'ما در این با هم.' قانونگذاران سعی کنید برای اطمینان بخشیدن به شهروندان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس حتی زمانی که آنها نمی باید پاسخ

منt شده بود و کمتر از هشت ساعت پس از تشکر. آنتونی بریندیسی را اعلام کرد او خود quarantining پس از در معرض بود

توسط PATRIS-FUN در 2 فروردین 1399

منt شده بود و کمتر از هشت ساعت پس از تشکر. آنتونی بریندیسی را اعلام کرد او خود quarantining پس از در معرض بودن به کروناویروس و او در حال حاضر بر روی گوشی با هزاران نفر از ترکیبات خود در شمال ایالت نیویورک فیلدینگ یک مجموعه از سوالات در مورد چگونه برای محافظت از خود را از همان سرنوشت.

"من خود منزوی در خانه من برای 14 روز در توصیه پزشکان" گفت: اعضای خود را از منطقه جمع آوری شده در این تماس پس از تیک تاک کردن اجزای خانه را بسته امداد ترغیب آنها به شستن دست های خود و اطمینان آنها او برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم. "من می خواهم شما بدانید" او ادامه داد: "که دفتر ما این است که هنوز هم در اینجا به شما خدمت می کنند."

او در آنجا ماند در خط برای ساعت آینده پاسخ دادن به بیش از یک دوجین سوال در مورد همه چیز از عدم در دسترس تست به اینکه مردم باید همچنان به کار و شغل خود را اگر آنها در معرض خطر در نظر گرفته.

این است که حاکم در عصر جهانی همه گیر دوست دارد که دیده نشده در یک قرن. برای چند دهه, دولت فدرال احساس دور از اکثر مردم در زندگی روزمره. در حال حاضر آمریکایی ها به عنوان پناهگاه در خانه های خود آنها را حلق آویز بر روی هر کلمه ای که می آید از واشنگتن و فرماندار و شکاف بین مقامات منتخب و مردم آنها نشان دهنده هرگز به نظر می رسید کوچکتر است. قانونگذاران در حال حلاجی همان گمنام به عنوان موکلین خود و اغلب به صورت همان خطرات بهداشتی. در همان زمان آنها در حال تقلا برای تصویب عظیم قانون برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها و برای گوش دادن به سوالات خود را—حتی زمانی که آنها نمی باید پاسخ.

پس از مجلس نمایندگان چپ واشنگتن هفته گذشته سالن های شهر که قانونگذاران برنامه ریزی در مناطق خود رفت مجازی پس از دولت فدرال توصیه در برابر اجتماعات بزرگ. در هفت های اخیر "tele-سالن شهر" در سراسر کشور — پنج نفر از آنها برگزار شده توسط حزب دموکرات و دو توسط خواهان — هزاران نفر از مردم به نام به هر رویداد به عنوان ترکیبات در پی مقامات منتخب خود را' ارشاد در این زمان بی سابقه.

مانند 10,000 که به نام به صحبت به بریندیسی, یکی دیگر از شکستن رکورد 10000 نفر زنگ زد به سالن شهر کارولینای شمالی در کنگره علامت واکر. شش هزار نام در به شنیدن میشیگان در کنگره الیسا Slotkin; 5,000 برای شنیدن Sean Patrick Maloney; 4,000 شرکت در پنسیلوانیا در کنگره Chrissy Houlahan رویداد و 3,500 در واشنگتن Rep. Jaime Herrera-Beutler است.

"به طور معمول ما باید صدها نفر از مردم در خط" Houlahan گفت: در مصاحبه ای با زمان روز پس از تاون هال. "ما نمی تواند صفحه نمایش تمام سوالات. افرادی بودند که می خواستند به سوال بپرسید اما نمی توانستم روی خط". او با کارکنان خود صرف بعد از 36 ساعت ساخت اضافی 200 تلفن تماس به آن تشکیل شده است.

تقریبا تمام نمایندگان مجلس تا به حال بهداشت عمومی یا مقامات پزشکی در دست برای کمک به پاسخ برای بسیاری از ترکیبات که به سوالات پزشکی و همچنین به عنوان محلی مقامات دولتی ایستاده برای پاسخ به خاص دیگر نمایش داده شد. "ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما مردم در این خط است که تخصص یا تجربه در چیزهایی که مردم در مورد نگران" Houlahan گفت.

اما حتی اگر ترکیبات به حال مقدار زیادی از سوالات مجلس نمی همیشه می دانم پاسخ, به ویژه هنگامی که آن را به تست کسری مردم در حال تجربه در سراسر کشور است. حتی کارشناسان در دست اغلب بستری آنها نمی دانستند که این پاسخ یا نمی تواند ارائه اطمینان در مورد زمانی که coronavirus تست جهانی در دسترس خواهد بود.

یک مرد در ایالت واشنگتن یکی از مناطق سخت ترین ضربه توسط ویروس که زنگ زد به Herrera-Beutler را تاون هال توضیح داد که چگونه خود را از دختر نوجوان مبتلا به سندرم فراز بیمار با آنچه به نظر می رسید مانند آنفولانزا در اوایل این ماه و قادر به تهیه یک coronavirus تست حتی اگر او تا به حال مشکل در تنفس. اگر چه او بهبود او هنوز هم می خواستم به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است. "او یکی از آسیب پذیرترین شهروندان در منطقه ما و آنها امتناع از او آزمایش" او پرسید. "چرا او را تکذیب کرد؟"

"من مطمئن هستم که کسی مقصر است برای این" Clark County بهداشت عمومی افسر دکتر آلن Melnick محلی و رسمی در این تماس پاسخ داد. "یکی از مسائل ما شده ایم رو هم تست ظرفیت." او اشاره کرد که تست رو به افزايش بوده است اما اولویت بود که قرار بر آن شد که در حال حاضر در بیمارستان بستری است. "متاسفانه بسیاری از این لوازم استفاده می شود که برای تست نیز در چین ساخته شده و عرضه زنجیره قطع شده است. ما نیاز به انجام بیشتر," او گفت:.

Herrera-Beutler گفت: مرد او شده بود "کوبیدن بر روی هر درب من می توانم" را به دریافت بیشتر کیت های آزمایش و کار در سراسر راهرو با تشکر. Pramila Jayapal برای رسیدن به این هدف است. "شده است که در تلاش برای من," او گفت:.

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

مبادلات مثل این یکی انجامید جغرافیایی و سیاسی تقسیم در tele-سالن شهر در سراسر کشور است. قانونگذاران اغلب مطمئن موکلین خود که قفسه های سوپر مارکت باقی خواهد ماند نگردند اما نه آنها و نه پزشکان می تواند همان وعده که آن را به آزمون.

در این لحظات تنها چیزی که مقامات دولتی می تواند انجام شد با تکرار این اطلاعات که در حال حاضر وجود دارد: که بیشتر تست شد و امیدوارم به زودی و با آنها انجام آنچه آنها می تواند. اما کمیاب عرضه در حال حاضر به معنای آنها به طور موثر بودن جیره بندی برای بیمارانی که می آیند از کشورهای آسیب دیده در خارج از کشور بودند و یا نمایش بیشتر علائم شدید.

"ما بدست بسیاری از سوالات در مورد تست. من فکر می کنم این واقعا مهم است که ما اذعان می کنند که ما آرزو داشتیم بیشتر آزمون ها وجود دارد که تاخیر در گرفتن آزمون ها" Slotkin گفت. "این فقط ما در اینجا در میشیگان, آن را در سراسر کشور است."

اقتصادی و سلامت و امنیت در این خط برای بسیاری از اختلافات حزبی تعریف شده است که در سال گذشته در واشنگتن شده است و از ویژگی های منظم در سالن های شهر در سراسر کشور کم رنگ به پس زمینه به عنوان مردم نگران پرسید: در مورد تست و یا تلاش برای پیدا کردن چگونه به بسته های محرک بهره مند شوند آنها را به طور مستقیم.

یک زن در ملونی را به شمال ایالت نیویورک منطقه که شوهرش یک نوازنده جاز و نمی تواند خط تا هر کار تا زمانی که اسد صحبت در خط مورد مالی نگرانی و تعجب آنچه که دولت قرار بود انجام دهد برای کمک به. "چه اتفاق می افتد به طور خاص برای افرادی که کار در اجرای اقتصاد؟"

مالونی با اشاره به امکان پرداخت نقدی به آمریکایی ها که خواهان باید شناور به عنوان بخشی از یک سوم بسته محرک اقتصادی. "شماره یک چیزی که ما باید انجام دهیم این است که پول به دست مردم به عنوان سریع که ممکن است" مالونی گفت: برجسته سازی اهمیت مالیات deferments و حصول اطمینان از بازپرداخت. "ما می تواند به شما ارسال مستقیم پرداخت. آنچه که مورد بحث در واشنگتن در حال حاضر در حدود 1000 $[هر کسی]."

"استراتژی من" او ادامه داد: "این است که به خانواده ها مثل شما همه چیز شما نیاز به از طریق این دوره است."

بریندیسی در ارائه ترکیبات مشابه احساسات. او در تلاش برای اطمینان بخشیدن به آنها را با فشار به صورت یک جبهه متحد حتی او به عنوان نگاه به آینده به دو هفته از انزوای اجتماعی در خانه اش در Utica, New York. "ما در این با هم," او گفت:. "این همه دست به دست در عرشه در حال حاضر, اما ما در حال رفتن را از طریق این."

نوشتن به Alana آبرامسون در Alana.Abramson@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب