دست زدن به همه جدید از طریق پست و برگه های رای.

"ما در حال رفتن به یک بحران واقعی," او گفت: CBC News.

این سناریو کابوس

نیویورک نشان می دهد خود را سناریو کابوس.

شش هفته پس از یک اصلی است که دولت و مقامات هنوز به پایان شمارش آراء. این فاجعه بار خواهد بود در انتخابات ریاست جمهوری تهدید کامل و عادلانه رای دادن.

چرا که هر دولتی است که قرار است به آن گواهی رسمی نتیجه در اوایل دسامبر به طوری که تحت رسمی 18th-century قوانین اساسی ایالات متحده از اعضای کالج انتخاباتی می توانید ملاقات در دسامبر. 14 به صورت رسمی رای برای رئیس جمهور بعدی.

آنچه در دیوان عالی ایالات متحده حکم در آن بدنام 2000 بوش-گور تصمیم این بود که فلوریدا بازشماری نمی تواند ادامه گذشته پس از آن.

یک گروه کوچک از مردم در اعتراض خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن در دسامبر سال 2000 به عنوان قضات شنیدن شفاهی از وکلا به نمایندگی از جورج دبلیو بوش و ال گور پس از ریاست جمهوری انتخابات. (رویترز)

"یک مهلت" ادوارد سعید فولی مدیر دانشگاه ایالتی اوهایو در انتخابات-قانون برنامه و نویسنده کتاب های مختلف در کالج انتخاباتی و در انتخابات بحث برانگیز.

خود را فوق الذکر 55-صفحه کاغذ را تداعی حالات خیلی کثیف و پیچیده ای آنها را به بوش-گور بازشماری شبیه یک کلیسای یکنوع بازی شبیه لوتو.

فولی نقشه از پتانسیل حقوقی و سیاسی جنگ برای رای توسط ایمیل دفعات مشاهده شده مربوط به دولت فدرال و قانون گذاران فرمانداران وکلای دولت در انتخابات سازمان و در افراطی ترین سناریو نظامی ایالات متحده در تلاش برای تصمیم می گیرید که باید هسته ای راه اندازی کدهای بعدی در روز افتتاح Jan. 20, 2021.

دلایلی برای خوشبینی

خبر خوب این است که او فکر می کند که رای شمارش می افتد در زمان.

احتمالا.

"بله من نگران هستم اما من نمی خواهید به بیش از حد جنجال آفرینی" او گفت:. "من فکر می کنم وجود دارد به دلایل مربوط می شود.

"این است که آمریکا ناچار است از رفتن به شکست — نه در همه. من هنوز هم فکر می کنم با موفقیت و به درستی درک است که هنوز هم به احتمال زیاد بیش از."

فولی گفت: او شده است heartened به تازگی توسط دولت در سطح مقامات جمهوری خواه هل دادن در برابر تهمت های ورزشی را مطالعه کرده و از طریق پست و برگه های رای.

یکی دیگر از پیشرو متخصص در پست الکترونیکی-در رای گیری پل Gronke گفت: او به ویژه نگران است.

او گفت: چند متحده ثابت کرده اند این را می توان هموار و مظنون نیویورک مشکلات منحصر به فرد بودند شکست.

Gronke یک دانشمند علوم سیاسی و مدیر اولیه رای گیری مرکز اطلاعات, آیا شناسایی نقاط با احتمال بالاتر از مشکلات با شمارش.

پتانسیل نقاط مشکل می گوید که تاخیر در شروع شمارش الکترونیکی آراء او گفت:.

مبارزه از طریق پست و برگه های رای از مجموعه خود را به شمارش مرکزی به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. (تیم Kindrachuk/CBC News)

در میان نوسان متحده اجازه می دهد برخی از پست الکترونیکی-در برگه های رای به بازرسی و شمارش قبل از روز انتخابات — برخی از صبح روز انتخابات — و تنها فلوریدا ممنوع پست الکترونیکی-در برگه های رای از خام تا بعد از تمام نظر سنجی های دید در شب انتخابات.

ویسکانسین یکی از کشورهای است که اجازه می دهد تا مقامات انتخاباتی برای شروع شمارش آرا صبح روز رای گیری.

از حزب دموکرات که ریاست دولت آینده کمیسیون انتخابات گفت که او نگران تکمیل تعداد مناسب و با تعداد روز.

این کار در نهایت به تایید ویسکانسین نتیجه.

"ما باید به کار واقعا واقعا واقعا سخت" ان جاکوبز گفت.

"[اما] من احساس اعتماد به نفس می توان دریافت که تعداد."

او گفت: متحده نیز می تواند کمک به ساخت این فرایند شفاف تر. برای مثال برخی قصد انتشار در اوایل تعداد uncounted ایمیل آراء و جاکوبز گفت: همه کشورها باید انجام دهید این است.

آنچه او را بیشتر نگران است از فرایند — با آنچه او به عنوان خرابکاری از خدمات پستی.

سازمان دیده بان | تهمت پیشنهاد تغییر تاریخ انتخابات به سرعت رد:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر سعی در منحرف کردن اذهان رای دهندگان پس از آمار نشان میدهد اقتصاد آمریکا کاهش یک سوم بین آوریل و ژوئن. او پیشنهاد کرد به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر بود که به سرعت رد شده و حتی توسط خواهان. 2:04

یک دانشمند علوم سیاسی است که به مطالعه عدم دموکراسی گفت: وجود یک قدم می تواند مقامات را در حال حاضر برای خنک کردن پس از انتخابات آب و هوا.

استیون Levitsky یک استاد دانشگاه هاروارد و نویسنده کتاب چگونه دموکراسی می میرندکه استدلال می کند که ایالات متحده آمریکا است که در میان یک دهه دموکراتیک فرسایش در حال حاضر برجسته در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر

او گفت: مقامات دولت نیاز به شروع به هشدار عمومی — بلافاصله — و نه به تعداد کامل نتایج انتخابات شب Nov. 3.

"بگو:" وجود خواهد داشت هیچ نتایج انتخابات برای یک هفته. شما خود نتیجه انتخابات در نوامبر. 10 یا 11,'" Levitsky گفت.

"مقامات وزارت امور خارجه باید به طور چشمگیری تعدیل کردن انتظارات از نتیجه در [انتخابات] شب.... کمک خواهد کرد که برای خنثی کردن یک کمی از مغلوب ساختن پیشی جستن antics."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im