که در آن خواهد شد در امریکا جدید کارگران از راه دور زندگی می کنند ؟

29 جولای سال 2020 که در آن شما زندگی می کنند اگر شما می توانید زندگی می کنند در هر کجا که? آن را در حال حا

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

که در آن شما زندگی می کنند اگر شما می توانید زندگی می کنند در هر کجا که?

آن را در حال حاضر inescapably روشن COVID-19 همه گیر است که یک رویداد از ماه یا سال — و نه هفته است. این جدول زمانی شکل گیری است که چگونه زندگی می کنیم اما آن را نیز شروع به تحت تاثیر قرار که در آن زندگی می کنیم. گوگل اعلام کرد که روز شنبه آن را اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه از طریق جولای 2021 اگر نه دیگر. در ضمن Twitter و Facebook را گفت: آنها به شما اجازه برخی از راه دور ادامه به طور نامحدود.

صنعت فن آوری است که به خوبی مناسب به دائم فاصله اما نه منحصر به فرد ، Tele-health است که احتمالا در اینجا به ماندن بگیرید. بسیاری از شرکت ها و مشاغل می توان از راه دور با شاید یک ماهانه یا سه روز در فرد است. شاید میلیون ها نفر از آمریکایی ها به زودی پیدا خواهد کرد خود را untethered میکنند به هر فیزیکی محل کار. جایی که آنها زندگی می کنند اگر آنها می تواند زندگی می کنند در هر کجا که?

پدیده همه گیر-باعث حرکت است و در حال حاضر آشنا. من پیش بینی آن در ماه مارس و اوایل ماه ژوئن 3 درصد از آمریکایی ها به طور موقت یا دائم در رفت اتصال به COVID-19. (و این بود که قبل از عفونت رسید و در سراسر جنوب و غرب است.) پس از اجتناب از سرایت و دانشگاه, تعطیلی دلایل بالا مردم منتقل شد و نزدیکی به خانواده و امور مالی شخصی.

دو ماه بعد محاسبه و در حال تغییر است و من گمان می کنم کسانی که دومی دو عامل را تسلط دراز مدت تصمیم گیری در حال حاضر قبل از ما. برای برخی از, موقت حرکت دائمی تبدیل خواهد شد. دوستان من ذکر ترک منهتن در ماه مارس منتشر می شود در حال حاضر. به جای یک حرکت به غرب به نزدیکی خواهر و برادر و دیگر که دفتر بسته است به طور نامحدود تصمیم به ماندن در زادگاه او. او بیش از حد می خواهد به نزدیکی خانواده — و اگر او به صرف زمان زیادی را در خانه به مراتب بزرگتر آپارتمان از او می تواند به استطاعت در نیویورک است.

برای دیگران که تا به حال نشسته تنگ, اطلاعیه ها مانند گوگل ممکن است این سوال را مطرح جابجایی برای اولین بار. در سه شنبه, خبرنامه, Vox خبرنگار متی Yglesias پیش بینی حرکت بر اساس تفریحی تنظیمات: "اگر برخی از اعتبار کارفرمایان به همه از راه دور و سپس اعتبار بیشتر کارگران را کوچ کردن برای انواع مختلف شیوه زندگی, مقصد," او نوشت. "[I]n به طور کلی من فکر می کنم حق فرضیه این است که مکان مردم در حال حاضر تبدیل خواهد شد مکان های از راه دور کارگران می خواهند به زندگی می کنند. متاسفانه من فکر می کنم که به معنی کنترل از راه دور کار نمی کند باید بسیاری از اخبار خوب برای کلیولند و یا بوفالو."

شاید. اگر ما در حال صحبت کردن به شدت از اعتبار کارگران با اعتبار کارفرمایان — می گویند سطح بالای مدیریت در گوگل — اطمینان حاصل کنید. اما حتی کارمندان گوگل باید مادران آنها می خواهم برای دیدن در کریسمس و به ویژه در رده های پایین تر وام های دانشجویی پرداخت. ساحلی چک از جمله کسانی که از کمتر چراغ از گوگل می رود بسیار دور در مکان هایی مانند کلیولند یا بوفالو و وجود دارد بسیاری از مادران در میانه.

یکی از عوامل مهم که نشسته در تقاطع خانواده و امور مالی است مسافرت هوایی. تا زمانی که این بیماری همه گیر همچنان بدون واکسن پروازهای گران خواهد بود نسبتا ناخوشایند و برای برخی غیر قابل قبول خطر ابتلا به بیماری. برای همه اما چند ثروتمند به اندازه کافی برای پرواز چارتر خصوصی این باعث می شود زندگی در عرض چند ساعت رانندگی فاصله از عزیزان به طور فزاینده ای با ارزش است. Yglesias نشان می دهد یک پیست اسکی به عنوان یک مقصد امکان را خانه به تازگی از راه دور. در عین حال اسکی دسترسی به ارزش هرگز بودن در خانه برای تعطیلات ؟ شما خواهد شد محتوای تند در اطراف کلبه ییلاقی خود در Breckenridge Skyping پدر و مادر خود را به عنوان آنها در خدمت آید تپه انبوهی از ترکیه و چاشنی به خواهر خود و بچه های خود را در تولدو?

یکی دیگر از توجه: مکان نفر بازدید ممکن است به طور نامتناسبی صدمه دیده توسط pandemic-تولید اقتصادی کاهش است. رستوران ها و جاذبه نیست مراتب هست. پیست اسکی ممکن است زنده ماندن منهای سونا. اما موزه ها و سالن های موسیقی, خرید ولسوالی? ما فقط نمی دانم و بیشتر کسانی که در موسسات و کسب و کار را تشکیل می دهند اقتصاد محلی بیشتر به اقتصاد محلی خواهد لگ اگر آنها می میرند. کارگران از راه دور ترک مکان هایی مانند نیویورک یا سانفرانسیسکو چون شهرستان زندگی آنها را لذت بردن از معلق است را پیدا خواهد کرد آن را به طرزی جادویی دست نخورده در نیواورلئان.

اما اگر خانواده شما در بوفالو, خوب, خود, خانواده هنوز در بوفالو و این که هنوز هم مهم است. این مسائل شاید حتی بیش از حد معمول در حالی که بسیاری از ما عادی تجارب جامعه در انتظار هستند. لینکلن پروژه آخرین آگهی زیرک به نیمکت آن انتقاد از رئیس جمهور تهمت را از دست داده و همه گیر در نظر لحظات از دست رفته با مردم ما عاشق. نزدیکی جغرافیایی باعث می شود آن را آسان تر به حفظ آن لحظات بدون بی خطر است.

تمرکز بر خانواده و امور مالی من انتظار دارم به تسلط آمریکایی ها تصمیم گیری در مورد همه گیر-گاه حرکت می کند نمی توان تنها عوامل ، آب و هوا قطعا مسائل برای بسیاری به عنوان نشانی از شهرنشینی خاطره تحصیل گزینه های قابل اعتماد در اینترنت, خدمات حمل و نقل دسترسی و نزدیکی به فضاهای باز بود که یک حیاط و یا ساحل و یا پارک ملی.

ساختمان در حومه رشد روند که تا قبل از coronavirus شیفت به سمت روستایی و به ویژه در مناطق حومه شهرها هستند به احتمال زیاد (وجود سابقه برای دقیقا همان است که در رکود بزرگ). حرکت احتمالا بیشتر منطقه ای از صلیب ملی که حتی ما بزرگترین شهرستانها تمایل به جذب جمعیت خود را نامتناسب از نزدیک متحده است. همانطور که مردم سر به آشنا ثابت شده ما را ببینید جابجایی کمتر از سن فرانسیسکو به بوفالو به عنوان مثال از از منهتن به شمال ایالت نیویورک و نیوجرسی مرکزی یا شرقی پنسیلوانیا (در واقع دقیقا این است که در حال حاضر اتفاق می افتد). اما من پیش بینی برخی از راه دور حرکت می کند بیش از حد رانده شده توسط خانواده محل به جای فضای زندگی و یا هزینه به تنهایی.

که آیا آنها در منطقه خود و یا حرکت دوردست اما من در تلاش برای تصور اکثر تایید شهرنشینان انجام کامل هکتار سبز. کارهای شهرستانها مانند خوب کلیولند ممکن است بهترین از هر دو جهان: شما می توانید یک حیاط و سریع اینترنت و کار محلی گزینه اگر شما از راه دور اشتغال به پایان می رسد و چند امکانات زندگی شهری و آسان درایو خود را به خانه پدر و مادر در این کشور و یا 'burbs. و بوستون و سیاتل حقوق و دستمزد شما را با شما خرید شما یک جهنم از پس زمینه برای زوم.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب