برادران وارنر در نهایت داده می شود تا در یک "سنتی" تابستان آزادی برای شعار

الکس Trebek عاطفی باز کردن و به اشتراک گذاری برخی از اخبار خوب با طرفداران او همچنان به مبارزه با سرطان لوزال

توسط PATRIS-FUN در 30 تیر 1399

الکس Trebek عاطفی باز کردن و به اشتراک گذاری برخی از اخبار خوب با طرفداران او همچنان به مبارزه با سرطان لوزالمعده است.

در معرض خطر! میزبان که در سال 2019 شد مبتلا به مرحله 4 سرطان لوزالمعده در گفتگو با صبح بخیر آمریکا روز دوشنبه در مورد "روز خوب" و "روز بد" او را تجربه کرده است در حالی که تحت درمان توصیف به تازگی احساس "مانند من می خواهم به مرگ" و نگران کننده است که او یک بار به همسرش ژان.

"من احساس می کنم یک بار وحشتناک به او که مرا اذیت فوق العاده" Trebek گفت.

Trebek در ادامه به خفه کردن در حالی که بحث حمایت از او را دریافت کرده و از همسر خود را در سراسر سرطان نبرد توضیح داد که او به او گفت که او را نه یک بار که او شده است یک "سنت."

"او خیلی خوبی در او این است که او همیشه از دادن همیشه قرار دادن برای کمک به من بیش لحظات دشوار و شده اند وجود دارد برخی از لحظات دشوار," Trebek گفت. "و من فقط در ترس از راه او آن دسته."

Trebek می گوید که زمان درمان او را تحت موفق نیست او نمی خواهد رفتن به هر گونه "اقدامات فوق العاده برای اطمینان من بقا" به عنوان "اگر کیفیت زندگی وجود ندارد, آن را سخت گاهی اوقات به فشار" و رفتن نگه دارید. اما پس از تازگی های با بینندگان که خود درمان است "پرداخت خاموش" Trebek گفت GMA که "من انتظار می رود به اطراف" در ماه فوریه به مناسبت دو سال پس از او تشخیص داده شد و نتایج خود را نشان می دهد که او را از "رفتن در مسیر درست است." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب