دادند یک "سوء استفاده متجاوز' را دیدم که خود را به عنوان " استاد از جهان,' دادستان می گوید: در بحث بسته شدن

Harvey Weinstein یک "سوء استفاده متجاوز" را دیدم او مقتولین به عنوان "مورچه ها که او می تواند گام بر" اما در

توسط PATRIS-FUN در 26 بهمن 1398

Harvey Weinstein یک "سوء استفاده متجاوز" را دیدم او مقتولین به عنوان "مورچه ها که او می تواند گام بر" اما در نهایت "دست کم گرفت" آنها منجر دادستان جوآن Illuzzi گفت منصفه جمعه خود را به عنوان تجاوز به عنف محاکمه نزدیک شدن به پایان آن است.

پس از دفاع در Weinstein را محاکمه استراحت مورد آن در اوایل این هفته و بسته شدن آن استدلال پنجشنبه Illuzzi روز جمعه شروع به قرار دادن دادستان پرونده گفته خوار تولید را دیدم خود را به عنوان "استاد از جهان و شهود در اینجا واقعا مورچه ها که او می تواند گام بدون عواقب" هر خبرنگار هالیوود.

Weinstein مواجه است جنسی و تجاوز اتهامات ناشی از ادعاهای دو زن که یکی از آنها مدعی او به زور انجام می شود دهان او در سال 2006 و یکی از آنها مدعی او تجاوز او در سال 2013 است. چهار اضافی شاکیان شهادت در دادگاه. Weinstein دفاع است استدلال برخورد شد و با رضایت طرفین و در طول دادگاه با اشاره به شاهدان حفظ تماس با Weinstein.

اما Illuzzi در بحث بسته شدن گفت: Weinstein "ساخته شده مطمئن شوید که او تا به حال تماس با ما" با زنان "را به مطمئن شوید که یک روز آنها نمی خواهد به تماس های او دقیقا همان چیزی است که او این بود: سوء استفاده متجاوز" انواع گزارش است. "او اشتباه بود." به این دلیل Illuzzi گفت: Weinstein "آنها را دست کم گرفت."

وکیل مدافع دانا Rotunno روز پنجشنبه پیشنهاد یکی از Weinstein را شاکیان Annabella Sciorra ساخته شده تا او ادعای تجاوز به عنف در برابر او به منظور تبدیل شدن به "مربوطه" و "ستاره است." Illuzzi در استدلال بسته به شدت رد این ایده است.

"هالیوود چگونه ستاره فیلم آن را برای Annabella Sciorra باید به شما بگویم که او خودش برش و او dabbing خون او را با یک بافت قرار دادن آن بر روی دیوار و قرار دادن فویل طلا بیش از آن؟" Illuzzi خواسته هر خبرنگار. "آیا شما فکر می کنم که یک حرفه ای تقویت کننده?"

پس نتیجه گیری از بسته شدن استدلال داوران تنظیم شده است برای شروع مذاکرات در هفته آینده. Weinstein مواجه است امکان زندگی در زندان است. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن