چرا بچه من را به نفع خود تمام وقت ؟

مارس 15 سال 2020 آن را تنها یک موضوع از زمان. ما می خواهم در مستند به مدت شش هفته خستگی سطوح شد و در تمام

توسط PATRIS-FUN در 27 اردیبهشت 1399

آن را تنها یک موضوع از زمان. ما می خواهم در مستند به مدت شش هفته خستگی سطوح شد و در تمام زمان بالا و ما تا به حال دست کشیده رنگین کمان بیرون آمدن از گوش ما. هیچ کس نگاه کرد که همه هیجان زده هنگامی که من به نظر می رسد با کمی گرد و خاکی انحصار در دست من اما از آن زمان به یاد بچه های من که یک بار پس از یک زمان بازی نمی شامل یک صفحه نمایش.

معلوم Fortnite نیست تنها بازی بچه ها من استدلال می کنند بیش از.

من از رقابتی ، ما مجازی مستند آزمونها باید سوالات سخت و برندگان پوشیدن تاج. اما ژن کنار بچه ها من رقابت را به سطح دیگری.

"بعضی از بچه ها به طور طبیعی رقابتی تر از دیگران می گوید:" مجوز مشاور حرفه ای Roseann Capanna-هاج EdD. "منش خود را به سادگی پس از رفتن آنها چه می خواهند. به طور معمول این بیشتر هدف گرا کودکان با یک تمایل قوی برای رسیدن به, و همچنین به عنوان یک استعداد طبیعی در هر منطقه به آنها فشار خود را برای رقابت در."

اما برخی از عوامل به رفتار کودکان در سن مدرسه به آنها را می خواهید برای برنده شدن در همه چیز. "آنها در حال یادگیری برای پیدا کردن خود و آگاه شدن از آنچه دیگران فکر می کنم آنها" Capanna-هاج می گوید. "برنده شدن در بازی و ورزش و کسانی که نمرات بالا است یک راه برای به دست آوردن بارهای توجه است. که نمی خواهند به حمام افتاب گرفتن در شکوه؟"

ناامنی نیز می تواند یک عامل در اینجا — زمانی که بچه ها باید واقعی ترس از دست دادن این می توانید آنها را به رقابتی تر می شود. "این بیشتر نا امن کودکان تمایل به می خواهید به برنده شدن همه چیز و زمانی که آنها نمی اوقات تلخی معمولا به شرح زیر است" Capanna-هاج می گوید.

البته این بدان معنا نیست که خانواده نمی تواند در آغوش و یا ترویج یک روح رقابتی — این که آیا این امر به نمرات و یا ورزشی و یا مستند انحصار است. اما وجود یک زنجیره از یک رویکرد سالم به ناسالم یکی Capanna-هاج هشدار می دهد. "در یک خانواده است که هل می دهد کودک خود را به پیروزی و بهترین و به آنها می گوید, 'مقام دوم تنها اولین بازنده'," او می گوید.

اگر کودک تحت فشار قرار دادند بیش از حد رقابتی unsportsmanlike و مراقبت در مورد برنده شدن بالاتر از همه چیز خود سلامت احساسی است که در معرض خطر قرار داده. "کودکانی که همیشه در حالت رقابت به نوبه خود خود را به همدلی و نه به عنوان به احتمال زیاد برای اتصال در بیشتر احساسی سطح" Capanna-هاج توضیح می دهد. "و هنگامی که کودکان بیش از حد رقابتی مگر اینکه آنها برنده آنها احساس می کنید کمتر از این واقعا می تواند سنگ در حال توسعه عاطفی کودک هسته ای." این اثر حذفی است که عزت نفس و اعتماد به نفس پایین باقی مانده است.

در انتهای دیگر از رقابت پیوسته هستند خانواده هایی که تشویق رقابت در یک متعادل تر راه می آموزد که کودکان به کار سخت برای رسیدن به اهداف, اما همچنین که برنده شدن همه چیز نیست.

"هنگامی که ما در آموزش و یا تشویق بچه ها به توان رقابتی ما نشان می دهد که با کار سخت و تمرین آنها می توانید انجام چیزهای خاص," Capanna-هاج می گوید. "از طریق رقابت سالم آنها یاد بگیرند به سنگ تیز کردن تلاش های خود را و ایجاد یک طرز فکر است که زمانی که آنها خود را اعمال می شود آنها می توانند به رشد در آن منطقه است. تشویق کودک روح رقابتی می تواند به تقویت مهارت های خود را — و از همه مهمتر اعتماد به نفس خود را — هنگامی که انجام شود در یک شیوه ای متعادل است که بر اخلاق کاری قوی و مردانگی و مثبت طرز فکر و سازگاری."

اما به مستند بازنده است. چگونه می تواند به والدین در برخورد با بچه ها که عصبانی و یا ناراحت زمانی که آنها برنده نیست ؟ درد بازنده هرگز نگاه خوب است.

"کودکان می توانند یاد بگیرند که برای مدیریت خود را به ناامیدی و احساسات با تمرین و صبر و پدر و مادر نقش مدل سازی" Capanna-هاج می گوید. او نشان می دهد که پدر و مادر را در یک نقطه از نشان دادن نحوه اداره آنها و از دست دادن در حالی که هنوز داشتن سرگرم کننده است. و قبل از هر گونه فعالیت رقابتی و یا بازی مطمئن شوید که هر کس در نظر گرفتن بخشی می داند که چه قوانین و اهداف و انتظار رفتارهای هستند. این کمک می کند تا کودک تغییر از یک "من تنها خوب اگر من برنده" نگرش "من با داشتن سرگرم کننده/صرف وقت با خانواده/یادگیری چیزی" نگرش است.

بچه ها هنوز هم می تواند جشن پیروزی, اما ما می تواند کمک به آنها را جشن می گیرند و لذت بردن از تمام گام های کوچک آن را در زمان برای رسیدن به آنجا و تشویق یک چشم انداز مثبت و همدلانه نظر دیگران. "این را خدمت به آنها را در طول زندگی آنها به عنوان مدیریت استرس" Capanna-هاج می گوید.

نه همه بچه ها می خواهید برای برنده شدن البته — و در حالی که وجود دارد هیچ کار اشتباهی با یک خنثی و غیر رقابتی کودک که واقعا مهم نیست که آیا آنها برنده یا از دست دادن آن می تواند مربوط می شود و اگر آن را به نظر می رسد از یک محل اضطراب.

"برخی از اضطراب کودکان باعث می شود آنها را به ترس از هر چیزی جدید — از جمله رقابت — و آنها برای جلوگیری از بسیاری از چیزهایی در زندگی" Capanna-هاج می گوید. "پدر و مادر نباید با فشار یک اجتنابی کودک, اما آنها باید سعی کنید برای باز کردن گفتگو در مورد این موضوع در حالی که مراقب باشید برای تاکید بر احساسات و رفتار."

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب