کاخ سفید coronavirus نیروی کار به برگزاری اولین جلسه از آوریل

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس (D) در روز پنج شنبه یک فرمان اجرایی را امضا کارگردانی دولت دادستان کل با

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس (D) در روز پنج شنبه یک فرمان اجرایی را امضا کارگردانی دولت دادستان کل بازگشایی تحقیقات مربوط به مرگ الیاس مکلين 23 ساله غیر مسلح سیاه مرد که کشته شد در سال گذشته بعد از پلیس او را به یک سبد.

"الیاس McClain باید امروز زنده است و ما آن را مدیون خانواده اش به این مرحله و بالا بردن پیگیری عدالت در نام خود را به یک ایالت نگرانی" پلیس در بیانیه ای گفت. شده اند وجود دارد تجدید خواستار اجرای عدالت در مورد زیر جورج فلوید مرگ در اواخر ماه گذشته در حالی که در بازداشت پلیس.

در اوت. 24, McClain, یک ماساژ درمانگر, راه رفتن پایین خیابان در آرورا کلرادو پس از رفتن به یک فروشگاه و خرید چای سرد. McClain تا به حال یک اختلال خونی و خواهر خود را در سامارا McClain گفت: چون او را به سرد به راحتی او اغلب عینک اسکی ، پلیس دریافت تماس در مورد McClain با فرد گفت: او نگاه کرد "مشکوک" از آنجا که از ماسک.

پلیس دوربین فیلم اسیر یک افسر کشیدن و نزدیک شدن به McClain گفتن او "حق توقف شما را از آنجا که شما در حال مشکوک است." پلیس گفت McClain جنگیدند و یک افسر دوم نقل مکان کرد او را مهار. McClain شنیده ام گریه طول تصویری توضیح داد که او با گوش دادن به موسیقی و در تلاش بود تا آن را خاموش هنگامی که این افسر به او نزدیک.

McClain التماس برای ماموران برای متوقف کردن و به آنها می گوید "اجازه دهید به من. من هستم درونگرا. لطفا احترام به مرزهای که من صحبت می کنم." او همچنین شنیده می شود گفت: چندین بار "من فقط متفاوت است." یک افسر قرار داده و او را در یک سبد و او بر روی زمین برای 15 دقیقه به عنوان ماموران و امدادگران در همان نزدیکی بود. او در نهایت دریافت تزریق آرام بخش کتامین و دچار ایست قلبی در حالی که در راه به بیمارستان. پزشکان به او اعلام کرد مرگ مغزی در اوت. 27 و او برداشته شد از حمایت از زندگی در اوت. 30.

یک آسیب شناس پزشکی قانونی قادر به تعیین دقیق علت مرگ اما گفت: "اعمال فیزیکی در رویارویی احتمال زیاد کمک" آسوشیتد پرس گزارش. سه افسر پلیس درگیر در McClain مرگ قرار داده بودند در ترک کنند اما پس از دادستان منطقه دیو جوان گفت: او را نمی بیند شواهد کافی برای پشتیبانی از شارژ آنها بازگشت به قدرت. پلیس تصمیم به بازگشایی پرونده بود و تحسین توسط Mari نیومن ، McClain وکیل خانواده. "واضح است که شفق قطبی به هیچ وجه قصد گرفتن مسئولیت قتل یک بی گناه, جوان, مرد," او گفت: AP. "تمام تلاش این است که برای دفاع از خود خشونت را در تمام هزینه ها و به دروغ به مردم آن است که قرار است در خدمت. وقت آن است که برای بزرگسالان مسئول به گام." کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب