وارن نمی خواهد تماس ماساچوست یک "باید برنده" دولت به عنوان ساندرز کمپین به ظاهر هدف برای 'نمادین ضربه'

پایان بسیار خشن هفته برای بازارهای ایالات متحده به ارمغان آورد یک نگرانی در پیش بینی. در حالی که یک کارشناس ه

توسط PATRIS-FUN در 10 اسفند 1398

پایان بسیار خشن هفته برای بازارهای ایالات متحده به ارمغان آورد یک نگرانی در پیش بینی.

در حالی که یک کارشناس هشدار داد عواقب جهانی شیوع کروناویروس می تواند "بدتر از بحران مالی" از سال 2008 اقتصاددان که به درستی پیش بینی کرد که بحران در حال حاضر گفت: ایده اصلی رکود اقتصادی جهانی "صدا بیش از حد بعید."

Nouriel Roubini یک دانشگاه نیویورک و استاد کسب و کار و بازار prognosticator که پیشگویی حباب مسکن گفت: امور مالی یاهو در روز جمعه به انتظار "شدید" عواقب به عنوان coronavirus همچنان به سر و صدا در بازار. چگونه شديد? او گفت اشپیگل آن می تواند بدتر از سرمایه گذاران حتی معتقدند در این مرحله پیش بینی "شاخص های جهانی سهام به مخزن با 30 تا 40 درصد این سال است."

او گفت: مردم "ترجیح می دهند به معجزه اعتقاد دارم" (و نه لزوما ارجاع رئیس جمهور تهمت را پیش بینی coronavirus را "ناپدید می شوند ... مثل یک معجزه") و درک نمی کنند ساده "ریاضی" به ما می گوید که در واقع یک فشرده اقتصاد چین به این معنی رکود در سراسر جهان است. "این بحران را بیش از نشت و در نتیجه یک فاجعه" گفت: Roubini.

Roubini است که اغلب با نام مستعار Dr. Doom به صورت مکرر خود را پیش بینی های بدبینانه نیز شاهد عذاب و دل تنگی برای مغلوب ساختن پیشی جستن آینده به عنوان رئیس جمهور به عنوان یک نتیجه از هر گونه اقتصادی نزاع. پرسیده شده توسط اشپیگل Roubini گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد سعی کنید به نفع سیاسی از شیوع اما "را از دست بدهند, انتخابات, که برای اطمینان حاصل کنید." با اشاره به گذشته وقت رئیس جمهور سرنگون شدن در میان تنش های سیاسی است که آسیب دیده و اقتصاد گفت: "دموکراتیک زمینه ضعیف است اما تهمت مرده است. نقل قول من در آن!"

هر چند این هفته فقط دیدم 3,500-نقطه قطره برای میانگین صنعتی داو جونز Roubini هشدار داد: "آن است که به دور از بیش از." در ادامه مطلب اشپیگل. تابستان مزاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب