ما نه تنها نیاز بیشتر محرک — ما نیاز به دقیق محرک

With جمهوری خواه به رهبری سنا فقط در حال حاضر رونمایی اولین پیش نویس یک بعدی بسته محرک و تصویب نهایی لایحه وا

توسط PATRIS-FUN در 7 مرداد 1399

With جمهوری خواه به رهبری سنا فقط در حال حاضر رونمایی اولین پیش نویس یک بعدی بسته محرک و تصویب نهایی لایحه وابسته به هفته دشوار مذاکرات بین کنگره و کاخ سفید در حال حاضر شکننده بهبود اقتصادی فقط شکننده تر شد. آن را به احتمال زیاد یک اسم بی مسمی حتی به تماس با آن بازیابی: رفتن از 15 درصد نرخ بیکاری به 11 درصد ممکن است مانند نگاه تیز بهبود تا زمانی که شما می دانیم که در هیچ نقطه ای در طول رکود بزرگ 2008-2009 آیا نرخ بیکاری در رسیدن به آنچه در آن است در حال حاضر.

با همه گیر صعودی در سراسر جنوب و غرب وخامت وضعیت از اوایل تابستان و اشتغال اعداد را منعکس نمی کند که 30 درصد از آمریکایی ها که از دست رفته پرداخت اجاره بها در ماه ژوئن و یا تعداد زیادی از اجاره abatements و deferrals برای کسب و کار در سراسر کشور. دیگر از پررونق شرکت های فن آوری غذا به ماندن در خانه با واقعیت های عجیب و غریب و جیب افزایش تقاضا مانند دوچرخه سازان و RV sales, اقتصاد ایالات متحده همچنان وخیم شکل. سوال این است – یا باید باشد – نه اینکه دولت نیاز به صرف توده بیشتر—آن—اما چگونه باید آن را خرج بیشتر. در حال حاضر دولت فدرال است که به سختی به پاسخ تاکتیکی از هزینه. اما برای جلوگیری از چند سال رکود/افسردگی آن نیاز به یک استراتژی و آن را نشانی از آن را ندارد.

یکی فکر می کنم که فدرال پاسخ خواهد بود یکی دیگر دور از آنچه که ما در ماه آوریل تکمیل شده توسط آنچه که ما آموخته اند که پس از. این واقعیت است که حتی جمهوری خواهان به فکر یکی دیگر از $1 تریلیون لایحه (بزرگتر از یکی قابل توجهی تصویب در طول رکود بزرگ) در بالا از حدود 3 تریلیون دلار در مارس عهد است به این واقعیت است که این زمان آن است که در واقع متفاوت است. اما در حالی که اعداد وجود دارد ضرورت ندارد و این اعداد ممکن است به اندازه کافی بزرگ. از حزب دموکرات به رهبری خانه پیشنهاد $3.5 تریلیون لایحه ای که خطاب دردناک کمبود بودجه دولت اما حتی آن را مقابله با بزرگترین چالش در حال حاضر: چگونه برای تشویق فعالیت های اقتصادی حتی در میان یک بیماری همه گیر.

چالش در حال حاضر این است که اقتصاد ایالات متحده است که در یک برزخ, نه واقعا باز و نه بصورتی پایدار و محکم بسته شده است. که ابهام همراه با ادامه گرم حزبی نگرش نسبت به "باز" و "بسته" به نظر می رسد که hobbled کنگره و کاخ سفید است. در عین حال این ترکیبی از واقعیت و نه تعطیل و نه باز خواهد شد و مسلما آخرین مقدار باقی مانده از سال و احتمالا به 2021 ، آن نیاز به فقط به عنوان بسیار تهاجمی کمک دولت اما در حال حاضر و متناسب با واقعیت های یک uncontained ویروس میلیون ها نفر از کسب و کار در تلاش برای عملکرد و یا مجاز به, و صدها میلیون نفر از مردم در تلاش برای زنده برخی از نسخه ای از زندگی است.

این گزارش پیشنهاد کرده اند کاهش یافته است $600 در هفته مزایای بیکاری به 200 دلار و کاخ سفید از طریق خزانه داری وزیر Mnuchin شناور است یک فرمول برای تضمین دستمزد تعویض تا 70%. این اعداد و ارقام تقریبا قطعا بازگشت اما این واقعیت است که برش این کمک های اضطراری بود و حتی پیشنهاد شده است که عمیقا ناقص. بله برخی از مردم دریافت شده اند بیشتر در نرخ بیکاری از آنها کار وجود دارد و قطعا موارد از شرکت قادر به استخدام نیروی کار ارزان تر اما هیچ کس به طور جدی می تواند استدلال می کنند که چالش اصلی برای کسب و کار فقط در حال حاضر است که برای یافتن کارگران مایل به کار برای دستمزد پایین تر. چالش این است که پیدا کردن مشتریان که مایل به خرج کردن و مصرف کنندگان تمایل به صرف کمتر و صرفه جویی بیشتر زمانی که آنها نگران آینده که دقیقا چیزی است که اتفاق می افتد شده است. ایالات متحده پس انداز نرخ 32 درصد در آوریل و 23 درصد در ماه مه بالاتر است توسط یک عامل از 2x از آن تا به حال شده پس داده شد و برای اولین بار جمع آوری شده در سال 1959.

شما می توانید پرداخت مردم به کار می کنند اما شما نمی توانید پرداخت آنها را به صرف همین دلیل است که طرح جدید مستقیم چک ممکن است کاهش برخی نگرانی ها اما نمی خواهد خود را jumpstart اقتصاد است. دولت های اروپایی را ستارهای کار تضمین درآمد و اشتغال, اما آنها نتوانسته اند به خار سر گیری مقدار فعالیت های اقتصادی از این رو توافق اخیر به یکی دیگر از صرف تریلیون دلار است. آن را نمی خواهد به اندازه کافی وجود دارد و نمی توان آن را به اندازه کافی در اینجا.

آنچه در حال حاضر مورد نیاز است یک استارک به رسمیت شناختن است که به عنوان طولانی به عنوان ویروس uncontained در سطح جهان وجود خواهد داشت هیچ بهبود واقعی. در ایالات متحده تا زمانی که دولت تلو تلو خوردن بین تا حدودی باز و تا حدودی بسته کسب و کار را تلو تلو خوردن و مردم در کل صرفه جویی خواهد شد و بیشتر و کمتر خرج کنند که فقط آهسته بهبود و ترکیب مشکلات. به عنوان طولانی به عنوان کسب و کار نگران گسترش ویروس در محل کار وجود خواهد داشت بدون از سرگیری دفتر کار یکهو. زوم فوق العاده است برای بسیاری از شرکت های, اما آن را نمی تواند به طور کامل جایگزین فعالیت های اقتصادی است که مشغول به کار در دفاتر ایجاد شده از کسب و کار است که پشتیبانی از کسب و کار برای صنایع خدماتی است که catered برای کسانی که مشغول به کار و رفت و آمد.

آنچه مورد نیاز است نه فقط مشوق بزرگ اما هوشمند محرک. که به معنی حمایت از درآمد و حفظ اشتغال و تقویت بودجه دولت تا زمانی که مالیات بر درآمد بهبود آن را فقط اتفاق می افتد زمانی که فعالیت رزومه که تنها می تواند اتفاق می افتد اگر این ویروس کنترل می شود. که پس از آن مستلزم پول برای افزایش تست و پول برای مدرسه دهانه. و قطعه نهایی پول است نه فقط به آدرس فوری بحران اما بودجه است که تنها می توان برای طولانی مدت سرمایه گذاری. که می تواند به این معنی نیست که فقط کوتاه-شرایط وام به کسب و کار به معنای آنها را شناور نگه دارید اما در دراز مدت وام های اختصاص داده شده برای رشد بلند مدت. بایدن اخیرا پیشنهاد عظیم "خرید آمریکا" برنامه; تهمت به مدت طولانی حمایت reshoring. به نظر می رسد یک فرصت مناسب برای همه طرف به پشتیبانی از چند تریلیون برنامه ریزی برای افزایش شرکت های آمریکایی برای مدت طولانی.

در بنیاد با هم دور بعدی هزینه لازم است اما کافی نیست. که یک تاکتیک است. این کشور همچنین نیاز به یک استراتژی است. به آن نیاز دارد اضطراری دولت هزینه های آن را نیز نیاز به یک چشم انداز برای چند سال آینده و نه فقط چند ماه آینده.

در دراز مدت تهاجمی سرمایه گذاری همراه با پول کوتاه مدت ممکن است ما را ایمن از ویروس اما آن را می تواند اطمینان کسب و کار و شرکت های که در آینده نه چندان نامشخص است که آنها نیاز به صرفه جویی و ذخیره کنید. تنها اگر مردم می توانید راه خود را به یک ثبات بیشتر در آینده خواهد شد آنها بیش از خیالبافانه پیشنهاد می splurging بدهید و اپیزودیک صرف و بدون معلومات بیشتر فعالیت بدون مردم و کسب و کار قرار دادن پول در حرکت تمام هزینه های دولت در جهان کافی خواهد بود. واشنگتن به نظر می رسد به قبول نیاز به صرف آن به نظر نمی رسد هنوز نمیفهمد که چگونه به صرف. آن را خیلی دیر نیست اما این که تیک تاک ساعت است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب