هنگامی که و چگونه: پس از coronavirus سفر در اتحادیه اروپا است تا در هوا

هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تهوع مردم به احتمال زیاد برای تعطیلات به خانه نزدیک تر. اتحادیه اروپا

توسط PATRIS-FUN در 10 اردیبهشت 1399

هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تهوع مردم به احتمال زیاد برای تعطیلات به خانه نزدیک تر. اتحادیه اروپا گردشگری وزرای هیچ جدول زمانی برای تجدید قوا سفر. برند Riegert گزارش ها از بروکسل.

هیچ کس نمی تواند بگوید که چه زمانی و چگونه مرزها را بازگشایی, برای, سفر, گفت که از دولت آلمان کمیسر گردشگری توماس Bareiss. "این است و نه بعید است که گردشگران آلمانی را در سفر به اسپانیا و یا یونان در تابستان," او اضافه شده است. آن است که بیشتر احتمال دارد که آلمانی ها را ماندن در کشور خود و یا منطقه در این سال با توجه به Bareiss که اشاره کرد که آلمان "مقصد زیبا."

ادامه مطلب: به کجا می رويم ؟ گردشگری پس از coronavirus بحران

صنعت گردشگری را در وضعیت اقتصادی یک فاجعه نه تنها در اروپای جنوبی هم مرز با دریای مدیترانه است اما در آلمان بیش از حد. صنعت مسافرت انتظار یک قطره در رزرو تورهای بسته تا 70% این سال است. کمیسیون اتحادیه اروپا تخمین می زند که با از دست دادن 90% کروز شرکت ها خواهد بود سخت ترین ضربه.

کرواسی وزیر کشور Davor Bozinovic گفت: افتتاح اتحادیه اروپا داخلی و خارجی از مرزهای خواهد بود به کار گرفته شده با دقت بسیار. "همه ما توافق کردیم که ما باید بالاتر از همه جلوگیری از امواج جدید از عفونت او گفت:" پس از یک ویدئو کنفرانس با همتایان اروپایی. او اشاره نمی بتن بازه زمانی.

Empty tables are pictured outside a restaurant at St Mark's Square in Venice, Italy

ایتالیا بوده است و آمار به خصوص سخت گیر

زیان بزرگ انتظار

در اتحادیه اروپا 10 درصد تولید اقتصادی (تولید ناخالص داخلی) تولید شده توسط صنعت گردشگری است. در برخی از کشورها از جمله یونان و یا مالت سهم صنعت در تولید ناخالص داخلی است و حتی بالاتر در 20-25٪. با توجه به کمیسیون اروپا در اسپانیا تولید در حدود €145 میلیارد دلار ($157 میلیارد دلار) در بخش گردشگری در حالی که آلمان هتل و تور اپراتورهای تولید حدود €240 میلیارد دلار در سال است.

کرواتی وزیر گردشگری Gari Cappelli که ریاست اخیر شورای اتحادیه اروپا در جلسه گفت که او انتظار دارد که شمال اروپا سفر خواهد کرد جنوب در طول فصل تابستان با وجود این همه گیر به عنوان یک عمل همبستگی اروپایی.

ادامه مطلب: بلند کردن مستندات با کشورهای اروپایی به راه خود را

"ما نیاز به یک طرح مشترک برای بازسازی گردشگری" Cappelli استدلال کرد. او همچنین گفت: باید وجود داشته باشد یک مشترک سلامت مفهوم است که اجازه می دهد برای یک "coronavirus سلامت گذرنامه" صادر می شود به گردشگران و تور اپراتورهای. مالت وزیر گردشگری جولیا Farrugia Portelli طرفداران مشترک استانداردهای اتحادیه اروپا برای حفاظت از سلامت در هتل ها, رستوران ها, هواپیما و در سواحل. "خطرات وجود دارد اما ما باید مدیریت این خطرات" Farrugia Portelli گفت: در این وزرای کنفرانس.

دولت های دیگر بیشتر محفوظ می باشد و آنها نیز به عهده دارد در جهات مختلف. اتریش است که اجازه می دهد هتل ها برای بازگشایی در مه 29 در حالی که الزام است که آنها باید اجاره اتاق به مسافران از کشورهای همسایه و در صورت امکان از مناطق که در آن coronavirus عفونت نرخ کم است. صدراعظم اتریش Sebastian Kurz است که مبارزه برای اتریشی به صرف تعطیلات تابستانی خود را در کشور خود در این سال است.

پلکسی گلاس و دالان

صاحبان هتل و اپراتورهای خصوصی-دسترسی به سواحل ایتالیا در حال توسعه مفاهیم غیر معمول برای اطمینان بالقوه گردشگران داخلی می تواند نگه داشتن فاصله خود از جمله پلکسی گلاس تقسیم در ساحل و هتل ها که تنها بخشی از اشغال با یک-دوره-تنها منوها خدمت در جداول مجموعه 2 متر (6 فوت) از هم جدا.

ادامه مطلب: چک شناور 'کرونا راهرو' تاسیسات برای کرواتی گردشگری

یونان تعمق در یک نوع از گردشگری راهرو از غرب اروپا است. ویژه هواپیما را به پرواز گردشگران که می تواند ثابت کند سلامت خود را به تایید و coronavirus-رایگان استراحتگاه برای تعطیلات یونانی وزیر گردشگری Charis Theocharis گفت. بلژیک است و با توجه به دسترسی به کارت برای سواحل است. دیگر گردشگری وزیران می خواهید برای تبلیغ تعطیلات در حومه به منظور از بین بردن امکانات هتل و سواحل است.

اما آن باقی مانده است به طور کامل مشخص نیست که این کشور وزیران خواهد توافق بر سر یک طرح هماهنگ برای باز کردن مرزها برای گردشگران است. مقامات در کمیسیون اتحادیه اروپا که قرار است به تدوین دستورالعمل برای سفر شده اند و تمایلی. اولین فرد متحده را مجبور به بلند کردن داخلی محدودیت های مسافرتی, ساخت, سفر به مناطق همجوار امکان پذیر است. سپس سفر بین کشورهای همسایه را به ممکن تبدیل و در نهایت داخل ترافیک هوایی اروپا. هیچ کس نمی داند که توریست سفر به آسیا و آمریکا و دیگر نقاط جهان امکان پذیر خواهد بود دوباره.

ایجاد احساس امنیت گردشگران

اما گردشگران داخلی به دنبال آرامش و تفریح و سرگرمی می خواهید به صرف تعطیلات ساحل پشت پلکسی گلاس بدون یک حزب در نوار بدون ورزش و گشت و گذار در یک گروه ؟ ماریا آلبوم Frontera رئیس FEHM, هتل, انجمن در اسپانیا Balearic جزیره مایورکا می گوید: اصلی ترین چیزی که در حال حاضر این است که به گردشگران احساس امنیت.

ادامه مطلب: کیپ تان: یک بهشت توریستی بدون گردشگران

"آن را در مورد بازگشت به راه همه چیز شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما در مورد همه امنیتی لازم است. ما باید با ایجاد اعتماد و نه اجازه می دهد خودمان را به هر گونه اشتباه. مقصد که اول برای کنترل این وضعیت و همچنین می تواند معتبر برقراری ارتباط این منبع بازارهای شروع به سر داشته باشد که همه چیز دوباره رفتن" ماریا فرنترا گفت مایورکا Magazinیک هفته انتشار.

سازمان جهانی جهانگردی یک آژانس سازمان ملل متحد تخمین می زند که 96 درصد از تمام مقصد تعطیلات در سراسر جهان نمی توان در طول coronavirus بیماری همه گیر. دبیر کل زوراب Pololikashvili که در شرکت وزیران اتحادیه اروپا در' بحث و گفتگو خواستار پایان دادن به محدودیت. "این بحران به ما نشان داده قدرت همبستگی در سراسر مرزهای," او گفت:, و اضافه کرد که نوع کلمات به تنهایی نمی خواهد نجات میلیون ها شغل از افرادی که مشغول به کار در ظهور بخش گردشگری. Pololikashvili خواستار کمک های بیشتر برای بازسازی: "ما خواهان آن است که حمایت شود و با توجه به گردشگری به طوری که آن می تواند منجر به راه در بازسازی اقتصاد است."

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب