وارن نیست حمایت 2020 نامزد فقط هنوز

این COVID-19 coronavirus شیوع باعث شده است تا تماس را به پایان handshakes و جمعه را دیر نشان می دهد مفید به بر

توسط PATRIS-FUN در 15 اسفند 1398

این COVID-19 coronavirus شیوع باعث شده است تا تماس را به پایان handshakes و جمعه را دیر نشان می دهد مفید به برجسته برخی از امن تبریک جایگزین.

Coronavirus "در حال حاضر رسما در 85 کشور و این بیش از 95,000 تایید موارد — و به این دلیل حتی سفید مردم روشن باشد به مشت دست انداز" Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. او در مورد نیویورک تلاش برای نگه داشتن ویروس مترو پس از آن تبدیل به دایناسور DNA موجود در کلرادو اصرار دانشمندان به پارک ژوراسیک. "من می دانم که ما دیده ایم فیلم, من می دانم چگونه آن را میخوام پایان" نوح گفت: "اگر من گزینه های در حال مرگ هستند از coronavirus یا velociraptor, من می دانم آنچه من انتخاب."

ضد عفونی ماشین های مترو فقط معنی "است که گودال ادرار شما نشسته در بیش از سه روز" استفان کلبرت شانه ای بالا انداخت و در اواخر نشان می دهد. "امروز تهمت ملاقات با مدیران شرکت هواپیمایی و به آنها گفت او شده است پس از coronavirus دستورالعمل های ایمنی و او اذعان می کند آن را سخت است," شوخی او نیست او را لمس کرد چهره "در هفته است." کلبر خندید: "شما نمی لمس صورت خود را در سال — صورت خود را قرنطینه شده در پشت یک لایه ضخیم از پودر."

سیاستمداران و مقامات بهداشت عمومی در حال ترغیب مردم به انجام است را لمس کنید چهره خود را, اما آنها خود را واقعا بد در آن نمایش روزانه نشان داد.

کامل پیشانی's سامانتا زنبور عسل نشان داد چقدر سخت است برای لمس صورت خود را با استفاده از NSFW زبان.

"من فکر می کنم مردم کمی آمادگی برای سطح اختلال است که ما به احتمال زیاد به عنوان," MSNBC کریس هایس گفت کلبر. میشل پرسید که چه او فکر می کند در مورد تهمت, دولت پاسخ.

"من شده اند صحبت های کارشناسان برای چند روز گذشته" هایس با دقت پاسخ داد. "پاسخ تا کنون بوده است و یک شکست شده است و وحشتناک." هیچ کس معتقد است که CDC اعداد "شده است وجود دارد یک شکست کامل برای استقرار دقیق در مقیاس گسترده ای تست در مقیاس است که لازم است برای دریافت اسلحه خود را در اطراف محدوده این بیماری همه گیر" او گفت:. اوضاع بدتر "رهبری سیاسی ارسال پیام به بوروکراسی و به آنها می خواهند این به از بین رفتن آنها نمی خواهید آن را به یک مشکل بزرگ آنها نمی خواهند بازار به مخزن و آنها نمی خواهند آن را به صدمه زدن به اقتصاد" وقتی کشورهای دیگر به اثبات رسانده اند انکار است "بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب