شد Magufuli در مقابل اریک Kabendera در نظر گرفته شده برای ارعاب تانزانیا نگاران ؟

گروه های حقوق بشر می گویند تانزانیا رهبر است, بالا بردن نوار در رسانه های سرکوب. این هفته روزنامه نگار Erick K

توسط PATRIS-FUN در 8 اسفند 1398

گروه های حقوق بشر می گویند تانزانیا رهبر است, بالا بردن نوار در رسانه های سرکوب. این هفته روزنامه نگار Erick Kabendera شد اجازه خروج از زندان تحت یک درخواست مقابله آمد که با $118,000 خوب است.

"در نهایت من آزادی است. آن را کاملا غیر منتظره است که من خواهد بود به زودی" Erick Kabendera گفت: در خارج از دادگاه.

39 ساله خبرنگار که به شهرت آمد برای او به لحاظ سیاسی حساس تحقیقات صرف تقریبا هفت سال پشت میله های زندان به اتهام پول شویی فرار از پرداخت مالیات و کمک های جنایی سر و صدا.

Kabendera کاهش یافته بود به طور جدی بیمار در Segerea زندان امنیتی حداکثر در طول حبس خود را. او در دادگاه ظاهر شد و چندین بار اغلب به دنبال ضعیف. دادستان زده کردن جرایم سازمان یافته اتهام در یکی از جلسات.

"در حال حاضر وقت آن است برای من برای شروع به عزاداری مرگ من دیر معشوق مادر" Kabendera گفت.

مقامات تا به حال محروم معترض این فرصت را به شرکت مادر خود را در مراسم تشییع جنازه. 80 ساله تا به حال بارها و بارها آشکارا و علنی به دادگاه تجدید نظر به رئیس جمهور جان Magufuli به پسرش.

ادامه مطلب: گم شدن یک روزنامه نگار دو بازداشت فعالان: آنچه اتفاق می افتد در تانزانیا وجود دارد ؟

روزنامه نگاران از ترس اقدامات تلافی جویانه

پرونده Kabendera تقسیم کرده است افکار عمومی. "این دردناک برای بسیاری از تانزانیایی برای دیدن Kabendera در بازداشت و اجازه دفن مادرش" دارالسلام ساکن عاقل یوسف گفت: DW.

یکی دیگر از ساکنان استلا میگو بود از این نظر که دادگاه درست "اگر چه ما انتظار می رود این تصمیم را به جای طولانی در پیش است."

"تنها راه بالا را وارد کنید یک درخواست از گناه به منظور رسیدن به خود آزادی" Kabendera وکیل Jebra Kambole گفت: DW. سیاسی مخالفان در تانزانیا اغلب چهره خشن جملات از پنج به شش سال زندان بدون محاکمه او اشاره کرد.

تقاضای معامله وادار Kabendera به پرداخت جریمه و بارها او را از جذاب این پرونده است. "تازه اتهامات می تواند علیه او اگر او حاضر به پرداخت جریمه" Kambole گفت.

ادامه مطلب: 10 'فوری' جهانی آزادی مطبوعات مورد: ممکن است 2019

Tanzania President John Magufuli (Getty Images/AFP/M. Spatari)

رئیس جمهور Magufuli حقوق ثبت شده است به شدت انتقاد سازمان های حقوق

بین المللی و محلی و گروه های مدافع حقوق بشر و آزادی مطبوعات فعالان می گویند که Kabendera است که فقط یک مورد در دولت راهکار از رسانه های سرکوب پس از Magufuli انتخاب شد و پنج سال پیش.

Kabendera نهایی گناه شد و با توجه به عدم سلامت, سازمان عفو بین الملل گفت: در استقبال از آزادی او. دیده بان organizastion حال مبارزه برای آزادی خود گفت: این پرونده علیه این روزنامه نگار بود که با انگیزه های سیاسی.

Magufuli تصدی است همزمان با ناپدید شدن و یا حبس از چندین روزنامه نگاران. رسانه خودسانسوری گسترده است که روزنامه نگاران از ترس اقدامات تلافی جویانه برای انتقاد از رئیس جمهور و یا دولت خود را.

ب برای Magufuli کاسته

تانزانیا آزادی مطبوعات فعال امانوئل Chengulla گفت: DW که Kabendera مورد موظف است برای ارعاب خبرنگاران. "روزنامه نگاران ممکن است ترس به فاش کردن برخی از اطلاعات است. تصمیم گیری در این مورد ممکن است تاثیر بر آزادی مطبوعات" Chengulla گفت.

مورد علیه Kabendera در نظر گرفته شده بود که اثر خود را وکیل معتقد است. "از زمان بازداشت خود به بررسی و انتشار آن را نقض آزادی بیان" Kambole گفت: DW.

ادامه مطلب: تانزانیا زیر آتش بیش از بازداشت از کمیته حمایت از روزنامه نگاران کارکنان

انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی هستند و با توجه به محل در ماه اکتبر و Magufuli انتظار می رود که به دنبال یک دوره دیگر به عنوان محبوبیت او کاسته.

Magufuli – با نام مستعار "بولدوزر" – هنوز هم هل دکمه سمت راست با بسیاری از تانزانیایی خود را با دست در رویکرد به مسائل مانند تمیز کردن مبارزه با فساد و قوی-پشتیبانی کارکنان دولت به قرار دادن در ساعت اضافی در محل کار.

همان نوع سنگین-handedness او شده است برگزاری نمایشگاه نسبت به صدای مخالف در رسانه ها و مخالفان سیاسی در تانزانیا است درآمد او کمی ستایش در جای دیگر.

DW قادر به رسیدن به دولت برای نظرات به انتشار Kabendera.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن