که تمایلی به اعلام COVID-19 pandemic به عنوان coronavirus به بیشتر کشورهای

آخرین: که مدیر می گوید COVID-19 موارد خارج از چین 'عمیقا در مورد' اما برچسب شیوع یک بیماری همه گیر. کره جنوبی

توسط PATRIS-FUN در 8 اسفند 1398

آخرین:

  • که مدیر می گوید COVID-19 موارد خارج از چین 'عمیقا در مورد' اما برچسب شیوع یک بیماری همه گیر.
  • کره جنوبی تعداد مورد افزایش می یابد به 1,261 با اکثر موارد در داخل و اطراف شهر Daegu.
  • ایتالیا می بیند 12th مرگ به عنوان مورد تعداد افزایش می یابد به 374; کنکاش در اروپا است.
  • برزیل و رومانی و گرجستان و نروژ همه تایید 1st موارد است.
  • مقامات بهداشت عمومی می گویند خطر در کانادا پایین است. بیشتر بخوانید درباره چگونه کانادا آماده است در اینجا.

آسیا گزارش داد صدها نفر از جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه از جمله اولین سرباز آمریکایی آلوده در کره جنوبی به عنوان شیوع بیماری در ایتالیا و ایران به کشور است.

برزیل همچنین گزارش یک مورد در روز چهارشنبه برای اولین بار در آمریکای لاتین است. یک بیمارستان در سائو پائولو پرچم این عفونت ممکن است از 61 ساله که به تازگی بازدید ایتالیا. وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta خبرنگاران گفت: در یک
کنفرانس خبری گفت که دولت در حال حاضر اقداماتی برای مقابله با این بیماری همه گیر قبل از ورود خود را در برزیل.

در مورد 81,000 مردم در سراسر جهان شده اند بیمار توسط coronavirus که نگه داشته است پیدا کردن اهداف جدید با اکثریت قریب به اتفاق موارد و مرگ و میر در چین است.

این افزایش ناگهانی در مورد رمان coronavirus در ایتالیا و ایران و کره جنوبی است که "عمیقا نگران" اما این ویروس هنوز هم می تواند موجود باشد و نه مقدار به یک بیماری همه گیر سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس گفت: در روز چهارشنبه.

"با استفاده از کلمه همه گیر سردستی هیچ ملموس بهره مند شوند اما خطر قابل توجهی از نظر تقویت غیر ضروری و غیر قابل توجیه ترس و ننگ و فلج سیستم. آن را نیز ممکن است سیگنال است که ما دیگر نمی تواند حاوی ویروس است که درست نیست" Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در اظهارات به ژنو بر اساس دانست.

او همچنین گفت که که ماموریت به ایران — که در ابتدا قرار بود برای رفتن به جمهوری اسلامی در روز سه شنبه — آیا در حال حاضر سفر در تعطیلات آخر هفته.

Tedros اظهارات را پس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری خواست آمریکایی ها برای آماده سازی گفت: در حالی که در معرض خطر فوری وجود دارد کم بود وضعیت جهانی پیشنهاد یک بیماری همه گیر بود به احتمال زیاد.

"این یک سوال از اگر. این سوال که چه زمانی و چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده" CDC اصلی معاون مدیر آن Schuchat گفت: در روز سه شنبه. ایالات متحده گزارش کرده است 57 مورد از ویروس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب از یک سفر رسمی دو روزه به هندوستان گفت: در توییتر که او را دیدار با مقامات ایالات متحده برای یک جلسه توجیهی در coronavirus بعد از آن روز چهارشنبه است و انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس خبری در 6 p. m. ET.

دکتر مایکل Gardam یک تورنتو مبتنی بر بیماری های عفونی پزشک گفت: شبکه خبری سی بی سی روز چهارشنبه که خواستار COVID-19 یک بیماری همه گیر "خواهد آن را کمی آسان تر برای ما به بسته بندی کردن سر ما در اطراف این واقعیت است که این مشکل در سراسر جهان است."

Gardam گفت: به عنوان بیشتر و بیشتر کشور باید موارد آن را مهم تر می شود به تمرکز بر برنامه ریزی برای انتقال محلی در کانادا جوامع است.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی طول می کشد سوال در COVID-19 سفر و آماده شدن برای موارد در کانادا

دکتر مایکل Gardam از تورنتو رودخانه هامبر بیمارستان می گوید: همه ما نیاز به آماده شدن برای این ویروس به دست آوردن جای پایی در کانادا است. 9:30

دکتر بروس Aylward کانادا سر مشترک که چینی ماموریت در شیوع خبرنگاران در بازگشت خود را به ژنو که آماده نیست باید منتظر بمانید.

"فکر می کنم این ویروس در حال رفتن به نشان می دهد تا فردا. اگر شما فکر نمی کنم که راه شما در حال رفتن به آماده می شود," او گفت:.

"این یک به سرعت در حال افزایش بیماری همه گیر در مکان های مختلف است که ما باید برای مقابله با فوق العاده سریع برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر."

Aylward گفت: چین "فوق العاده ای بسیج" نشان داد که چگونه یک مهاجم بهداشت عمومی سیاست می تواند در جلوگیری از گسترش آن.

چه کسی می گوید شیوع بیماری به اوج خود رسید و در چین حدود Feb. 2 پس از مقامات جدا هوبئی استان و اعمال دیگر مهار اقدامات است.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش دیگری 406 عفونت های جدید در روز چهارشنبه از 508 روز قبل از آن و آوردن مجموع تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 78,064. آن مرگ و میر افزایش 52 به 2,715.

در اینجا آخرین در کانادا

با COVID-19 ظاهر می شود در بیشتر کشورهای جهان برنامه های احتمالی در حال انجام به صورت یک بیماری همه گیر کوروناویروس. 2:04

روز چهارشنبه مقامات بهداشت عمومی در انتاریو گزارش یک مورد پنجم از COVID-19 گفت: یک زن در دهه 60 با یک سفر سابقه به ایران رفت و به ER در Sunnybrook علوم سلامت مرکز در تورنتو در روز دوشنبه. یک نمونه تست خواهد شد در ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ برای تایید.

"طبق تاسیس عفونت پیشگیری و کنترل پروتکل بیمار بود برای مراقبت در بیمارستان با استفاده از تمام اقدامات احتیاطی مناسب از جمله اینکه جدا شده او به عنوان آزمایش برای COVID-19" در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این زن در حال حاضر در خود انزوا در خانه.

مقامات بهداشت عمومی در B. C. اعلام کرد هفتمین مورد در این استان در اوایل این هفته گفت: در 40s خود را تا به حال تست مثبت برای کوروناویروس. او شده است یک تماس از یک زن که تا به حال قرارداد این ویروس.

ده ها تن از کانادایی ها که تست مثبت برای این ویروس در حالی که در یک سفر دریایی در ژاپن هنوز هم تحت قرنطینه در این کشور در حالی که صدها نفر دیگر شده اند عودت از ژاپن و چین برای تکمیل یکی دیگر از قرنطینه در اینجا.

مقامات بهداشت عمومی می گویند خطر ابتلا به عمومی در کانادا پایین است. دکتر ترزا Tam کانادا افسر ارشد پزشکی گفت: به تازگی در توییتر که مقامات بهداشتی در سراسر کشور در حال کار با هم به "بررسی تحول خطر ترکیب در حال ظهور دانش و انطباق با پاسخ ما به این سرعت در حال تغییر وضعیت است."

تام همچنین گفت که 15 پرواز خدمه که به همراه evacuees از کشتی کروز در ژاپن منتشر شده است از NAV مرکز در Cornwall, Ont. — که در آن عودت مسافران که نشان نداد علائم تحت قرنطینه — چرا که "آنها محافظت نشده در تماس با مسافران و یا افراد در معرض خطر داشتن رمان coronavirus."

در اینجا آخرین اخبار از کره جنوبی

ضد عفونی حرفه ای پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده راه حل برای مبارزه با کروناویروس در یک بازار سنتی در روز چهارشنبه در سئول. دولت را مطرح کرده است coronavirus هشدار به "بالاترین سطح" را به عنوان مورد تایید شده اعداد را نگه دارید در حال افزایش است. (چانگ Sung-Jun/گتی ایماژ)

کره جنوبی که با 1,261 موارد است که بیشتر در خارج از چین گزارش شده 284 امکانات جدید از جمله یک سرباز آمریکایی به مقامات آماده یک طرح بلند پروازانه برای تست بیش از 200 ، 000 نفر از اعضای یک کلیسا در مرکز شیوع.

از موارد جدید, 134 بودند از Daegu شهرستان که در آن ویروس بوده است و گذشت در میان اعضای Shincheonji کلیسای عیسی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

ارتش ایالات متحده گفت: 23 سال سرباز مستقر در اردوگاه کارول حدود 20 کیلومتر از تعجب شده بود آلوده شد و در قرنطینه در خانه.

کره جنوبی اعلام کرده 20 نفر در آن پایگاه و برخی از 9,570 مردم در انزوا.

در اینجا آخرین اخبار از ژاپن

دانش آموزان از Ariake-nishi Gakuen مدرسه در توکیو پوشیدن محافظ ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس آنها به عنوان شرکت در یک رویداد مارک شش ماه تا بازی های المپیک است. (Athit Perawongmetha/فردا نیوز)

در ژاپن نخست وزیر ژاپن خواستار ورزشی و رویدادهای فرهنگی به اوراق و یا محدود به مدت دو هفته به بنیادی این ویروس به عنوان نگرانی های نصب شده برای سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

ژاپن حرفه ای بیس بال تیم بعد از بازی بدون تماشاگر تا مارس 15 با توجه به ویروس نگرانی Kyodo news agency گزارش.

ژاپن نزدیک به 170 ویروس موارد و 691 مربوط به الماس شاهزاده کشتی کروز که احتمالا در این ماه. شش نفر فوت کرده اند در ژاپن از جمله چهار نفر از کشتی.

حداقل 47 کانادایی که در هیئت مدیره کشتی آزمایش مثبت برای COVID-19. کانادا از مسافران که تست مثبت بودند خانه پرواز و در حال حاضر تحت قرنطینه در انتاریو است. کسانی که تست مثبت هستند در مراکز بهداشتی و درمانی.

در اینجا آخرین اخبار از ایران و خاورمیانه

مردم پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس جدید به عنوان آنها بازی کارت در یک کافی شاپ در چهار شنبه در Salmiya, کویت. (استفانی McGehee/فردا نیوز)

حسن روحانی رئیس جمهور روز چهارشنبه گفت که آن را "یکی از دو یا سه هفته" برای به دست آوردن کنترل این ویروس در ایران, یک کشور در حدود 80 میلیون نفر است که جدا شده توسط تحریم های اقتصادی است.

این کشور تا به امروز گزارش شده 139 موارد اما این رقم شک توسط برخی که می گویند مشکل وجود دارد احتمال بسیار بزرگتر است.

"ما انتظار نداریم که یک معجزه در کوتاه مدت گفت:" کیانوش Jahanpour از وزارت بهداشت و درمان در ایران است.

موارد مرتبط ایران گزارش شده است در سراسر منطقه است.

کویت وزارت بهداشت گفت: در توییتر در روز جمعه که تعداد زیادی از مردم مبتلا به COVID-19 در کشور افزایش یافته است به 25 پس از 13 بیشتر موارد تایید شد. این وزارتخانه همچنین در بیانیه ای گفت که موارد مرتبط با مردم رفت و آمد به ایران.

بحرین قبلا گفت عفونت خود را افزایش یافته بود به 26 بعد از سه جدید در مردم پس از رسیدن در یک پرواز از ایران.

شهروندان عراقی در حال ممنوع از سفر به تعدادی از کشورهای هواپیمای coronavirus — از جمله چین و کره جنوبی و ایتالیا و ایران و عراق وزیر بهداشت گفت: در یک فرمان دیده می شود خبر داد. این کشور همچنین دستور تعطیلی مجامع عمومی مانند سینما, کافی شاپ ها و باشگاه ها — و به حالت تعلیق در مدارس با شروع از پنج شنبه تا 7 مارس. عراق پنج تأييد موارد با توجه به این که.

در اینجا آخرین اخبار از اروپا

'آن را بسیار آسان به گسترش یک بیماری' می گوید زن در قفل شده-down, ایتالیایی, روستای جنوب میلان. 6:14

در اروپا و ایتالیا تبدیل شده است یک منطقه به عنوان نگرانی از شیوع رشد می کند. کافه ها و رستوران ها در میلان یک شهر از 1.3 میلیون نفر بودند نیمه خالی; مردم به مراتب کمتر از حد معمول بودند با استفاده از حمل و نقل عمومی و هتل ها گزارش موج لغو شد. دیگر شهرها و شهرهای شمالی از جمله ونیز شاهد روند مشابه است.

سری آ ایتالیا لیگ برتر فوتبال اعلام کرد که مسابقات چند بود به بازی در پشت درهای بسته و بدون فن در حضور.

یک 12th فرد در شمال ایتالیا درگذشت به عنوان یک نتیجه از ابتلا به کروناویروس در حالی که تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 374 افزایش بیش از 50 از روز قبل از سر از عمران سازمان حفاظت کرد.

آنجلو Borrelli به خبرنگاران گفت: مرد متوفی شد 69. همه کسانی که فوت کرده اند تا کنون در شیوع آن آمد به نور در ایتالیا جمعه گذشته شده اند و افراد مسن و بیشتر به حال مشکلات اساسی.

تماشا کنید: آیا شیوع تبدیل به یک بیماری همه گیر?

یک گروه از متخصصان بیماری های عفونی unpack چرا کروناویروس که باعث تجدید زنگ خطر در سراسر جهان و آنچه مسافران باید بدانید. 11:37

ایتالیایی ها و یا افرادی که به تازگی در بازدید از این کشور را آزمایش مثبت در الجزایر اتریش کرواسی و رومانی و اسپانیا و سوئیس.

دو هتل در اتریش و یکی در اسپانیا و جزایر قناری نیز قفل کردن بعد از موارد ظهور مربوط به ایتالیا است. اسپانیا نیز گزارش اول آن سه مورد در سرزمین اصلی.

فرانسه — با 18 کل موارد گزارش شده آن مرگ دوم در حالی که گرجستان و رومانی و نروژ همه تایید خود را از مورد اول است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن