می پردازد که اگر شیوع کروناویروس و شما قرنطینه در تعطیلات ؟

تیاو COVID-19 coronavirus شیوع است و طبعا مردم عصبی در مورد سفر. در پاسخ بهداشت عمومی مقامات و کارشناسان صادر

توسط PATRIS-FUN در 15 اسفند 1398

تیاو COVID-19 coronavirus شیوع است و طبعا مردم عصبی در مورد سفر. در پاسخ بهداشت عمومی مقامات و کارشناسان صادر کرده اند مقدار زیادی از مشاوره برای مسافران از جمله بخشنامه تنها به بازدید از مکان های شما نمی خواهد ذهن به پایان قرنطینه.

مشاوره که اغلب با توجه نیمه شوخی چیزی است مسافران را در واقع باید در نظر بگیرید. حدود 1000 نفر در قرنطینه یک هتل در اسپانیا جزایر قناری بعد از مهمانان که در آنجا ماند آزمایش مثبت برای COVID-19 و مسافران در کشورهایی از جمله چین ، ایتالیا ، امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و فیلیپین نیز گزارش شده است قرنطینه در هتل خود را. مسافران نیز بدست گیر در چندین کشتی های کروز با توجه به COVID-19 نگرانی. حتی تام کروز بازیگر رو منزوی در یک هتل با توجه به شیوع وجود دارد.

برای غیر مشهور این حوادث سریع یک سوال: چه کسی می پردازد اگر شما قرنطینه در تعطیلات ؟

"هر شرایط منحصر به فرد است" یک وزارت امور خارجه ایالات متحده نماینده می گوید. "در مورد چندین کشتی های کروز در شرق آسیا که تحت قرنطینه خطوط کروز خود فرض هزینه اقامت. در بسیاری از موارد دیگر فردی مسافران مسئول مدیریت خود شده است."

دو مهمان درگیر در اجباری هتل قرنطينه اما گفت که آنها را تا پایان در قلاب برای هزینه های اضافی. سوفی اسمیت استرالیا-بر اساس روزنامه نگار مستقل که در سفر به امارات متحده عربی برای پوشش یک دوچرخه سواری حرفه ای, نژاد به پایان رسید تا قرنطینه در ابوظبی اتاق هتل برای روز به دلیل امکان قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در این رویداد است. (او در نهایت آزمایش منفی بود و پاک به خانه پرواز در روز دوشنبه.) "وجود نداشت ارتباطات" اسمیت می گوید. "هیچ کس تا به حال اطلاعات است. این حقیقی. شما خود را در یک اتاق هتل."

با توجه به هرج و مرج از وضعیت اسمیت می گوید: او کاملا مطمئن است که پرداخت می شود برای او وقت اضافی و وعده های غذایی در هتل و یا برای او rebooked خانه پرواز. او فکر می کند که ورزش های محلی شورا پرداخت می شود اما همه او می داند و مطمئن است که آن را او. (زمان نمی تواند رسیدن به Abu Dhabi Sports شورا برای تایید.)

جزایر قناری هتل قرار داده شده تحت قرنطینه H10 Costa Adeje کاخ در تنریف همچنین به نظر می رسد نه به شارژ مهمانان. Lilia Kovka که زندگی در برلین می گوید پدر و مادر او را به اقامت در هتل و هنوز خواسته شده است به پرداخت برای هر چیزی. "هیچ کس نمی داند در این لحظه که در حال رفتن به پرداخت در پایان" او می گوید. "آلمانی و اسپانیایی, دولت نیاز به پرداخت و ارائه پرواز بازگشت. ما تمام خواهد شد و اگر اعتراض نیست."

در نامه ای به مهمان های به دست آمده توسط گاردین, هتل نمایندگان نوشت که "ما در حال ارائه به مشتریان و کارکنان هتل همه لازم است توجه و مراقبت به طوری که با وجود ناراحتی این وضعیت ممکن است باعث شود آنها از مراقبت را در بهترین راه ممکن است." زمان نمی تواند رسیدن به هتل برای روشن شدن بیشتر است.

این وضعیت ممکن است حتی stickier برای اقامت مسافران در خانه-سهام پس از آنها می تواند feasibly تا پایان قرنطینه در شخص دیگری اقامت. Airbnb پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای اظهار نظر در مورد قرنطینه اما این شرکت ارسال شده در وب سایت است که مسافران برنامه ریزی برای بازدید به شدت تحت تاثیر قرار مناطق مانند چین و کره جنوبی ممکن است قادر به لغو سفرهای خود را به صورت رایگان. مهمانان با فرد عوامل خطر و یا تعهدات مربوط به COVID-19 may همچنین دیدار با Airbnb را شرایط تخفیف لغو سیاست.

وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیه می کند که مردم مانیتور سفر خود را از دستورالعمل ها را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که پست شده توسط دولت برنامه ریزی شده خود را به مقصد. اما با توجه به نوسانات نرخ شیوع آن تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی که در مورد آینده و یا خوشه ای خواهد شد تا پاپ. خرید سفر بیمه می تواند به محافظت در برابر هزینه های غیر منتظره وزارت امور خارجه می گوید.

جولی Loffredi یک سخنگوی سفر حفاظت شرکت InsureMyTrip می گوید: برخی مسافرتی بیمه پوشش قرنطینه اما یادداشت ها وجود دارد که هنوز ابهامات. پوشش می تواند بستگی دارد که آیا قرنطینه دستور داده شد توسط یک دکتر و یا اینکه کل یک کشتی و یا هتل در مقابل یک فرد دستور داده شده است که به قرنطینه او می گوید:.

قرنطینه هزینه های نه تنها به درخواست مهمانان هتل. نیویورک تایمز گزارش داد که یک پنسیلوانیا زندگی انسان در چین و کودک نو پا خود را پدر شد مورد نیاز برای اقامت در کالیفرنیا اطفال بیمارستان واحد جداسازی پس از تخلیه از ووهان, چین توسط دولت همراه با ده ها تن از دیگر آمریکایی ها به پرواز در می خانه به عنوان شیوع کروناویروس در آنجا شدت یافته است. سپس آنها مواجه تقریبا $4,000 در غیر منتظره صورتحساب های پزشکی به صورت اجباری باقی می ماند و همچنین برای خدمات مانند آمبولانس حمل و نقل و رادیولوژی اسکن بار گزارش شده است. بیمارستان هنگامی که تماس با تایمزگفت: صورتحساب فرستاده شد در خطا.

وجود مقررات قانونی که اجازه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) برای پرداخت هزینه های درمانی مرتبط با قرنطینه اما تنها پس از مودیان از جمله بیمه, کارفرمایان و دولت کمک کرده اند اما مقدار آنها موظف به این لایحه است. CDC نیست پاسخ به سوالات در مورد خود کمک های مالی پرسید که این بار.

ویژه داستان
چگونه برای مدیریت اضطراب خود را در مورد کوروناویروس
اگر شما نگران در مورد گرفتن COVID-19 اینجا است که چگونه شما می توانید مدیریت خود را coronavirus اضطراب و آرام بماند.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به virus@time.com.

نوشتن به جیمی Ducharme در jamie.ducharme@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب