بحث دموکراتیک به تشویق ایستاده برای سرنگون استیضاح شاهد سرهنگ Vindman

هفت دموکرات ها در مورد آن دوک روز جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر — و روز پس از آیووا حزبی شکست. روز جمعه مناظره

توسط PATRIS-FUN در 19 بهمن 1398

هفت دموکرات ها در مورد آن دوک روز جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر — و روز پس از آیووا حزبی شکست.

روز جمعه مناظره هشتم از سال 2020 دموکراتیک اولیه را در سنت آنسلم کالج در منچستر, نیوهمشایر, پیش از روز سه شنبه اولیه. معمول محصول رقیب را به مرحله: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.), الیزابت وارن (D-جرم.), و ctq (D-Minn.), سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg کارآفرین اندرو یانگ و تاجر تام Steyer.

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار نمی تواند پیوستن به این زمان اگر چه تغییرات اخیر به بحث قوانین نشان می دهد او ممکن است به زودی.

این مسابقه صاحب نظران نگه داشتن نزدیک چشم در این است که از ساندرز و Buttigieg که تقریبا در آیووا قفقاز با 100 درصد از حوزه گزارش; Buttigieg بسیار دقت پیشرو در هيئت دولت معادل, اگر چه به عنوان تناقضات موجود در گزارش نتایج, مهلت مبارزات انتخاباتی به درخواست recanvass یا بازشماری تمدید شده است.

بایدن نیز در نیاز به یک قوی بحث عملکرد پس از ناامید کننده جایگاه چهارم در آیووا. "من انتظار می رود برای انجام بهتر" بایدن گفت: از آیووا قفقاز در اوایل این هفته. "و من انتظار می رود که سازمان ما را انجام می دهد بهتر است."

جمعه دموکراتیک بحث آن آغاز خواهد شد در 8:00 p. m. شرقی است و انتظار می رود طی سه ساعت را در ABC و می توان آن را به صورت زنده در یوتیوب. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب