Coronavirus زده Grand شاهزاده خانم پاک به حوض در اوکلند کالیفرنیا.

کاپیتان یک کشتی کروز جدید برخورد coronavirus است به اطلاع مسافران که شامل 237 کانادایی که این کشتی در حال حاضر

توسط PATRIS-FUN در 18 اسفند 1398

کاپیتان یک کشتی کروز جدید برخورد coronavirus است به اطلاع مسافران که شامل 237 کانادایی که این کشتی در حال حاضر رهبری به بندر اوکلند, کالیفرنیا.

در یک کشتی هیئت مدیره آدرس شنبه شب Grand شاهزاده خانم سروان. جان اسمیت گفت: این کشتی به احتمال زیاد حوض بعد از ظهر یکشنبه و مردم نیاز به "حاد پزشکی و درمان" خواهد بود به مراقبت های بهداشتی و امکانات در کالیفرنیا است.

اسمیت گفت: از دیگر مهمانان خواهد بود گرفته شده برای فدرال عمل جداسازی سایت و یا حمل و نقل از کالیفرنیا با این حال او اشاره کرد که او تا به حال داده نشده هر گونه اطلاعات خاص در مورد شهروندان غیر آمریکایی.

تا کنون دو مسافر و 19 خدمه که ملیت نشده است فاش آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. کشتی با بیش از 3500 نفر سرنشین شده است و معطل ماندن در سواحل سان فرانسیسکو برای چند روز در حال حاضر در انتظار ترخیص به حوض.

در پرتو این وضعیت روی شاهزاده بزرگ و دیگر کشتی های کروز به تازگی گرفتار COVID-19 شیوع کانادا مقامات بهداشت در حال حاضر ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از کشتی کروز سفر.

در دراز مدت مراقبت از خانه را تحت تاثیر قرار

در ضمن بریتیش کلمبیا اعلام کرد شیوع رمان coronavirus در ونکوور شمالی در دراز مدت مراقبت از خانه در روز شنبه گفت: دو سالمند ساکن بودند به تازگی تشخیص داده شده با این ویروس همراه با چهار نفر دیگر در استان است.

رئیس سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: این دو مورد به دنبال تشخیص زودهنگام یک کارگر مراقبت در Lynn Valley مرکز مراقبت از آنها را به خصوص در مورد به عنوان نمونه از جامعه انتقال است.

خانه مراقبت است و در حال حاضر پس از شیوع پروتکل محدود است که بازدید کنندگان و تحمیل "کنترل عفونت احتیاطی" در همه کارکنان تعاملات در تاسیسات.

شصت نفر در کانادا COVID-19 با 27 موارد تایید شده در B. C., 28 در انتاریو و سه در کبک. نیز وجود دارد دو presumptive موارد در آلبرتا که هنوز به تائید ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ.

یک لیست در حال رشد از وقایع در حال لغو شدن در کانادا و در سراسر جهان در انتظار مردم کمتر رفت و آمد به مناطق آلوده.

رقابت های جهانی هاکی قهرمانی زنجان به آغاز این ماه در هلیفکس و ترورو, N. S. 2020 قطب بازی های زمستانی در وهیتهرس و جنوب غرب کنفرانس و جشنواره در Austin, تگزاس, همه لغو شده و برای جلوگیری از گسترش ویروس.

و در روز شنبه Tim Hortons خلاص شدم فنجان به صورت سالانه خود را "رول تا لبه" مسابقه گفت: "فعلی بهداشت عمومی و محیط زیست" به معنی "آن را زمان مناسب برای اعضای تیم و ... به جمع آوری نورد زبانه شده اند که در دهان افراد."


 tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن