"ما قطعا آماده': آفریقا پرانتز برای coronavirus

در یک چینی-اجرای بیمارستان در زامبیا برخی از کارکنان تماشا به عنوان افرادی که به تازگی از چین نشان داد تا با س

توسط PATRIS-FUN در 19 بهمن 1398

در یک چینی-اجرای بیمارستان در زامبیا برخی از کارکنان تماشا به عنوان افرادی که به تازگی از چین نشان داد تا با سرفه اما نمی شد قرار داده شده در انزوا. دکتر رسیدگی به آن دسته از بیماران را متوقف کرده است و در آینده به کار و سلامت کارگران دستور داده شده است به صحبت علنی در مورد این ویروس جدید است که به کشته شدن صدها نفر در سراسر جهان است.

این ویروس است که از طریق بسیاری از چین هنوز به تایید در آفریقا, اما بهداشت جهانی مقامات به طور فزاینده ای نگران تهدید به این قاره که در آن حدود یک میلیون چینی در حال حاضر زندگی می کنند, به عنوان برخی از کارگران بهداشت و درمان در زمین هشدار می دهند که آنها آماده برای رسیدگی به شیوع.

کشورهای در حال مسابقه به اقدامات احتیاطی را به عنوان صدها نفر از مسافران می رسند از چین هر روز. پادمان شامل نظارت قوی تر در بنادر از ورود و بهبود قرنطینه و اقدامات تست در سراسر آفریقا به 1.2 میلیارد نفر از مردم و برخی از جهان ضعیف ترین سیستم برای تشخیص و درمان بیماری است.

اما تلاش شده است پیچیده با انتقاد از کمبود تست کیت و بیماری های متعدد است که نمایش علائم شبیه به آنفولانزا مانند ویروس.

"مشکل این است که حتی اگر آن را خفیف می تواند فلج کردن کل جامعه گفت:" دکتر میشل یائو اضطراری مدیریت عملیات در آفریقا سازمان بهداشت جهانی.

معدن شهرستان در زامبیا دارای روابط ووهان

کسانی که در حال رشد نگران شامل کارکنان در چین-زامبیا دوستی بیمارستان در معدن شهر کیتو در شمال یمن در نزدیکی مرز کنگو. شرکت های چینی کار معادن در حومه شهر بیش از نیم میلیون نفر است. یک شرکت مستقر در ووهان شهر در مرکز شیوع ویروس. صدها نفر از کارگران سفر بین زامبیا و چین در هفته های اخیر.

"ما قطعا آماده نیست. اگر ما تا به حال یک زن و شوهر از موارد این امر گسترش بسیار سریع" فیزیوتراپیست Fundi Sinkala گفت. "ما در حال انجام بهترین ما می توانیم با آنچه در منابع ما است."

چین و زامبیا دوستی بیمارستان یا Sinozam پایین پرتاب شده در نزدیکی مرکز شهر ایستگاه قطار گرفته است برخی از اقدامات احتیاطی از جمله چک کردن بیمار درجه حرارت با دماسنج مادون قرمز و ایجاد انزوای مناطق. کارکنان پوشیدن ماسک. دستکش ضد عفونی کننده و اکسیژن ينهلرس انبار شده است. Sinozam رفتار بسیاری از چینی ها در کیتو و آن اقدامات احتیاطی بیشتر از دیگر بیمارستان ها در این منطقه است.

بیماران علامت دار قرار داده و نه در انزوا

اما کارمندان و دیگران آشنا با این موضوع برخی از آنها صحبت ناشناس تحت قوانین جدید می گویند برخی از چینی بیماران بررسی می شود با سرفه و تب اما در انزوا قرار داده شده.

بازدید زامبیا مقامات بهداشت به این نتیجه رسیدند که بیماران نه شایستگی ویژه درمان را نمونه برای تست ویروس. پس از مردم بهبود آنها به خانه فرستاده شدند با آنتی بیوتیک کارکنان گفت.

روز چهارشنبه در بیمارستان راه اندازی یک تب جدید درمانگاه که در آن مردم از ورود با درجه حرارت بالا در حال حاضر گرفته شده حق دور. آن را "مایه تاسف" بخش تنظیم نشده بود زودتر Sinkala گفت.

دو نفر آشنا با این موضوع می گویند یک پزشک و رسیدگی به بیمار بد افتاده. دکتر یو Jianlan آمده است نه برای کار در هفته گذشته و مدیران بیمارستان باید توضیح داد که او غیبت Sinkala گفت. شخص دیگر صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از عذاب.

یک عضو هیات علمی با این نسخهها کار در یک امن آزمایشگاه تحقیق coronavirus در انستیتو پاستور در Daka پایتخت سنگال, در فوریه. 3. , 2020. (Seyllou/خبرگزاری گتی ایماژ)

بیمارستان مدیر Li Zhibing گفت هیچ بيماران با تب و گفت: یو به عفونت دستگاه ادراری, نه تب. اما متوجه ارسال شده توسط زامبیا-چین همکاری های منطقه که مدیریت بیمارستان به نقل از یک کارمند عنوان کرد و گفت on Jan. 27 که تسهیلات "احتمالا می بیند 120 بیماران مبتلا به تب یک روز و حداقل 70 از آنها حامل میکروب" از بیماری های مختلف.

در اوایل این هفته یک کتابی رسمی اذعان کرد برای اولین بار است که خود را در کشور پیگیری نامشخص تعداد موارد مشکوک. زامبیا یکی از 13 کشور آفریقایی شناسایی شده که به عنوان یک اولویت بالا به دلیل مشغله لینک های سفر با چین است.

Copperbelt سلامت استان مدیر دکتر رابرت Zulu که نظارت کیتو و اطراف آن منطقه به اسوشیتد پرس گفت او نمی خواهد بحث در مورد جزئیات با استناد به حریم خصوصی. اما او افزود: "زمانی که هر مورد تایید شما مطلع خواهد شد."

عدم توانایی برای تست ویروس

مهمتر هیچ کس در زامبیا شده است قادر به تست این ویروس تا کنون. مانند بسیاری از کشورهای آفریقایی شده است انتظار برای یک ماده شناخته شده به عنوان یک معرف که labs نیاز به تایید اینکه آیا یک بیمار آلوده است. آزمایشگاه فقط در شش آفریقا 54 کشور مجهز شدند که از اواسط هفته. که به معنی صبر کنید دو روز یا بیشتر به دانستن این که آیا یک نمونه حمل به آفریقای جنوبی و یا حتی خارج از این قاره تست مثبت است.

بدون تست مقامات "فقط با تکیه بر علایم" و اینکه آیا آنها باقی بماند. "اما از آنچه که ما در حال یادگیری در حال حاضر برخی از مردم نشان می دهد به سختی هر گونه علائم در همه" Sinkala گفت: که این بیمارستان بزرگترین نگرانی است.

زامبیا یکی از کشور های اضافی که برنامه ریزی برای تجهیز پایان هفته. از جمعه که در شرایط اضطراری رئیس دکتر مایک رایان گفت: 28 آزمایشگاه در سراسر این قاره می تواند در تشخیص این ویروس جدید است.

اضافه کردن به نگرانی در Sinozam سه کارکنان می گویند کتابی مقامات بهداشتی بازدید در روز سه شنبه و تست شده اند اجساد دو نفر در بیماران شده است که در سردخانه برای روز هر چند برخی از آن را از بیش از حد بودن احتیاط.

Li اما اخراج حساب از تست بدن به عنوان "شایعات." او گفت: یکی از درگذشت آخرین ماه از مالاریا و دیگر از یک حمله قلبی. اجساد هنوز هم وجود دارد چرا که اعضای خانواده در چین مایل به پرداخت هزینه احترام می گذارد اما نمی تواند به دلیل شیوع, او گفت:.

'بی معنی برای مخفی کردن اطلاعات'

زامبیا سلامت سخنگوی وزارت دکتر آبل Kabalo به نام کارمند حساب از حوادث در بیمارستان "بسیار عجیب و غریب است." او قول داد که اگر زامبیا تایید یک مورد مقامات "قطعا اطلاع رسانی در جهان است."

آن را "بی معنی به پنهان کردن اطلاعات" Kabalo گفت.

چه کسی می گوید کشورها موظف به اطلاع رسانی آن در هر مورد تأیید و درخواست برای گزارش موارد مشکوک به عنوان به خوبی. این که رئیس علنا کشور خواست برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. تا کنون کشورهای آفریقایی به نظر می رسد مطابق یک که مشاور امنیت سلامت دکتر آمبروز Talisuna به خبرنگاران گفت.

چند کشورهای آفریقایی مانند غنا و آفریقای جنوبی و اتیوپی خود را اعلام کرده اند اقدامات احتیاطی از جمله به روز رسانی در منفی آزمون نتایج جستجو برای موارد مشکوک و تظاهرات از نظارت و قرنطینه قابلیت های. اتیوپی, شرکت های هواپیمایی, اما, چهره, سوالات توسط برخی در آفریقا در مورد اینکه چرا آن همچنان به فعالیت بیش از 30 چین پرواز در هفته در حالی که دیگر آفریقایی هواپیمایی را به حالت تعلیق در انتظار آنهاست.

اضافه کردن به مشکلات در تشخیص این ویروس جدید در حال بیماری های متعدد در آفریقا با علائم آن شامل تب یا سرفه و یا هر دو.

'قابل توجهی احتمال ویروس را به آفریقا

آن را غیر ممکن است برای تشخیص این ویروس جدید با نشانه به تنهایی بنیاد گیتس مدیر عامل شرکت علامت Suzman, گفت:, و اضافه کرد که "قابل توجهی احتمال" که این ویروس تایید خواهد شد در آفریقا است. و این خطر وجود دارد که "وحشت سبقت خوب بهداشت عمومی و علم خوب است."

این بنیاد متعهد است تا 20 میلیون دلار آمریکا برای کمک به مقامات بهداشتی در آفریقا و جنوب آسیا و دیگر آسیب پذیر منطقه بهبود بیماری خود را نظارت و انزوا و درمان برای ویروس.

نگرانی بالا در میان برخی در کیتو. یک داروخانه های محلی, مدیر ادوارد گما تخمین زده می شود که کسب و کار خود را تا به حال به فروش می رسد بیش از 800 ماسک صورت در چند روز گذشته.

"تا کنون همه ترس" او گفت:. و در عین حال او متوجه نیست که نظارت اقدامات سختگیرانه تر دیده می شود در کشورهای دیگر فراتر از متوسط چک در فرودگاه بین المللی یک ساعت رانندگی دور.

15 متالورژی و ساخت و ساز گروه مستقر در ووهان گفت: در آن وب سایت است که آن را در خارج از کشور عملیات در زامبیا و کنگو باید خرید ماسک های ضد عفونی چهارم زندگی و فضای کاری روزانه و چک کردن کارگران در دماهای سه بار در روز.

کارکنان چینی به طور موقت منع از بازگشت به آفریقا در حالی که کسانی که در زامبیا مجاز به رفتن به چین گفت: Li بیمارستان مدیر.

سفارتخانه های چینی در زامبیا و در جای دیگر در آفریقا شده اند غیر منتظره ای صریح دادن به اخبار کنفرانس ها و مصاحبه تلویزیونی به بحث در مورد پاسخ خود به شیوع. سفارتخانه ها نیاز به ورود شهروندان چینی به اعلام جایی که آنها شده اند در چین است. آنها همچنین مصرانه از شهروندان به طور داوطلبانه خود را منزوی برای 14 روز.

"ما در حال حاضر تمرین و بهداشت و حتی در معادن گفت:" کیتو مبتنی بر رئیس اتحادیه کارگران معدن زامبیا یوسف Chewe. "هر گونه گزارش از یک فرد مبتلا به کروناویروس در اینجا خواهد بود بسیار فاجعه بار باشد."

این ویروس به کشته شدن بیش از 720 نفر و بیش از آلوده 34,500 از اواخر ماه دسامبر با اکثر مواردی که گزارش شده در چین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب