آنچه ایالات متحده می توانند یاد بگیرند از کشورهایی که پلیس نمی حمل اسلحه

Last سال, یک مرد مسلح در اسلو, نروژ به سرقت برده یک آمبولانس مجروح شدن چهار نفر و شلیک گلوله به عنوان او سوار

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

Last سال, یک مرد مسلح در اسلو, نروژ به سرقت برده یک آمبولانس مجروح شدن چهار نفر و شلیک گلوله به عنوان او سوار. ماموران پلیس به تعقیب خودرو پرداختند اسلحه—اما نه در او. در عوض آنها به ضرب گلوله چرخ های آمبولانس به سرعت خودرو و بازداشت مرد مسلح.

"پلیس در نروژ انجام برخورد بسیار خطرناک—البته کمتر از پلیس آمریکا می گوید:" پل Hirschfield استاد جامعه شناسی در دانشگاه راتگرز که تمرکز بر انجام ندادی. "اما هنگامی که در معرض خطر آنها به مراتب بیشتر تمایلی به توسل به نیروی کشنده."

نروژ یکی از 19 کشور جهان که در آن افسران پلیس به طور معمول غیر مسلح و مجاز به استفاده از اسلحه تنها در شرایط استثنایی. این کشورها که شامل انگلستان و فنلاند و ایسلند به ندرت دیدن مرگبار حوادث مربوط به افسران پلیس. در حالی که 1090 نفر کشته شده توسط پلیس در ایالات متحده در سال 2019 نروژ دیدم هیچ مرگ و میر در دست افسران پلیس برای همان سال است.

در برخی از راه این منصفانه نیست برای مقایسه آمریکا با کشوری مثل نروژ — آنها بسیار متفاوت اقتصاد نرخ جرم و جنایت تاریخی فرهنگ مالکیت اسلحه جمعیت و اندازه و مشکلات اجتماعی است. "این احتمال وجود دارد که اگر پلیس در نروژ مواجه می شوند همان سطح از فقر و بی خانمانی, جرم, تفنگ شيوع عدم درمان بیماری های روانی و تنش های نژادی و تبعیض به عنوان پلیس آمریکا را که خود را محور سیاست ها و شیوه های متفاوت خواهد بود" Hirschfield می گوید.

اما فشار در حال رشد است به تغییر مدل آمریکایی از پلیس — رهبری مینیاپولیس شورای شهر که در ژوئن 12 رای "برای ایجاد یک تحول جدید مدل برای کشت ایمنی" پس از مرگ جورج فلوید توسط یک شهرستان افسر. در اینجا این است که چگونه ماموران حفظ نظم و قانون بدون حمل سلاح گرم:

پلیس با رضایت

در حالی که 19 کشور در جهان است که نه بازوی افسران تا حد زیادی متفاوت است در رویکرد خود را به پلیس آنها به اشتراک گذاشتن یک موضوع مشترک. "آنچه که ما می تواند شناسایی در این کشورها این است که مردم یک سنت—و انتظار—که ماموران پلیس با رضایت و نه با تهدید زور می گوید:" Guðmundur Ævar Oddsson دانشیار جامعه شناسی در ایسلند دانشگاه کاگوشیما که متخصص در نابرابری طبقاتی و اشکال کنترل اجتماعی مانند پلیس.

کشورهای با فلسفه پلیس با رضایت مانند انگلستان بر این باورند که پلیس نباید دست آوردن قدرت خود را با القای ترس در مردم نیست بلکه باید با به دست آوردن مشروعیت و اقتدار با حفظ احترام و تایید ، این مدل از پلیس مدعی است که با استفاده از زور باید محدود و اندازه گیری موفقیت در چگونه بسیاری از بازداشت افسران ساخته شده اند اما نه با عدم وجود جرم و جنایت خود را.

آموزش بهتر

در بسیاری از کشورها که در آن پلیس غیرمسلح دولت سرمایه گذاری در سطح پیشرفته آموزش برای اجرای قانون است. در نروژ به عنوان مثال پلیس نخبگان شغل که در آن تنها ترین داوطلبان واجد شرایط انتخاب می شوند. در سال 2015 تنها 14 درصد از داوطلبان اعمال می شود که به پلیس مدارس پذیرفته شدند.

پس از بستری آینده نگر افسران بیشتری دریافت خواهید کرد آموزش های گسترده ای از افسران در ایالات متحده است. نروژی دانشجو افسران باید سه سال مدرک لیسانس خود را, جایی که آنها صرف یک سال تحصیل در رشته جامعه و اخلاق یکی دیگر از سایه افسران و یک سال آخر با تمرکز بر تحقیقات و تکمیل پایان نامه (در ایالات متحده افسران صرف تنها به طور متوسط 21 در هفته آموزش که مدل در نظامی bootcamps).

"من فکر می کنم که ایالات متحده باید یاد بگیرند که آن را طول می کشد زمان برای آموزش مردم می گوید:" سخن Glomseth استاد در Norweigan پلیس دانشگاه. "پلیس بسیار نقش ویژه ای در جامعه و شما نمی توانید فقط آنها را برای چند هفته. شما نیاز به زمان است." حتی هنگامی که دانش آموزان فارغ التحصیل شده اند آنها مورد نیاز برای تکمیل پنجاه ساعت از عملیاتی آموزشی در هر سال است. "اگر ما افسران آموزش دیده بودند به عنوان گسترده به عنوان پلیس در نروژ آنها خواهد بود کمتر متکی به نیروی مرگبار" می گوید Hirschfield.

ماموران در نروژ و فنلاند نیز کار در پشت سر هم با متخصصان پزشکی به خصوص متخصصان روانپزشکی است که همراه با افسران در هنگام برخورد با افرادی که در برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از بیماری روانی است. در مقابل کمک های مالی برای خدمات روانپزشکی در ایالات متحده قطع شده است در سال های اخیر و در نتیجه افسران پلیس دست زدن به موارد افرادی که بیمار روانی اغلب بدون داشتن دانش پس زمینه به انجام این کار. نتیجه قابل توجه است: یک تحلیل واشنگتن پست یافت می شود که 25 درصد از مردم به ضرب گلوله افسران پلیس در طول شش ماه دوره در سال 2015 تجربه میکردند شدید مسائل مربوط به سلامت روان.

بزرگترین مهارت یک افسر پلیس را "بحرانی انعکاس می گوید:" Oddsson. "ما نیاز به مردم [خیابان] که آگاه از این واقعیت است که یک افسر پلیس است مثل این است که یک مددکار اجتماعی."

قوانین اجرا در پلیس

در بسیاری از کشورها که در آن پلیس غیرمسلح افسران را به رعایت قوانین سختگیرانه تر.

تحت کنوانسیون اروپایی حقوق بشر افسران فقط می توانید شلیک کنید اگر آن را "کاملا ضروری است." در فنلاند و نروژ افسران نمی تواند ماشه در هر شرایطی قبل از گرفتن اجازه از مطلب مقام ارشد. در ایالات متحده در مقابل "مهم اهداف از قانون فعلی سیاست و آموزش در استفاده از نیروی ... [هستند] برای حفاظت از ایمنی از پلیس می گوید:" Hirschfield.

کارشناسان می گویند که دولت های ایالتی و فدرال در ایالات متحده می تواند یادگیری از اروپا با اتخاذ قوانین است که آن را آسان تر برای محاکمه و اخراج افسران پلیس برای سوء در کنار ایجاد دقیق تر اخذ مجوز و آموزش مورد نیاز است.

سختگیرانه قوانین اسلحه نیز می تواند کمک به کاهش تعداد مرگ و میر ناشی از اجرای قانون است. ایالات متحده به 40 درصد از جهان را با سلاح گرم تهدید هر دو به افسران پلیس و کسانی که آنها روبرو می شوند. مطالعات نشان داده اند که ضعیف تر تفنگ قوانین مرتبط با نرخ بالاتر از قتل توسط پلیس که از ترس شهروندان ممکن است حمل سلاح.

آن باقی مانده خیره موضوع در ایالات متحده فرو رفته در بن بست حتی پس از ثبت شماره تیراندازی های جمعی و مطمئن برای بزرگ loom در نوپای تلاش برای دوباره تصور کنید که امنیت عمومی. به نوبه خود, نیوزیلند معرفی سلاح مصوبات زیر مسجد الاقصی در سال 2019 و این هفته خود کمیسر پلیس اندرو Coster اعلام کرد که او متعهد به نگه داشتن پلیس غیر مسلح.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب