Superdelegates ممکن است عذاب برنی ساندرز — دوباره

6 مارس سال 2020 این بار در آخرین انتخابات ریاست جمهوری, هیلاری کلینتون برنده شده بود 672 نمایندگان در دموکر

توسط PATRIS-FUN در 17 اسفند 1398

این بار در آخرین انتخابات ریاست جمهوری, هیلاری کلینتون برنده شده بود 672 نمایندگان در دموکراتیک مقدماتی و قفقاز و بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) تا به حال برنده 477. 40 درصد سرب با اکثر دولت مسابقات هنوز برای رفتن ممکن است به نظر می رسد غیر قابل عبور — به جز حزب دموکرات را "superdelegate" سیستم است که در آن صدها نفر از رهبران و مقامات منتخب انتخاب کنید که کدام نامزد به پشت در کنوانسیون ملی بدون در نظر گرفتن متحده' رای. و در اوایل ماه مارس سال 2016 کلینتون در حال جمع آوری امضا از 458 superdelegates به صرف 22 در ساندرز' جانبی. در پایان این مسابقه فاصله تا به حال تنها رشد با کلینتون superdelegate تعداد در پایان در 609 و ساندرز' در 47. این سناتور ورمونت را مجبور به بزرگ اکثریت در مقدماتی برای غلبه بر این مزیت است. او نمی تواند آن را انجام دهد.

ساندرز طرفداران عصبانی شد و قابل درک است. آنها خود را قهرمان در پی تغییرات قوانین برای چرخه بعدی و یکی از بزرگترین آنها این است که 771 superdelegates دیگر نمی تواند با شرکت در رای دادن در کنوانسیون ملی دموکرات ها. در عین حال اگر هیچ کاندیدایی که در دور اولیه برنده اکثریت به علاوه یکی از عادی رای دهندگان-متعهد نمایندگان (1,991 از 3,979), superdelegates به پرش در برای پس از آن رای.

این لزوما به این معنا نیست ساندرز به پایان رسید اما این به آن معنا او باید برنده است که برای اولین بار رای گیری در مجمع اگر او به برنده شدن در همه. رفتن به میلواکی با کثرت نمایندگان متعهد شده اند ممکن است به اندازه کافی در یک میدان بزرگ به مبارزه برای پیروزی در یک رقابت کنوانسیون. دیگر نه. در حال حاضر ساندرز نیاز به یک 1,991 رای اکثریت.

ریاضی اینجا نیست کاملا به عنوان ترسناک به عنوان آن را برای ساندرز در سال 2016 اما آن را بسیار بد است. (Megyn kelly خود قرار داده است شانس برنده شدن نامزدی به یک در 30 بعد از سه شنبه.) Superdelegates شده اند به مراتب کندتر به تایید این چرخه — همانطور که از نوشتن این 530 از 771 هنوز برای اعلام اولویت خود را. تنها با ساندرز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و longshot تشکر. Tulsi Gabbard (D-هاوایی) در سمت چپ در مسابقه این تاییدیه به احتمال زیاد شروع به انداختن به زودی. که در آن آنها را می گیرند ؟

خوب Gabbard تک superdelegate پشت سر او: خودش است. ساندرز تا کنون 25 تاییدیه های قابل ملاحظه ای مشابه به تعداد این بار چهار سال پیش و به سختی بیش از 24 نفری که حمایت سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) یا 23 که رفت و برای سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار قبل از هر یک از آنها ترک نژاد. پدیدهای است که منجر به بسته با 104 superdelegate تاییدیه از جمله تنها فعال 10 از "برجسته رهبران حزب" — یک دسته از سابق دموکراتیک رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, مجلس نمایندگان و سنا رهبران و DNC صندلی هیچ کدام از آنها حمایت کرده اند Sanders.

بایدن مزیت است که به مراتب کوچکتر از کلینتون در ماه مارس 2016, اما آن را تنها بزرگتر از اینجا. خود تاییدیه از به تازگی کاهش یافته رقبا از جمله بلومبرگ احتمالا خود را ارسال superdelegates خود را در راه به دست آوردن حدود 40 و ممکن است veep میدارد مانند سنسور. Cory Booker (D-N. J.) یا کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) خواهد هر یک را به برخی از superdelegate تاییدیه خود را.

هنوز بایدن بعید است که نیاز به این نوع اتصال را انتخاب کنید تا بسیاری از کسانی که باقی مانده 530 رای. ساندرز به ناودان سابق معاون رئیس جمهور به عنوان کسی که "در حال اجرا از یک کمپین است که به شدت پشتیبانی شده توسط شرکت های بزرگ تاسیس" اما آن را فقط به شرکت های بزرگ رهبران که ترجیح می دهند بایدن و وضع او نشان دهنده. آن را به دنبال بسیاری مانند حزب دموکرات ایجاد خواهد بیش از حد.

Superdelegates که همچنین از اعضای کنگره یا دیگر مقامات در مواجهه با یک مشکل مجدد انتخابات این سقوط را ببینید ممکن است فرصت برای قرار دادن انگشت شست در مقیاس بایدن از طریق لنز از منافع خود. ایران را با نام تجاری هر حزب دموکرات در حال اجرا به عنوان یک سوسیالیست اگر ساندرز است که این نتیجه بسیار مخاطره آمیز برچسب در رنگ های بنفش و مناطق. یک نیویورک تایمز گزارش از اواخر ماه گذشته مطلع مصاحبه با 93 superdelegates یافت این رهبران حزب در نتیجه اکثریت "حاضر به خطر intraparty آسیب به توقف [ساندرز'] نامزدی ... اگر او وارد با اکثر نمایندگان اما سقوط کوتاه از اکثریت."

به همین دلیل ساندرز باید برنده اولین رای در مجمع اگر او به برنده شدن در همه. او استدلال superdelegates باید پشت او را در رأی دوم اگر او تا به یک کثرت به جلوگیری از ظاهر حزب نخبگان سرقت تصمیم گیری از مردم است. این superdelegate تاییدیه تا کنون و زمان مصاحبه هر دو نشان می دهد که استدلال بعید است که غالب است.

به جای superdelegate نسبت به رهبری به یک شبیه نهایی نقطه به عنوان در سال 2016 انتخاب ساندرز' حریف با اختلاف پنج یا شش به یک است. این قانون تغییر نگه می دارد و آنها را از اول رای. اما اگر یک رأی دوم, آن را تقریبا به طور قطع به معنی هجوم صدها نفر از نمایندگان که برای رای دادن جو بایدن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب