چرا بلومبرگ خواهد بود بدبینانه انتخاب برای دموکرات ها

در 17 فوریه سال 2020 در سال 2016 زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تکان دهنده ای ادعا کرد ایران

توسط PATRIS-FUN در 28 بهمن 1398

در سال 2016 زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تکان دهنده ای ادعا کرد ایران با نامزدی اما هنوز هم نبود اطمینان از حمایت از حزب جمهوری خواه نخبگان و محافظه کار روشنفکران "پرواز 93 انتخابات" مقاله به نظر می رسد در این کلرمونت نقد و بررسی کتاب. نویسنده — نوشتن تحت نام مستعار "Decius" اما بعد نشان داد به محافظه کار نویسنده و فعال مایکل آنتون ساخته شده است که اصولگرایان باید به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. به انجام در غیر این صورت او می خواهد به معنی پایان دادن به آمریکا جمهوری.

"یک هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری است که رولت روسی با نیمه خودکار" آنتون نوشت. "با مغلوب ساختن پیشی جستن حداقل شما می توانید چرخش سیلندر و شانس خود را."

این یک startlingly بدبینانه استدلال — و در آن موفق شد. و حالا که مایکل بلومبرگ تبدیل به یک مدعی برای حزب خود را نامزد آن به نظر می رسد دموکرات ها ممکن است رسیده اند خود را "پرواز 93 انتخابات" لحظه.

تحت شرایط عادی بلومبرگ ممکن است پیدا کردن آن بسیار چالش برانگیز سعی کنید برای خرید نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. یک septuagenarian نیویورک میلیاردر با یک تاریخچه از هر دو زن ستیزی و حمایت از سیاست های نژادپرستانه — نه به ذکر است تاریخ اخیر از گرفتن جمهوری خواهان منتخب به مجلس سنا — این است که دقیقا چه حزب ایستاده است در مقابل در سال 2020 درست است ؟

شاید نه. بلومبرگ است که موشک تا نظر سنجی. برخی از دموکرات ها و صاحب نظران به نظر می رسد متقاعد تنها یک Trumpesque شکل می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. نامزدی هر کس دیگری خطرات — شما آن را حدس زده — پایان آمریکا جمهوری.

"من دوستان آمریکایی ما به صورت ملی اضطراری" توماس فریدمن نوشت: هفته گذشته در این نیویورک تایمز. "هرگز قبل از ما تا به حال یک رئیس جمهور تا کاملا فاقد یکپارچگی شخصی بنابراین قادر به دروغ و سوء استفاده از قدرت خود را با چنین مصونیت و پس کورکورانه حمایت amoral, پارتی, بی پروا, دادستان عمومی و رسانه ها-صندوق نیروی عظیم منهدم کننده."

بلومبرگ فریدمن نوشت: "می تواند به مبارزه با این آتش سوزی در مقیاس آتش است."

"در میان همه نامزدها کسی که به اعتقاد من می تواند ایستادن پا به پا قوی ترین و طولانی ترین با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مایک بلومبرگ" اضافه شده دانشگاه هاروارد و پروفسور هنری لوئیس جونیور دروازه در اوایل این ماه. "من فکر می کنم که او دشوار است و من فکر می کنم او می تواند در گردن کلفت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تعداد کمی از مردم می تواند ایستادن به یک پسر قلدر است. مایک برخی از گردن کلفت در او."

منطق جذاب است. برای یک چیز, مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا چه رسد به یک تهدید برای خود آمریکا-حکومت — و این لحظه واقعا احساس می کنم مثل یک اورژانس است. و در میان نامزدهای بلومبرگ احتمالا انجام بهترین کار ارائه خود را به عنوان ضد مغلوب ساختن پیشی جستن — هر چند که در بخش بزرگی چون او را نادیده گرفته است رقبای خود را برای نامزدی حزب دموکرات و به جای ریخت و میلیون ها دلار به تبلیغات تلویزیونی حمله به رئیس جمهور فعلی.

مشکل با پرواز 93 انتخابات منطق — رای برای نامزد یا آمریکایی دموکراتیک آزمایش بیش از — این است که ما را تشویق می کند برای براق بیش از یک نامزد نقص در حمایت از پاچه ترس شکستن شیشه ای-در-مورد-از-اورژانس تفکر است. بیشتر خطرناکی است که تفکر نیز ما را تشویق به این باور است که باید وجود داشته باشد چند و یا هیچ محدودیت به روش ما اعزام به شکست طرف دیگر. ما می توانیم توجیه حمایت از هیچ کاندیدایی با استفاده از هر ترفند سیاسی در دسترس زمانی که ما در حال متقاعد رقبای ما هستند واقعی بچه های بد که می رسد از شکست دادن آنها را توجیه هر وسیله. ما خیانت ما استادانی ارزش به خاطر پیروزی سیاسی.

این ممنوعیت پردهی عنوان اخلاق است. و این که ما چگونه به این آشفته بازار در وهله اول.

من متقاعد شده است که چنین تفکر — همراه با ذکر میلیون ها دلار در هزینه تبلیغات — پشت بلومبرگ به افزایش است. ترس از دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت قابل لمس است در میان رای دهندگان دموکرات. اما دموکرات ها باید مسیر که تهمت تبحر. آنها باید ارائه دهندگان یک انتخاب نیست یک اکو. در غیر این صورت نقطه چیست ؟

بلومبرگ به طور کامل و بدون شایستگی. او اداره می شود به عنوان یک لیبرال جمهوریخواه در طول دورانی که در آن است که تنوع سیاسی گونه تا به حال تا حد زیادی از بین رفت. او داده است مقدار قابل توجهی از پول به ضد تفنگ مبارزات. و او قطعا به ارمغان می آورد بیشتر حاکم بر تجربه به مبارزات انتخاباتی خود از مغلوب ساختن پیشی جستن را.

در پایان شباهت بین مهر و تهمت فقط بیش از حد. و با توجه به نفرت و بیزاری از برنی ساندرز جناح حزب برای میلیاردرهای, به طور کلی به نظر می رسد که بلومبرگ — مهم نیست که چقدر "قلدر" او در او می تواند برنده نامزدی حزب دموکرات اما از دست دادن کلی انتخابات که ساندرز رای دهندگان در خانه بمانند. دموکرات ها ممکن است به از دست دادن تهمت یا راه اما بهتر است برای انجام این کار تایید هر دو "د" و "د" ارزش های دموکراتیک از ارائه دهندگان تا حدودی متفاوت از نسخه ای از آنچه آنها در حال حاضر. بیشتر دموکرات ها می تواند رای خود را امیدوار به جای ترس خود را بیشتر به آنها می تواند تشویق سایر نقاط کشور به انجام همان.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب