بیمه درمانی خصوصی در بحران

29 ژوئن 2020 رئیس جمهور تهمت ورود نوسان کامل از کمپین های نجومی با درخواست دیوان عالی کشور به ربودن بیمه س

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت ورود نوسان کامل از کمپین های نجومی با درخواست دیوان عالی کشور به ربودن بیمه سلامت از ده ها میلیون نفر از مردم است. وزارت دادگستری ثبت مختصری در پنجشنبه استدلال دادگاه باید به اعتصاب کردن کل قانون مراقبت مقرون به صرفه. این می تواند چیزی شبیه به 25 میلیون نفر به از دست دادن خود را پوشش و کاملا مختل کارفرما مبتنی بر سیستم بیمه که تا به بازرسی و نگهداری شده است در پاسخ به ACA مقررات.

این تصمیم بنا به گزارش ها آمده است تا بعد از سال 2020 انتخابات. اما آن را نمی ممکن است حتی بزرگترین تهدید برای آمریکا مراقبت های بهداشتی. Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر به تحمیل آسیب های دیدنی و جذاب است که به کارفرما مبتنی بر سیستم که در آن حدود نیمی از آمریکایی ها دریافت پوشش خود را — و یا حداقل آنها را قبل از بحران رسید. حتی قبل از بحران این سیستم در حال تبدیل شدن به طور پیوسته گران تر و زهوار در رفته با گذشت هر سال. اگر آمریکا تا به حال هیچ حس همه گیر خواهد بود ناقوس مرگ از بیمه های خصوصی میباشد.

قیصر بنیاد خانواده تخمین زده است که از مه 2 حدود 27 میلیون نفر از مردم به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیمه به عنوان یک نتیجه از دست دادن کارفرمای خود را مبتنی بر پوشش. این تعداد قطعا تنها افزایش بیش از دو ماه — از ماه مارس هفتگی مدعیان بیکاری کاهش یافته و از نزدیک به 7 میلیون نفر در هر هفته به حدود 1.5 میلیون اما حتی است که هنوز هم در مورد چهار بار قبل از هر بیماری همه گیر در هفته است. و در حال حاضر که این ویروس صعودی و توقف و یا عقب دولت دوباره باز کردن برنامه تعداد کسانی که به احتمال زیاد به افزایش دوباره.

من حدس می زنم که تا پایان سال حداقل 50 میلیون نفر را از دست داده اند خود را به کارفرما ارائه بیمه (و یا نزدیک به یک سوم از کل). کمی کمتر از نیمی از کسانی که ممکن است در نهایت در پزشکی و حدود یک سوم در ObamaCare مبادلات. در ضمن بیمه خاصی به آمار با تعداد زیادی از COVID-19 ادعا می کند. در حالی که آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه کاهش عمل جراحی انتخابی (به عنوان مردم در حال تلاش برای جلوگیری از بیمارستان اگر آنها می تواند کمک به آن) خواهد متعادل سیل COVID-19 بيمار اما با موج دوم — بیمارستان در حال حاضر کامل به ترکیدن در هیوستون و فینیکس و بدتر در راه است — که به نظر می رسد بسیار کمتر احتمال دارد.

بنابراین ما باید یک کاهش در تعداد زیادی از مردم در پرداخت حق بیمه و به احتمال زیاد افزایش بزرگ در گران طولانی مدت مراقبت های ویژه درمان است. تحلیلگران تخمین زده اند که در سال آینده خصوصی حق بیمه را افزایش می دهد بین 4 و 40 درصد و با توجه به موج دوم رقم واقعی احتمالا در پایان بالا از آن محدوده. بیمه مدیران شرکت در حال حاضر وعده داده شده به خیس کردن خود و پرداختکنندگان حق بیمه اگر آنها در نهایت در مواجهه با هزینه های بالاتر.

با هم این فوق العاده ای به یک سیستم بیمه که در حال حاضر شروع به فرو ریختن. متوسط هزینه برای کارفرما حمایت خانواده طرح افزایش یافته است از $13,375 در سال 2009 به $20,576 در سال 2019 (نه تورم). اگر ما شمارش بیمه حق بیمه به عنوان مالیات کارگران آمریکایی خواهد بود دوم بیشتر به شدت مشمول مالیات در جهان غنی قبل از هر coronavirus افزایش قیمت را به اثر. این یک جنبه از بالا رفتن سرسام آور هزینه های پزشکی نفخ است که بلعیدن اقتصاد آمریکا از داخل به خارج است.

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات پزشکی در حال حاضر ارائه بیمه افراد تند تخفیف اگر آنها می توانید پرداخت کامل در جلو است. حتی بیمه مردم با بالا deductibles و حق بیمه (به طور فزاینده ای مشترک در هر دو ObamaCare و کارفرما مورد حمایت و پوشش) اغلب فقط برای پرداخت هزینه درمان از جیب از آن است که بسیار گران و دشوار است به استفاده از پوشش خود را. به عبارت دیگر به طور پیوسته بیشتر بخش خصوصی تحت پوشش بیمه است که اساسا گمراه کننده که کسر خواهد شد بسیار بزرگتر پس از همه گیر.

این است که رک و پوست کنده ساده لوحانه به کراوات بیمه به اشتغال است. برای یک چیز به این معنی پوشش است که بودجه از طریق چه مقدار به سر مالیاتی — یک مساوی پرداخت به ازای هر فرد است. میلیون ها نفر از کارگران کم درآمد هستند از سمت چپ و کسانی که مجبور به پرداخت یک کسری از درآمد خود را در حق. و به عنوان ما امروز شاهد هنگامی که یک بحران شدید اقتصادی بازدید مردم از دست دادن پوشش خود را با میلیون ها نفر — اما این فقط شدید تر نسخه از چیزی است که اتفاق می افتد تمام وقت.

جان واکر استدلال می کند در این رهگیریهوشمند راه رو به جلو در اینجا خواهد بود برای شروع اهدای هر کس بر روی دولت Tricare انتخاب سیستم برای کاربران نظامی است که هر دو پوشش خوبی است و می تواند گسترش بلافاصله در مقیاس. در عوض آمریکا باید مشخص پیشنهاد یک کمک مالی برای شرکت های بیمه خصوصی. در قهرمانان خود را عمل می کنند پیام های بیل آنها پیشنهاد پول اضافی برای پوشش کبرا که اجازه می دهد تا مردم را به خرید همان حمایت کارفرما مراقبت اگر آنها گذاشته (تعداد کمی از مردم در حال حاضر از آن استفاده کنید چرا که آنها مجبور به پرداخت کل عظیم حق بیمه زمانی که آنها فقط خود را از دست داده عمده منبع درآمد). که به معنی آن است که بسیار گران قیمت و ضعیف هدف از غنی مردم هستند احتمال بیشتری برای پوشش خصوصی.

جو بایدن مبارزات انتخاباتی گزارش شده است که کار بر روی جزئیات جدید خود را برای طرح مراقبت بهداشتی. اجازه دهید ما امیدواریم که او می تواند انجام دهد بهتر از این است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب