چرا ژاپن تصمیم به قراضه کلیدی آمریکا سیستم دفاع موشکی

(توکیو) — ژاپن در شورای امنیت ملی تایید کرده است, برنامه ای برای انصراف از استقرار دو پرهزینه زمینی ایالات مت

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

(توکیو) — ژاپن در شورای امنیت ملی تایید کرده است, برنامه ای برای انصراف از استقرار دو پرهزینه زمینی ایالات متحده به سیستم های دفاع موشکی با هدف تقویت این کشور توانایی در برابر تهدیدات کره شمالی دفاع این کشور گفت: پنج شنبه.

شورای ساخته شده تصمیم خود را روز شنبه و در حال حاضر دولت باید برای ورود به مذاکرات با آمریکا در مورد چه چیزی برای انجام با پرداخت و قرارداد خرید در حال حاضر ساخته شده برای نظارت در ساحل سیستم.

این شورا انتظار می رود همچنین تجدید نظر در ژاپن اساسی دفاع طرح بعد از این سال به روز رسانی دفاع موشکی برنامه و مقیاس دفاع این کشور استقرار.

وزیر دفاع تارو Kono اعلام کرد این طرح به ضایعات سیستم در اوایل این ماه پس از آن پیدا شد که ایمنی یکی از دو برنامه ریزی شده جوامع میزبان نمی تواند تضمین بدون سخت افزار طراحی مجدد خواهد بود که بیش از حد وقت گیر و پر هزینه است.

دولت ژاپن در سال 2017 تایید اضافه کردن دو Aegis ساحل سیستم به منظور افزایش این کشور در زمان دفاع متشکل از Aegis-مجهز ناوشکن در دریا و موشکهای پاتریوت در روی زمین است.

مقامات وزارت دفاع گفته اند که دو Aegis ساحل واحد می تواند پوشش ژاپن به طور کامل از یک ایستگاه در یاماگوچی در جنوب و دیگری در آکیتا در شمال.

این طرح به استقرار دو سیستم در حال حاضر مواجه با یک سری از موانع از جمله سوالات در مورد انتخاب یکی از سایت های مکرر برآورد هزینه افزایش است که با صعود به 450 میلیارد ین ($4.1 میلیارد دلار) را برای 30 سال بهره برداری و نگهداری و نگرانی های ایمنی که منجر به محلی مخالف است.

Kono گفت: ژاپن امضا قرارداد به ارزش نزدیک به نیمی از کل هزینه و پرداخت بخشی از آن به آمریکا

نخست وزیر ژاپن که به طور پیوسته تحت فشار قرار دادند به گام تا ژاپن قابلیت دفاع گفت: هفته گذشته که در نور از دور انداختن دولت نیاز به تجدید نظر در ژاپن دفاع موشکی برنامه و انجام کار بیشتر در بخش امنیتی کشور از اتحاد با ایالات متحده

آبه گفت: دولت در نظر امکان دستیابی به حمله پیشگیرانه قابلیت یک برنامه بحث انگیز است که منتقدان می گویند را نقض ژاپن در جنگ-انکار اساسی است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب