چرا امریکا ساخت چیزهای دیگر ؟

مارس 26 سال 2020 اگر شما گوش دادن به برخی از غم انگیز کارشناسان شما ممکن است فکر می کنم که همه گیر پارانویا

توسط PATRIS-FUN در 7 اردیبهشت 1399

اگر شما گوش دادن به برخی از غم انگیز کارشناسان شما ممکن است فکر می کنم که همه گیر پارانویا همیشه با ما خواهد بود. ترس از آینده شیوع ما را به رها شهرهای ما را از لذت بردن از ناهار خوری و هرگز دوباره حضور در یک کنسرت و یا رویداد ورزشی. شرایط ما خواهد بود به طور دائم کاهش می یابد.

اما مشهور فناوری و سرمایه داری Marc Andreessen است گفت: چیزی بسیار متفاوت که شاید توضیح می دهد که چرا او در مقاله کوتاه "این زمان برای ساخت" است که با داشتن یک لحظه. منتشر شده در آخر هفته گذشته آن را تبدیل به یک باید به عنوان خوانده شده میان واشنگتن wonks و کارآفرینان دره سیلیکون. در قطعه Andreessen مقصر جهان-فلج شیوع کروناویروس در عدم عمل به همان اندازه به عنوان عدم پیش بینی است. همه ما به سادگی قادر به ایجاد یک قرن 21 جامعه قادر به ساختن آینده ما می خواهیم. نه تنها ما نیست همه گیر سیستم مانیتورینگ در محل ما نیز نمی ساخته شده مسکن مقرون به صرفه در اکثر تولیدی شهرستانها و یا ناوگان جت های مافوق صوت و یا هزاران صفر-انتشار راکتورهای هسته ای. Hyperloops? در حال حاضر ما مشکل تولید پارچه ماسک های پزشکی و سواب پنبه.

Andreessen تماس به اسلحه نتيجهگيری: "ملت ما و تمدن ما ساخته شد, تولید در ساختمان. پدران ما و foremothers داشتم ساخته شده است جاده ها و قطار ها و مزارع و کارخانه ها و سپس کامپیوتر, ریزتراشه, گوشی های هوشمند و uncounted هزاران نفر از چیزهای دیگر که ما در حال حاضر اعطا شده است که همه در اطراف ما است که تعریف ما از زندگی و ارائه برای ما خوب بودن. تنها یک راه وجود دارد به خود افتخار و میراث و برای ایجاد آینده ما می خواهیم برای خود ما فرزندان و نوه های خود و این که برای ساخت."

شاید این بحث پپ یا شاید kick-in-the-شلوار که امریکا نیاز دارد در حال حاضر. مقدار زیادی از مردمی در سمت چپ و راست را ستوده اند مقاله برای هر دو آن را می تواند انجام نگرش و انگیزه به سمت سیاست های عمومی. کمی وجود دارد چیزی در آن برای همه است. در میان تبهکاران Andreessen اشاره می کند که ممکن است مجرمان برای ما فاقد ساختمان هستند بیش از حد قوانین و مقررات بیش از حد کمی سرمایه گذاری عمومی شرکت oligopolies و شرکت buybacks.

در حال حاضر برخی از این موانع به نظر می رسد مربوط تر از دیگران است. حتی یک بررسی سرسری از زیرساخت های آمریکایی بیش از نیم قرن گذشته نشان می دهد که موجی از مقررات زیست محیطی از آنجا که 1970s افزایش هزینه و طول ساخت بار. الی Douardo, یک تحلیلگر سیاست در مرکز رشد و فرصت را در دانشگاه ايالتي يوتا اشاره می کند که پروژه های زیربنایی در بودجه سال 2009 اوباما محرک بودند موضوع را به حدود 200000 محیط زیست بررسی که در طی آن زمان آنها در خود نگه دارد.

عمومی علم سرمایه گذاری نیز می تواند مفید باشد. فدرال هزینه های R&D به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است به 0.7 درصد در سال 2018 از 1.2 درصد در سال 1976. "این کاهش قابل توجه به بودجه فدرال R&D است که یک منبع مهم حمایت ویژه برای بخش آموزش عالی و تحقیقات پایه شرکت ایالات متحده" یادداشت اخیر بنیاد ملی علوم گزارش.

کمتر در مورد سهام هستند buybacks که بخش عمده ای از شواهد نشان می دهد نیست مانع شرکت های بزرگ سرمایه گذاری است. اما Andreessen عمیق تر این است که آن دسته از موانع و دیگران وجود داشته باشد تنها به این دلیل که ما به آنها اجازه وجود داشته باشد. ما تقاضا بیش از حد کمی از سیاستمداران ما از ما مدیران کارآفرینان ما و خودمان. به مراتب بیشتر از ما نیاز به میل آینده او طرح بیش از همه چیز در راه است که در آینده. به مراتب بیشتر از ما نیاز به دیدن ساختمان به عنوان ملی ما ضروری است. Andreessen: "حتی دانشگاه های خصوصی مانند دانشگاه هاروارد در حال lavished با بودجه عمومی; چرا تا 100000 یا 1 میلیون دانش آموز از یک سال حضور در دانشگاه هاروارد? چرا نباید تنظیم کننده و مالیات دهندگان تقاضا که دانشگاه هاروارد ساخت؟"

دانشمندان علوم سیاسی ممکن است از یک دیدگاه متفاوت است. آنها می گویند ممکن است به عنوان مثال که در آمریکا ساختمان اخلاق و حل مشکل قابلیت کاهش یافته است قربانی به واشنگتن "kludgey" رویکرد به حکومت که در آن هیچ برنامه همیشه می میرد و به جای آن فقط می شود یک لایه در بالای صفحه. بیشتر پیچیدگی بیشتر incoherence کمتر اثربخشی. و یا آنها ممکن است اشاره به یک کمپین سرمایه گذاری سیستم است که اجازه می دهد تا قدرتمند فعلی شرکت به تاثیر قوانین جدید و قوانین و مقررات را به نفع خود بیش از شمال ایالت رقبا.

اما انتظارات مهم است. قبل از پیشرفت اتفاق می افتد, آن مطمئن کمک می کند تا اگر مردم بر این باورند که این می تواند اتفاق می افتد. برای بسیاری از تاریخ بشر مردم فکر پیشرفت بود و زودگذر چیزی. تاریخچه نقل مکان کرد و در یک چرخه بی پایان در اراده خدایان است. این بود تا روشنگری که کوچک اما قابل توجهی بریدن از ما شروع به در آغوش رادیکال مفهوم به عنوان مورخ اقتصادی Joel Mokyr می نویسد: در این فرهنگ رشد, "است که انسان های بسیاری را می توان به طور مداوم بهبود یافته بهتر درک ما از پدیده های طبیعی" و سپس استفاده از آن دانش جدید برای حل مشکلات است. پیشرفت ممکن بود. انسان می تواند خود ساخت آینده ای بهتر است.

و virality از Andreessen مقاله نشان می دهد ما هنوز هم بر این باورند که سازنده اخلاق اگر چه آن را بسیار آسان در حال حاضر با یک تکه خوبی از بشریت قرنطینه به دلیل برجسته قابل پیش بینی بیماری همه گیر. هنوز هم ما گرسنگی برای خوشبین داستان می گوید که چگونه ما می تواند به جلو حرکت می کند و ما را به سرنوشت خود. و Andreessen گفته است فقط یک داستان است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب