ولادیمیر پوتین دستور اصلاحات قانون اساسی که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت تا 2036

(مسکو) — رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز جمعه دستور داد اصلاحات است که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت ت

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

(مسکو) — رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز جمعه دستور داد اصلاحات است که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت تا 2036 به قرار دادن به قانون اساسی روسیه پس از رای دهندگان تصویب تغییرات در طول یک هفته همه پرسی.

"اصلاحات به اجرا در آمده است. آنها به اجرا در آمده است و بدون اغراق آن را در مردم خواهد شد" پوتین گفت: پس از او امضا فرمان به قانون اساسی تجدید نظر شده است.

"ما ساخته شده این تصمیم گیری های مهم با هم به عنوان یک کشور است." رئیس جمهور روسیه گفت: طی یک ویدیو کنفرانس با نمایندگان مجلس که مشغول به کار در تهیه پیش نویس اصلاحات.

با توجه به یک کپی از این حکم منتشر شده توسط دولت روسیه روز جمعه اصلاحات را به اجرا در آمده در روز شنبه. تغییرات اجازه می دهد پوتین به اجرا به صورت دو شش ماه نظر خود را پس از یک جریان منقضی می شود در سال 2024 بلکه یاغی ازدواج همجنسگرایان ذکر "اعتقاد به خدا به عنوان یک ارزش محوری" و تأکید بر تقدم از قانون روسیه بیش از هنجارهای بین المللی.

پوتین پیشنهاد اصلاح قانون اساسی در ژانویه و اصرار بر قرار دادن زبان خود را واجد شرایط برای دفتر و دیگر موضوعات به یک رای در سراسر کشور بود که از نظر قانونی مورد نیاز پس از این تغییرات تصویب شده توسط پارلمان روسیه و لاستیک-مهر توسط دادگاه قانون اساسی این کشور.

شهروندان رای در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 22, اما به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این انتخابات به این نتیجه رسیدند روز چهارشنبه در میان گزارش های فراوان از فشار بر رای دهندگان و دیگر بی نظمی.

کرملین منتقدان را محکوم کرد نتایج همه پرسی — با 78% "بله" آرا و نزدیک به 68 درصد مردم در انتخابات – به عنوان تحریف و تضعیف مشروعیت اصلاحات.

کمیسیون مرکزی انتخابات رئیس الا Pamfilova اتهامات را رد کرد روز جمعه گفت که نتایج این رای هستند "معتبر" و مشروعیت خود را است "مسلم است."

"رای گیری انجام شد با نهایت شفافیت" او گفت:.

ویاچسلاو Volodin بلندگو از دومای دولتی روسیه مجلس روز جمعه گفت که قانونگذاران خواهد شروع به کار بر روی اسکناس اجرای اصلاحات بلافاصله و بدون در نظر گرفتن سنتی خود را شکستن تابستان.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب