سفید, زن و شوهر پس از دستگیری ویروسی ویدئو نشان می دهد که زن کشیدن اسلحه در خانواده خارج Chipotle

یک سفید زن و شوهر متهم شد با felonious حمله روز پنج شنبه پس از ویروسی ویدئوها نشان داد یک زن اشاره اسلحه یک ز

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

یک سفید زن و شوهر متهم شد با felonious حمله روز پنج شنبه پس از ویروسی ویدئوها نشان داد یک زن اشاره اسلحه یک زن در پارکینگ یک میشیگان Chipotle.

در این به طور گسترده ای توزیع شده فیلم های گرفته شده در اوایل این هفته یک زن سیاه و سفید و 34 و 15 و 13 سال دختران مقابله با یک زن سفید که پلیس شناسایی به عنوان جیلیان Deanne Wuestenberg, 32, خارج از رستوران در شهرستان شکارچی Mich. سیاه و سفید خانواده خواسته است که Wuestenberg عذرخواهی bumping به 15 سال دختر قدیمی, تبادل اتهامات نژادپرستی با Wuestenberg و همسرش, 42 ساله اریک پیتر Wuestenberg. به عنوان زن و شوهر تلاش می کند به جلو و دور از رستوران زن می ایستد پشت وسیله نقلیه خود را و انتقاد آن را با دست خود. Wuestenberg سپس سراسیمه از ماشین و امتیاز یک تفنگ را در زن.

پلیس گفت که بلافاصله پس از این حادثه آن روشن نیست کدام گروه بوده است متجاوز و اینکه آیا زن و شوهر شده بود اقدام در دفاع از خود.

"مرد و زن درگیر ادعا کرد که ترس برای زندگی خود را بیش از تهدید نظرات ساخته شده است به آنها و وسیله نقلیه خود را زده بودن با یک دست به طرف دیگر. دیگر احزاب گفت: زن و شوهر و تهدید کرد آنها را با سلاح گرم" کلانتر شدهاند.

جیلیان Deanne Wuestenberg, 32
عکس حسن نیت ارائه میدهد از اوکلند شهرستان کلانتر دفتر

این Wuestenbergs که زندگی در کلارک استون Mich., بعدها دستگیر و به اتهام حمله با یک سلاح خطرناک است. هر دو شده بود و با سلاح گرم مسلح در حادثه اوکلند شهرستان کلانتر دفتر گفت: در یک نسخه. در صورت محکومیت آنها هر یک به چهار سال زندان و تا 2000 دلار جریمه.

این زن و شوهر که تا به حال پنهان حمل مجوزها نیز تسلیم سلاح های خود را به پلیس. پس از حادثه Wuestenbergs سوار دور از صحنه و منتظر پلیس با توجه به کلانتر ،

اریک پیتر Wuestenberg
عکس حسن نیت ارائه میدهد از اوکلند شهرستان کلانتر دفتر

پس از ویدئوها عمومی شد بسیاری از مردم آنلاین استدلال کرد که آنها نمونه تمایل سفید آمریکایی ها به استفاده از خشونت برای کنترل سیاه و سفید و غیر سفید آمریکایی است. در ماه های اخیر, سفید, آمریکایی متهم شده است از کشیدن اسلحه علیه معترضان مسالمت آمیز و یا به دلخواه تماس با پلیس به راه خود. دیگران استدلال می کنند که Wuestenbergs به نظر می رسید که اقدام در دفاع از خود.

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب