چه ما در مورد بوریس جانسون وضعیت ؟

پس از بستری در بخش مراقبت های Johnson گفته می شود تنفس بدون کمک دستگاه تنفس مصنوعی — اگر چه او دریافت اکسیژن و

توسط PATRIS-FUN در 20 فروردین 1399

پس از بستری در بخش مراقبت های Johnson گفته می شود تنفس بدون کمک دستگاه تنفس مصنوعی — اگر چه او دریافت اکسیژن و توسعه یافته نیست ذات الریه.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در روز سه شنبه که جانسون در "ایرانیها پس از بستری در واحد مراقبت های ویژه در لندن سنت توماس" در بیمارستان دوشنبه شب.

"نخست وزیر شده است یک شبه پایدار باقی می ماند و در ارواح خوب است. او دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک" جانسون سخنگوی جیمز شل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

55 ساله بود و قرار نیست در یک ونتیلاتور و نشده مبتلا به پنومونی با توجه به خیابان داونینگ.

ادامه مطلب: بوریس جانسون: رهبران جهان آرزوی بهبودی سریع از coronavirus

برخی از بیماران مبتلا به COVID-19 توسعه علائم ذات الریه است که یک عفونت کیسه هوا در ریه ها است که می توانید آن را دشوار است برای نفس کشیدن.

ونتیلاتور استفاده می شود در موارد شدید هنگامی که ریه ها دیگر نمی تواند نفس خود را.

جانسون تشخیص داده شد با COVID-19 روز 27 مارس ، ده روز بعد در روز یکشنبه او به بیمارستان با "مداوم" علائم به عنوان یک "اقدام احتیاطی." او را به واحد مراقبت های ویژه در اواخر روز دوشنبه پس از خود بیماری بدتر شده است.

دولت بریتانیا 'تعیین می شود'

انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab گرفته است بیش از بسیاری از جانسون وظایف در حالی که نخست وزیر دریافت درمان از جمله هماهنگی بریتانیا در پاسخ به کوروناویروس.

"در کابینه ما می دانم آنچه که او می خواهد از ما و آنچه که او انتظار دارد از ما در حال حاضر. من اطمینان می دهم نخست وزیر و ما می توانیم اطمینان عمومی است که تیم خود را نه گردش نه شانه خالی کردن از کار در دست در این لحظه مهم" Raab گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

انگلستان ندارد یک معاون نخست وزیر و با توجه به Downing Street Raab فعلی نقش deputize برای جانسون "که در آن لازم است."

پرداختن به نگرانی در مورد دولت اثربخشی در حالی که جانسون در حال درمان می شود, نخست وزیر گفت که در روز سه شنبه که خلق و خوی در دولت "تعیین" و اضافه کرد که مقامات پس از یک "برنامه مشخص" تعیین شده توسط جانسون برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

"همه روشن است در آنچه باید انجام شود."

پیشتر در روز سه شنبه جانسون کابینه افسر مایکل گوو عنوان نگرانی در مورد جانسون بستری مؤثر دولت گفت که برتر است و در حال حاضر مشغول به کار در یک "محروم-بازگشت خاطرات."

اما بعد در روز گوو نشان داد که او خود منزوی در خانه بعد از یک عضو خانواده نشان داده بود COVID-19 علائم. گوو گفت که او نمی باید علائم.

دریافت خوب به زودی بوریس

"او نه فقط یک نخست وزیر او است و نه فقط رئیس ما او همچنین همکار ما و او را نیز دوست ما" Raab گفت:, و اضافه کرد که او "اعتماد به نفس" جانسون خواهد بود "پشت در راس به منظور کوتاه." در حال حاضر Raab گفت: "ما را حفظ خواهد کرد تمام تمرکز ما و همه ما در حل و فصل ... در ارائه طرح دولت برای شکست coronavirus."

ملکه الیزابت آرزوی جانسون یک "کامل و بازیابی سریع" و با ارسال یک پیام حمایت از خانواده و, حامله, نامزد, کری Symonds.

در شنبه Symonds گفت که او "در گفتوگوی" پس از درد و رنج خفیف COVID-19 علائم اگر چه او تا به حال آزمایش نشده یا تشخیص داده شد.

غلیان احساسات ، آرزوها از رهبران جهان به دنبال اخبار جانسون ورود به بخش مراقبت های ویژه.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را سخنگوی Steffen Seibert توییتی در روز دوشنبه که مرکل خواست جانسون "مقدار قدرت و بازیابی سریع و امیدوار است که او می تواند ترک بیمارستان به زودی."

wmr/msh (AFP, AP, Reuters)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب