چه کار ضروری در coronavirus مبارزه ؟

4 آوریل سال 2020 باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب: مغلوب ساختن پیشی جست

توسط PATRIS-FUN در 17 فروردین 1399

باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته به استناد قانون از دوران جنگ کره برای وادار کردن کسب و کار برای کمک به مبارزه با کروناویروس گفت: Alex Leary در وال استریت ژورنال. شکایت که جنرال موتورز بود "حرکت بیش از حد به آرامی" در تبدیل گیاهان به هواکش و برنامه ریزی برای هزینه دولت فدرال از 1 میلیارد دلار برای آنها تهمت دستور داد این شرکت به ساخت تجهیزات پزشکی با استفاده از یک ارائه دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا دولت فدرال نیروی شرکت "برای منحرف کردن ظرفیت تولید" در یک اورژانس ملی. "این جنگ است" گفت: کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو که منصوب شده است مغلوب ساختن پیشی جستن "تجهیزات تزار." ناوارو پیشنهاد کرده است اقدامات سخت تر تهدید به حمله به انبارها از "تامین کنندگان که می تواند مانع تحویل سریع از تجهیزات حفاظتی برای سلامت کارگران است." مغلوب ساختن پیشی جستن عمل "نشانه ای از جدیت گفت:" NationalReview در سرمقاله. عقب و جلو با جنرال موتورز بود "به طور معمول گیج کننده است" اما در پایان هدف "تقویت سیستم پزشکی." اگر مبارزه با کروناویروس یک جنگ "ما نیاز به تمرکز در درجه اول در شکست دادن دشمن."

اگر شما به دنبال برای خائنانی که "پا کشیدن و قیمت درآوردن" در این تلاش جنرال موتورز به اشتباه هدف به گفته دیوید ولش در بلومبرگ. "حتی به عنوان برگ برنده شد excoriating GM," کارگران در جنرال موتورز و شریک زندگی خود را Ventec بودند درگیر در یک "رعد و برق سریع تلاش برای تبدیل خودرو-قطعات کارخانه به پزشکی-تجهیزات پیچیده است." جنرال موتورز به طور کامل متعهد به کمک در این "ترتیب یا بدون ترتیب." این است که "تئاتر سیاسی" گفت: مگان McArdle در واشنگتن پست. با استفاده از قانون به نیروی جنرال موتورز به "مجددا با ابزار تجهیز کارخانه خود طراحی یک ماشین یا مدرسه نیروی کار خود را در ساخت ناآشنا محصول" نمی جادویی آن را آسان تر است. خواستار یک شرکت باید توسط دولت فیات است که فقط یک راه به نوبه خود مشتاق همکار به "عبوس تمایلی شریک است."

نگه داشتن هر نوع از کسب و کار یعنی کارگران "در خط مقدم" گفت: ونسا Yurkevich در سی ان ان و آنها می ترسم. و کار ضروری نیست و فقط به این معنی ساختمان هواکش. آمریکایی ها "ارائه مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی زیر قفسه های فروشگاه و عامل حمل و نقل عمومی" در میان یک بیماری همه گیر. برخی می گویند آن را به ارزش خطر است. "این احساس دیوانه به درک چقدر مردم واقعا نیاز ما در حال حاضر گفت:" یک راننده برای تحویل مواد غذایی خدمات FreshDirect. اما بسیاری از دیگران بدانم در مورد تجارت آف. آمازون این هفته اخراج یک کارگر که رهبری یک اعتصاب از یک انبار از کارکنان که خواستار عمیق تمیز کردن تسهیلات. برخی از Instacart رانندگان زده برای پرداخت بهتر و گسترش مرخصی استعلاجی. صنایع مانند بسته بندی گوشت می آمد نیز تحت عظیم جدید تنش گفت: Michael Grabell در ProPublica. تایسون مواد غذایی و شرکت کارگیل آغاز شده "شرکت گسترده متوسط چک به صفحه نمایش کارکنان برای نشانه هایی از ویروس" پس از چند تایسون کارگران آزمایش مثبت است. صنعت "متکی بر خسته کننده شانه به شانه کار" و اگر این ویروس گسترش می یابد "آن را می تواند بحرانی دندانه دار در مواد غذایی کشور-زنجیره تامین فقط به عنوان آن را در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تقاضا است."

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر شبیه به آن را امتحان کنید مجله برای یک ماه در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب