چه قیام عمل می کند و آن را تهمت و اقتدار برای ارسال نیروهای نظامی به ایران کدام است ؟ در اینجا آنچه که در

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تهدید به ارسال نظامی ایالات متحده به ایالت اگر ناآرامی است ک

توسط PATRIS-FUN در 14 خرداد 1399

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تهدید به ارسال نظامی ایالات متحده به ایالت اگر ناآرامی است که جاروب متعدد در شهرستانها ایالات متحده همچنان به رشد به نقل از یک 213 سال قانون قیام عمل 1807 به عنوان اختیارات قانونی.

"اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها" رئيس جمهور گفت: دوشنبه شب. او اعلام کرد او در حال حاضر مجاز هزاران نفر از نیروهای نظامی برای اعزام به واشنگتن دی سی در پاسخ به روز افزایش ناآرامی در این شهر است.

طی هفته گذشته تظاهرات در پاسخ به قتل جورج Floyd — 46-سال سیاه مرد که کشته شد در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25 — باید جاروب U. S.. در حالی که اکثر تظاهرات مسالمت آمیز است برخی از تظاهرات رشد خشونت و فرمانداران در حال حاضر فعال بیش از 17000 اعضای گارد ملی در حداقل 23 متحده با توجه به گارد ملی اداره است. گارد ملی نیز مستقر شده اند به واشنگتن دی سی در علاوه بر این به نیروهای نظامی که وارد در شهر دوشنبه شب.

واشنگتن دی سی است و یک منطقه فدرال به این معنی که رئیس جمهور قدرت را به اعزام نیروهای نظامی وجود دارد اگر او را انتخاب می کند. اما استقرار نیروهای نظامی به بقیه ایالات متحده کمتر است ساده است. قدرت Comitatus عمل 1978 می گوید: نظامی نمی تواند اجرای قانون در ایالات متحده و یا سرزمین بدون أخذ مجوز از کنگره است. اما قیام عمل که توسط کنگره تصویب و خود را یک بیان مجوز فراهم می کند یک استثنا کارشناسان حقوقی گفتن.

"وجود دارد این سنت طولانی مدت از عدم تمایل نظامی مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن قانون فدرال یا قانون اساسی فدرال حقوق می گوید:" Saikrishna Prakash یک استاد حقوق در دانشگاه ویرجینیا دانشکده حقوق که کار با تمرکز بر قدرت اجرایی. "اما وجود دارد نیز یک سنت طولانی مدت از آن واقع شود." قیام قانون بود استناد چندین بار به اجرا لغو تبعیض نژادی مشخص در طول جنبش حقوق مدنی ،

در اینجا آنچه که در مورد قیام عمل می کنند و قدرت را به رئیس جمهور.

چه قیام عمل 1807?

قیام قانون از سال 1807 به رئیس جمهور قدرت به استقرار گارد ملی و یا نظامی برای به اجرا درآوردن قوانین در شرایط خاص. آن را بر گسترش شبه نظامیان عمل 1792 که به رئیس جمهور قدرت را به دستور دولت ترکیه در مورد یک قیام یا تهاجم "از هر کشور خارجی یا قبیله هندی است."

قیام قانون می تواند به استناد وجود دارد و اگر به یک قیام در برابر قانون دولت و وزارت امور خارجه درخواست دولت فدرال کمک به بازگرداندن نظم می گوید: Daniel Hulsebosch یک استاد حقوق در دانشگاه نیویورک قانون که دارای تخصص در اوایل قانونی آمریکا تاریخ است.

آن را نیز می توان استناد وجود دارد و اگر به یک قیام در برابر قانون فدرال Hulsebosch همچنان ادامه دارد. مهمتر پس از جنگ داخلی کنگره اضافه شده ارائه اجازه می دهد رئیس جمهور به استناد قانون بدون دولت اجازه اگر دولت شکست خورده است برای حفاظت از حقوق اساسی شهروندان است.

رئیس جمهور باید استناد قیام عمل ده ها بار در طول تاریخ ایالات متحده با توجه به گزارش سرویس پژوهشی کنگره. آن استناد چندین بار در اواسط قرن 20 به اجرا لغو تبعیض نژادی مشخص و پاسخ به شورش. برای مثال رئیس جمهور لیندون جانسون استناد عمل به استقرار نیروهای فدرال به دیترویت در پاسخ به این 1967 شورش.

استفاده از عمل کاهش یافته است پس از دهه 1960 است. آخرین بار از آن استفاده شده بود در سال 1992 در لس آنجلس شورش در پاسخ به تبرئه چهار افسر پلیس سفید که متهم شده بود با ضرب و شتم از رانندگان رادنی کینگ. (بعضی از آنها در مقایسه با سال 1992 شورش به تظاهرات علیه خشونت پلیس که جاروب کشور در هفته گذشته.) در این مثال کالیفرنیا فرماندار پیت ویلسون درخواست کمک های فدرال سرکوب شورش.

اما این عمل نیز استناد بدون دولت اجازه در گذشته است. برای مثال رئیس جمهور دوایت آیزنهاور استناد قانون در سال 1957 به ارسال لشکر 101 هوابرد به Little Rock, ارک., برای حفظ نظم در ادغام دبیرستان مرکزی در برابر خواسته های آرکانزاس' فرماندار.

می تواند برگ برنده استفاده قیام اقدام به ارسال نیروهای نظامی به متحده برای قرار دادن تظاهرات?

او می گوید: Prakash اگر چه او باید به دیدار برخی از حقوقی مدارک.

رئیس جمهور می تواند به استناد قیام قانون اگر دولت درخواست کمک به اجرای قانون دولت اما تا کنون هیچ دولتی انجام داده است. او می تواند به استناد قانون به اجرای قانون فدرال اما او ابتدا باید موضوع را اعلام سفارش کسانی که نقض قانون به پراکنده. اگر آنها نمی, پراکنده, او پس از آن می تواند نظم یا نظامی یا دولت گارد ملی به در و سرکوب آنچه که او می تواند استدلال هستند "غیرقانونی انسداد ترکیب یا nbsp برابر قدرت ایالات متحده می گوید:" Prakash.

اگر یک فرماندار منع مغلوب ساختن پیشی جستن از ارسال نیروهای خود را به دولت خود را — که دموکراتیک فرمانداران J. B. پریتزکر از ایلینوی و اندرو کومو نیویورک در حال حاضر انجام می شود — رئیس جمهور هنوز هم می تواند ارسال در نیروهای اگر او استدلال می کند قانون فدرال است که مسدود یا آن دولت نیست و حفاظت از حقوق شهروندان خود را توضیح می دهد Prakash. اگر تظاهرات مسالمت آمیز Prakash می گوید وجود دارد به احتمال زیاد خواهید بود بدون هیچ مبنای قانونی برای قیام کنند. اما گزارش می دهد که یک بخش کوچک از معترضان در حال درگیر شدن در غارت و چپاول و آتش سوزی احتمالا می تواند این اساس از رئیس جمهور نیایش از عمل او توضیح می دهد. رئیس جمهور می تواند سعی و استدلال می کنند که کشورهای در حال انکار برابر حفاظت از قوانین به شهروندان که اموال سوزانده و یا به سرقت رفته می گوید: Prakash.

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش نیز در حال حاضر به استناد قیام عمل در پاسخ به غارت و چپاول در سال 1989 زمانی که او با ارسال نیروهای نظامی به جزایر ویرجین ایالات متحده پس از غارت را شکست پس از ویرانی طوفان Hugo با توجه به NPR. در حال حاضر دادستان کل لایحه بار نیز دادستان کل تحت ریاست جمهوری بوش که در آن زمان.

اگر رئیس جمهور تهمت فراخوانی قیام, قانون حرکت می کند به احتمال زیاد خواهد بود در دادگاه به چالش کشیده می گوید: Prakash که اضافه می کند که او را نمی شود جای تعجب نیست اگر "برخی از دادگاه منطقه ای در جایی گفت: [حرکت] غیر قانونی بود." اما در Prakash نظر نیایش احتمالا در نهایت حفظ شود. اما Prakash اشاره می کند که حتی اگر رئیس جمهور در نهایت برنده این نبرد قانونی, یک حکم می تواند تاخیر در استقرار نیروهای نظامی و محدود کردن رئیس جمهور را توانایی در ارسال سربازان به زمان تظاهرات.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب