داده های ماهواره ای نشان می دهد آلودگی هوا قطره در اروپا در میان COVID-19 مستندات

جدید <a href="https://twitter.com/hashtag/NO2?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#NO2</a> نقشه

توسط PATRIS-FUN در 9 فروردین 1399

آلودگی هوا از نیتروژن دی اکسید کاهش یافته است حدود 40 درصد در سه شهرستانها اروپا با توجه به داده های ماهواره ای منتشر شده توسط آژانس فضایی اروپا (ESA) همزمان با گسترده مستند برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

فضای آژانس کوپرنیک نگهبان-5P ماهواره ماموریت در روز جمعه منتشر شد سه کامپوزیت تصویر از دی اکسید نیتروژن غلظت در دوره آوریل 14-25 بیش از فرانسه و اسپانیا و ایتالیا در مقایسه با میانگین ماهیانه از غلظت از 2019.

"این اولین سطح برآورد; برخی از این ارزش ها رفته اند حدود 40 درصد از ارزش عادی... بنابراین بسیار شدید کاهش" Josef Aschbacher ESA مدیر زمین مشاهده برنامه به رویترز گفت از طریق تماس تصویری.

محققان با بررسی تاثیر گازهای گلخانه ای از صنعت و حمل و نقل در تغییر آب و هوا و سلامت انسان در حال تقلا برای درک پیامدهای احتمالی این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان اقتصاد آهسته پرواز مختل و قرنطينه تحمیل شده است.

(ESA/جزوه طریق رادیو فردا) (ESA/جزوه طریق رادیو فردا)
(ESA/جزوه طریق رادیو فردا) (ESA/جزوه طریق رادیو فردا)

"آنچه شما واقعا در حال دیدن این مراکز از این آلودگی است. آن است که بسیار خوب و سطح اول شاخص آلودگی انسانی که از ترافیک و صنعت" اضافه شده Aschbacher.

نیتروژن دی اکسید رفتارهاي گاز ساطع شده توسط اتومبیل های نیروگاه ها و کارخانه ها و سرزنش است برای برخی تنفسی و قلبی.

تقریبا در هر شهر-خانه های اروپایی در معرض آلودگی هوا است که بیش از سالم, سطح, با توجه به یک 2019 گزارش از آژانس محیط زیست اروپا (EEA).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن