چرا 2020 می تواند یکی دیگر از غلط ارزی انتخابات

به انجمن خوش آمدید دیگری نادرست ارزی انتخابات. تبریک شما نفرت آن را در اینجا. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پ

توسط PATRIS-FUN در 6 اردیبهشت 1399

به انجمن خوش آمدید دیگری نادرست ارزی انتخابات. تبریک شما نفرت آن را در اینجا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک توانایی غیر طبیعی به پروژه خود را بر روی نقاط ضعف حریف خود را: او لاستیک, شما, چسب, هر آنچه شما می گویند پرش کردن او و چوب به شما. این یک استراتژی است که کار قابل ملاحظه ای به خوبی در برابر هیلاری کلینتون ، او نام مستعار خود را "کج هیلاری" در حالی که مبارزات انتخاباتی خود را تحت تحقیقات فدرال برای روابط با روسیه است. او پرسیده بحث بر سر شوهرش سوء رفتار جنسی پس از چند زنان جلو آمد متهم به تهمت تجاوز جنسی است که او را انکار می کند. او حتی متهم کلینتون از برانگیختن 'birther' تئوری توطئه در مورد باراک اوباما ، یادآوری: این تهمت است که انجام دادیم.

این هفته Donald Trump Jr. نوشت: یک op-ed این استدلال که "جو بایدن است که هیلاری کلینتون retread از سال 2020" نشان می دهد که این کمپین قصد دارد به تکرار 2016 راهکار. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در تلاش برای لاستیک در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. سوال این است که آیا بایدن خواهد بود چسب.

برخی از جمهوری خواهان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی کار خواهد کرد چرا که آنها می گویند بایدن در حال حاضر در معرض آن است. که در آن دموکرات ها باید سال ها وقت صرف این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن یک درنده جنسی است که مدیون به قدرت های خارجی و ذهنی نا مناسب برای ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال آماده سازی خود برای ایجاد دقیقا همان استدلال در مورد جو بایدن. "در حالی که بایدن یک نامزد اجماع, همان استدلال است که می توان در مورد تهمت می توانید نوع بود تبدیل به اطراف می گوید:" استراتژیست جمهوری خواه Tyler Brown. است که می تواند کار به عنوان "زمانی که آنها یک خرده می گویند, 'در اینجا که در مورد هر کس شنیده می شود.'"

بایدن مدافعان رد این ایده که وجود دارد هر slivers حقیقت برای شروع و اشاره می کنند که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در یمن شده اند به طور گسترده ای را رد کرد و با واقعیت چکرز. آنها می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن تاکتیک منعکس سیاسی و ضعف این واقعیت است که بایدن به دست آوردن زمین در مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از کلید میدان نبرد متحده است. و بایدن کمپین است که در بالا هشدار برای نادرست ارزی در رسانه ها که دموکرات ها می گویند کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر حملات چوب به کلینتون در سال 2016.

که نگران نباشید خواهان زیاد است. "این که آیا آن یک غلط هم ارزی است که با طبیعت نوع مسئله می گوید:" قهوه ای است. "راه مردم مصرف اطلاعات آن هم از نوع باطل که آیا آن را نادرست یا نه. آن را می شود کمتر از یک ارزش سوال و بیشتر از یک حجم از سوال است."

اولین rumblings آغاز شده در سال گذشته زمانی که تهمت و اتهام بدون ارائه شواهد که بایدن حال بهره مند از پسرش شکارچی نقش در اوکراین گاز شرکت حتی به عنوان برگ برنده خود در کودکان ظاهر می شود به ترویج تهمت منافع کسب و کار در همه جا از آبردین به جاکارتا به هند است. می گوید بایدن سخنگوی مایک Gwin "او به معنای واقعی کلمه خود را استیضاح به دنبال این غلط بچپ و تلاش برای فروختن این اسمير در برابر بایدن."

که منصرف نشده مغلوب ساختن پیشی جستن لاستیک در مقابل چسب تاکتیک. دموکرات ها به مدت طولانی را متهم به تهمت بودن بیش از حد نزدیک به دشمنان خارجی (نگاه کنید به: گرم و نرم خود را در رابطه با پوتین دوستی خود را با کیم جونگ سازمان ملل متحد خود را در آغوش گرم از دیکتاتورها از عربستان سعودی به ترکیه است.) در حال حاضر تهمت متهم بایدن از cowing به چین, به tweeting که بایدن به چین است "رویای نامزد" و انتشار یک گمراه کننده آگهی او را متهم به حمایت از "چین و احساسات." واقعیت-چکرز را افشا و خنثی تهمت و ادعا می کنند که بایدن نرم بود در چین است.

دموکرات ابراز خشم برای سال در مورد ده ها تن از تجاوز جنسی اتهامات علیه رئیس جمهور تهمت که رئیس جمهور را رد می کند. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین و دیجیتال, صدای تیز و تند براد Parscale توییتی یک الگوی رفتاری متهم دموکرات ماندن پس از سکوت سابق سنا کارمند تارا Reade متهم بایدن از تجاوز جنسی بخشی از تلاش مداوم ادعا نفاق در #MeToo جنبش است. این بایدن مبارزات انتخاباتی به شدت رد می کند Reade این اتهامات گفت: برخورد او توضیح داد که "کاملا اتفاق رخ نداد."

دموکرات ها انتقاد و تهمت گمراه کننده و عجیب و غریب کنفرانس های مطبوعاتی در طول coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر برگ برنده های کمپین شروع یک ضربه طبل تبلیغات طراحی شده به رنگ اشتباه مستعد و درهم و برهم 77 سال بایدن به عنوان سالخورده و ذهنی نا مناسب. "مردم در حال رفتن به غم و اندوه روزی که آنها بازجویی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روانی و یا توانایی به صحبت می کنند به وضوح و یا شما می دانید امکانات برای این کار" یک مقام کاخ سفید گفت: زمان. "آنها در حال رفتن به غم و اندوه در آن روز."

این دقیقا پیچیده کمپین مانور. مغلوب ساختن پیشی جستن ماهر در سن ترفند سیاسی از باد به اندازه کافی دود در مخالفان خود را به طوری که رای دهندگان فرض کنیم یک آتش سوزی وجود دارد وجود دارد حتی زمانی که او را در حال مصرف خود را در آتش. یک استراتژیست جمهوری خواه نام آن را "نهایی whataboutism." آن را نیز نشان دهنده سیاسی حکومت است که بهترین دفاع جرم خوب است. "این تمایل بیشتر مردم در سیاست زمانی که آنها را به آتش یخ و پناهگاه می گوید:" براد تاد استراتژیست جمهوری خواه و نویسنده بزرگ شورش. "رئیس جمهور تهمت می داند که هنگامی که شما را به آتش آتش شما را از طریق آن."

ویژه داستان
این جزیره شد Coronavirus هشدار به جهان
هوکایدو ژاپن, قفل کردن اولیه و موجود شیوع بیماری. زمانی که فرماندار برداشته محدودیت های موج دوم آمار حتی سخت تر

برای دموکرات ها آن را خسته کننده و روحیه اش را تضعیف. است که در آن نقطه است. توسط فریم نژاد به عنوان یک "'کمتر از دو شر" آنها در حال تلاش برای صدمه زدن به مردم در انتخابات می گوید:" جن پالمیری (دهانه) سابق ارتباطات مدیر کلینتون. "این بسیار خورنده استراتژی, اما آن را دارای تاثیر بر روی مردم است."

در جستجوی یک دفاع برخی از دموکرات ها در حال حاضر به دنبال نقش رسانه ها. بسیاری از جانبازان از سال 2016 کلینتون در مبارزات انتخاباتی بر این باورند که پوشش رسانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن-کلینتون مسابقه تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن حملات کلینتون تغذیه مبارزات انتخاباتی خود را روایت است که نامزد بودند equivalently ناقص و که انتخاب بین "دو شر." "'عینیت' برابر با: اگر من بد داستان در مورد تهمت, من تا به حال برای انجام یک بد داستان در مورد کلینتون می گوید:" پالمیری (دهانه). استراتژیست می گویند یک الگوی مشابه در حال ظهور است در سال 2020 است. "مغلوب ساختن پیشی جستن است تا آنجا خارج می گردند دروغ و جو بایدن یک لغزش زبان و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین weaponizes آن و پس از آن رسانه ها می گوید: "آه بایدن خراب کرد که تا" می گوید: "ایان Sams سخنگوی کلینتون در سال 2016 و کامالا هریس در سال 2020 است.

بایدن حامیان او می گویند او ممکن است کمتر از کلینتون شد به مه از نادرست ارزی در آینده راه خود را. بایدن شناخته شده است مقدار با به طور مداوم بالا favorability رتبه بندی پس از او سمت چپ معاون ریاست جمهوری است. کلینتون شده بود قیری با جناح راست سولفات برای دهه که نرم روی زمین برای بسیاری از حملات علیه او. "این سمان در ذهن رای دهندگان یک شک و یک جریان پنهانی و تنفر نسبت به او این است که جو بایدن فقط ندارد می گوید:" Sams. "است که اجازه تهمت حملات را گرفتن با رای دهندگان در راه است که من فکر نمی کنم آنها را با بایدن."

دموکرات ها نیز استدلال می کنند که بسیاری از 2016 شک و تردید تا به حال با کلینتون جنسیتی. بایدن ممکن است سود از نرمی است که به ندرت ارائه شده به زنان نامزد. "مردم خیلی بیشتر مشتاق ببخش مردان اشتباهات از زنان اشتباهات" Sams می افزاید.

در نهایت هر استراتژی با این نسخهها کار بهترین زمانی که این اعزام برای اولین بار. این واقعیت است که این راهکار بوده است را قبل از اجرا می توانید آن را کمتر موثر است. "وجود آنتی بادی در سیستم در حال حاضر مردم به شنیدن تهمت و دروغ در همه زمان ها می گوید:" پالمیری (دهانه). "وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به این باور است که بایدن را برای رفتن به یک زمان آسان تر مرور که نسبت به ما انجام داد. و شما لازم نیست برای انجام این کار خیلی بهتر از ما بود را به نفع خود."

اما مهم ترین پاسخ به اینکه آیا تهمت حملات را به چوب بایدن ممکن است چیزی برای انجام با رئیس جمهور لاستیک در مقابل چسب تاکتیک. رای دهندگان خواهد ساخت 2020 تصمیم گیری بر اساس چهار سال یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری. در حالی که تهمت امیدوار بود که یک همه پرسی در مورد دستاوردهای اقتصادی و درک اختلال سی در حال حاضر از آن است که احتمال بیشتری برای تمرکز بر روی بیماری همه گیر جرم بیکاری استیضاح و در نزدیکی ثابت هرج و مرج که از کاخ سفید است. و آن سخت است برای دیدن چگونه تهمت می تواند متهم بایدن از هر یک از آن.

—با گزارش تسا Berenson/واشنگتن

نوشتن به شارلوت تغییر در charlotte.alter@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب