چه مدعیان نوازنده Chrissie Hynde است خواندن

1 مارس سال 2020 Chrissie Hynde سرب و خواننده اصلی ترانه سرا از مدعیان خواهد بود و در تور با گروه او دوباره

توسط PATRIS-FUN در 11 اسفند 1398

Chrissie Hynde سرب و خواننده اصلی ترانه سرا از مدعیان خواهد بود و در تور با گروه او دوباره در این تابستان. او به تازگی تولید شده خاطرات یک کتاب نقاشی و موسیقی جاز آلبوم شامل آهنگ های بزرگ دیگر ترانه سرایان.

زندگی و زمان Michael K توسط J. M. Coetzee (1983).

آن را اغلب من به عنوان خوانده شده چیزی که من را تحت تاثیر قرار راه این رمان انجام داد. بنابراین مناقصه سرشار از انسانیت و درک. آن را در صفحه پنج از همه زمان. من ممکن است شروع به گریه فقط فکر کردن درباره آن.

ارتفاع پایین توسط پاسکال گارنیر (2003).

این نویسنده فرانسوی برای من جدید بود; من در بر داشت رمان خود را در عجله در فرودگاه. آن را بسیار خنده دار و پر از بینش در حال متکبر و پیر و در حال بنده که سخاوتمندانه از روح. فروتنی grumpiness برخی از مناقصه عشق و خشونت بی رحمانه. من در حال حاضر بررسی همه دلیل این کتاب دیگر — وجود دارد حدود 60!

آبی گیتار توسط John Banville (2015).

من باید شامل Banville یکی از بزرگترین رمان نویسان زنده است و من می خواهم به فکر می کنم او نوشت: این یکی به صراحت برای من — آبی گیتار و همه — اگر چه آن را ندارد کوچکترین اشاره ای به من و من هستم توهم. من سنین خواندن Banville که من بازخوانی هر جمله به مزه باور نکردنی خود را به ساخت و ساز از متن است. هیچ کس نمی تواند او را لمس به نظر من.

Enemies, a Love Story توسط Isaac Bashevis Singer (1972).

یکی دیگر از شاهکار توسط استاد. خواننده داستان در مورد یک بازمانده هولوکاست زندگی در نیویورک موفق به بسیار خنده دار دلخراش و روشنگری. هر خواننده که نه جزئیات این یک درمان واقعی در فروشگاه.

چیزهایی که از هم جدا شده توسط Chinua Achebe (1958).

اولین بار من خواندن این, یکی از, من در تور در استرالیا. من تا به حال برای مخفی کردن در یک اتاق هتل برای یک ساعت آن را به پایان برساند. من ویران شد, گریه بسیاری است. این یکی از اولین رمان توسط یک آفریقایی به زبان انگلیسی منتشر شده, و آن را یک شاهکار است. نفس مسائل است.

من دان توسط جیمز اهرم (2008).

این تعجب آور کلاه برداری زندگینامه نه تنها خنده دار, اما همچنین مناقصه و روشنگری. دان بازگو روز خود را به کار با جانی Weissmuller به عنوان تارزان شامپانزه sidekick اما بیش از آن است. او همچنین به یاد می آورد ضبط خود را از جنگل و ورود در امریکا است. من صادقانه می گویند که من خندید و من گریه کردم و خیلی چیزها یاد گرفتم. چرا این کودک دیده نمی شود روی صفحه نمایش فیلم هنوز یک راز است. آن یکی دیگر که من خواندن و بازخوانی.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب