خلاف کاران مدعی تلافی از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر برای آشکار coronavirus پاسخ شکست

یک دولت آمریکا خلاف کاران مجلس از نقش پیشرو در مبارزه با COVID-19 ادعا شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

یک دولت آمریکا خلاف کاران مجلس از نقش پیشرو در مبارزه با COVID-19 ادعا شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را تشدید کرده است کمپین برای تنبیه او برای آشکار کردن کاستی ها در ایالات متحده در پاسخ.

دکتر ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) گفت: در اصلاح شکایت با فدرال ناظر سازمان است که او شده است تنزل به یک نقش کمتری در ماموريت جديد خود در موسسه ملی بهداشت قادر به قرض دادن خود تخصص کامل به نبرد در برابر COVID-19.

شکایت نیز گفت: بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر است که منجر به یک "هماهنگ تلاش" برای تضعیف روشن در نقش جدید خود و آن را به طور رسمی درخواست می کند که آذر حذف خود را از برخورد با این مورد.

روشن واکسن متخصص قرار بود کار بر روی ویروس تست های تشخیصی در NIH. اما او "قطع شده است از تمام واکسن کار قطع از همه کار درمانی و بسیار محدود نقش را در تشخیص کار گفت:" شکایت. "او بسیار باریک و نقش محدود به ساخت قرارداد با تشخیص شرکت هایی که در حال حاضر توسعه تشخیص به مقیاس تولید خود را."

که در آن روشن قبلا نظارت 200 در صد و یا بیشتر پروژه های در بردا او در حال حاضر داده شده است مسئولیت برای پنج تا هشت شامل تست های تشخیصی در حال حاضر تایید شده توسط اداره غذا و دارو.

شکایت نیز گفت: بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر است که منجر به یک 'هماهنگ تلاش' به تضعیف روشن در نقش جدید خود و آن را به طور رسمی درخواست می کند که آذر حذف خود را از برخورد با این مورد. (Alex براندون/آسوشیتد پرس)

شکایت گفت: همکاران سابق روشن را در آژانس در حال حاضر اجتناب از او. این توصیف یک گفتگو با یک همکار است که شناسایی شده توسط نام.

شکایت به نقل از همکار سابق گفت که این سازمان جدید سرپرست, Dr. Gary Disbrow حال او هشدار "به" بسیار مراقب باشید."'

شکایت گفت: Disbrow توضیح داد که آذر "خیلی عصبانی بود با دکتر روشن شد و 'در مسیر جنگ.' [Disbrow] توضیح داد که وزیر آذر کارگردانی HHS کارکنان به خودداری از انجام هر چیزی که کمک خواهد کرد که دکتر روشن بود موفق در نقش جدید خود را."

HHS تا به حال هیچ پاسخ فوری به روشن آخرین اتهامات.

ردیف بیش از hydroxycholoroquine

دفتر مشاور ویژه, یک سازمان است که به بررسی شکایت از دولت خبرچین قبلا یافت "دلایل منطقی" که روشن شد از حذف پست خود پس از تلاش برای هشدار دادن به کاخ سفید و وزارت بهداشت و خدمات انسانی در اوایل سال جاری که ایالات متحده آمادگی برای شیوع کروناویروس.

روشن است که آنفولانزا و بیماری های عفونی متخصص با 10 سال در پزشکی, آژانس, است که شناخته شده به عنوان بردا. خاص خود را تمرکز بر روی تولید واکسن. در NIH او قرار بود کار در coronavirus تست, اما او در حال حاضر ادعا که او مسدود شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و او را به عنوان یک "ناراضی اند."

سازمان دیده بان | روشن هشدار آمریکا در مورد همه گیر پاسخ:

دکتر ریک روشن است که اخراج شد به عنوان مدیر آژانس مسئول توسعه مواد مخدر به مبارزه با کروناویروس گفت: آمریکا و کنگره شنوایی که او در اوایل هشدار در مورد این بیماری همه گیر شدند با بی تفاوتی و این کشور تنها محدود به زمان برای بهبود آن پاسخ. 2:01

آژانس روشن است که منجر شده است که یک واحد از HHS است که با تمرکز بر مقابله با بیماری های عفونی و بیوتروریسم. او موفق به دریافت یک شغل بررسی عملکرد برجسته قبل از او شتابزده منتقل شده در مارس با آژانس ایمیل قطع بدون هشدار.

در اولیه او شکایت در ماه گذشته روشن گفت: نهایی کلش برای کارفرمایان خود را به نظر می رسد به هنگامی که او در برابر تلاش ها برای سیل منطقه نیویورک با هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر یک بار تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک "تغییر بازی" برای COVID-19. روشن گفت: او استدلال موفقیت برای محدود کردن تایید استفاده از مواد مخدر به برخی تنظیمات از جمله بیمارستان درمان COVID-19 بيمار.

مغلوب ساختن پیشی جستن از آن زمان نشان داد که او گرفته hydroxycholoroquine ظاهرا سعی کنید برای جلوگیری از عفونت پس از چندین کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت است.

غذا و داروی آمریکا به تازگی لغو آن اورژانس با استفاده از تایید برای مواد مخدر با استناد به آن شناخته شده قلبی خطرات و اثبات نشده مزایای برابر رمان coronavirus.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب