سازمان دیده بان پزشکان توضیح دهد که چرا COVID-19 ممکن است خطرناک تر برای آمریکایی های آفریقایی تبار

تیوی آفریقایی جامعه مواجه است سیستمیک نیروهایی که آنها را به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 شیوع دو پزشک گفت: در

توسط PATRIS-FUN در 18 اردیبهشت 1399

تیوی آفریقایی جامعه مواجه است سیستمیک نیروهایی که آنها را به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 شیوع دو پزشک گفت: در یک سری فیلم در زمان تولید با کیتی کوریک.

آمریکایی های سیاه و سفید به نظر می رسد به طور نامتناسبی بیشتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به شدت بیمار و یا مرگ از COVID-19 نسبت به سایر گروه های نژادی است. به گفته دکتر جان Carpten صندلی ترجمه ژنومیک دانشگاه جنوب کالیفرنیا و دکتر لیزا نیومن, فولاد انکولوژیست برای ویل کرنل پزشکی که ممکن است به دلیل آفریقایی آمریکایی ها در مواجهه با چالش های عمده ای هر دو بیولوژیکی و در جامعه آمریکا است.

نیومن توضیح داد: به Couric که آمریکایی های آفریقایی تبار در صورت بدتر نرخ مرگ و میر به بیماری های دیگر از جمله دیابت و فشار خون و سرطان به عنوان یک نتیجه از بالاتر نرخ فقر همراه با دسترسی به مراقبت های بهداشتی. بنابراین آن را هیچ جای تعجب است که آنها disproportionally تحت تاثیر COVID-19. آمریکایی های آفریقایی تبار نیز ممکن است بیشتر احتمال دارد به نگه ضروری شغل که در آن آنها ممکن است در تماس با این بیماری مانند در مراقبت های بهداشتی و یا حمل و نقل.

"این قطعا قابل پیش بینی است که ما را به دیدن فرکانس COVID-19 طور نامتناسبی بالاتر در آمریکایی های آفریقایی تبار و نرخ مرگ و میر از COVID-19 نامتناسب بالاتر در آمریکایی های آفریقایی تبار" گفت: نیومن.

Carpten گفت که آمریکایی های آفریقایی تبار ممکن است در یک نقطه ضعف دیگر در برابر این بیماری به دلیل زیست شناسی. او گفت Couric که وجود دارد "قابل توجه و نصب شواهد" است که وجود دارد تفاوت بین سیاه و سفید آمریکایی ها از نظر نحوه پاسخ آنها به بیماری های مختلف. او تاکید کرد که ضروری است برای محققان به دنبال این تفاوت که در هنگام مطالعه COVID-19.

"ما باید نگاهی به ارزش واقعی از جمله این افراد هستند که در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت و نتایج بدتر چون آنچه ما از آنها می تواند در بهبود زندگی همگان" گفت: Carpten.

این مصاحبه بخشی از یک سری خاص تولید شده در همکاری با کیتی کوریک. جزئیات بیشتر از زمان گزارش با کیتی کوریک و ثبت نام برای او روز هفته صبح عضویت در خبرنامه از خواب بیدار کردن تماس با کیتی کوریک.

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de