ویرجینیا معترضان پاره کردن مؤتلفه مجسمه اکسپلورر بناهای تاریخی مخدوش در میامی

معترضان پاره کردن یک مجسمه از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس در طول مشهور بنای تاریخی در خیابان, Richmond,

توسط PATRIS-FUN در 22 خرداد 1399

معترضان پاره کردن یک مجسمه از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس در طول مشهور بنای تاریخی در خیابان, Richmond, Va., در شب چهارشنبه.

مجسمه در پایتخت سابق کنفدراسیون سرنگون شد و مدت کوتاهی قبل از 11 شب به رسانه های خبری گزارش شده است.

ریچموند پلیس در صحنه و فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد که این اثر تاریخی در حال یدک دور به عنوان یک جمعیت را تشویق می کردند.

حدود 130 کیلومتری معترضان در پورتسموث سر بریده و سپس پایین کشیده چهار مجسمه که بخشی از یک Confederate monument روز چهارشنبه با توجه به رسانه ها.

تلاش برای پارگی یکی از مجسمه های پایین آغاز شد و حدود 8:20 p. m., اما طناب استفاده می شود جامعی, the Virginian-خلبان گزارش شده است.

جمعیت نا امید شد با پورتسموث شهرستان شورای تصمیم به قرار دادن خاموش در حال حرکت بنای تاریخی است. آنها روشن به پرتاب آجر از پست برگزار شد که پلاک آنها کشیده بود پایین به عنوان آنها در ابتدا کار برای پایین آوردن مجسمه.

ملی تظاهرات

خلبان گزارش می دهد که آنها پس از آن شروع به از بین بردن بنای یک قطعه در یک زمان به عنوان یک گروه راهپیمایی در خیابان ها و دیگر معترضان رقصید.

یک معترض در 30s شد, ضربه به سر به عنوان یادبود کاهش یافت و باعث او را به از دست دادن هوشیاری پورتسموث NAACP معاون رئیس جمهور لویی گیبس به این روزنامه گفت. جمعیت آرام به عنوان مرد گرفته شده بود به یک بیمارستان است. وضعیت خود را روشن نشد.

یک پرچم به بنای تاریخی روشن شد در آتش و شعله های آتش سوخته به طور خلاصه در پایه یکی از مجسمه ها.

اقدامات آمده میان ملی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او.

یک مجسمه کریستف کلمب در ریچموند پاره شد, توسط معترضان به آتش کشیده و سپس غوطه ور در یک دریاچه در سه شنبه. رسانه های خبری گزارش کلمبوس مجسمه سرنگون شد کمتر از دو ساعت پس از معترضان با تجمع در این شهر برد پارک شعار برای این مجسمه را به پایین گرفته شود.

ویرجینیا فرماندار دستور داده است تا حذف مؤتلفه کلی مجسمه که towered بیش از بازدید کنندگان به ریچموند برای بیش از یک قرن است. دولت دموکراتیک سناتور جنیفر McClellan می گوید این حرکت بخشی از گفتن "راستگو" داستان در مورد تاریخ ایالات متحده است. 6:30

مرگ فلوید بود که سیاه باعث شده است تا شبیه Confederate monument حذف در سراسر کشور است. برخی از مردم می گویند که تجلیل و قدردانی نامناسب جلال افرادی که رهبری شورش است که به دنبال حمایت از برده داری. دیگران می گویند خود را حذف مقادیر به پاک کردن تاریخچه.

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم هفته گذشته دستور حذف از یاد مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee است که چهار بلوک از جایی که دیویس مجسمه ایستاده بود. یک قاضی روز دوشنبه با صدور دستور جلوگیری مقامات از بین بردن آثار تاریخی برای 10 روز آینده.

دستگیری در میامی

هفت نفر دستگیر شده اند برای خرابکاری مجسمه کریستف کلمب و Juan Ponce de Leon در میامی, شهرستان, پلیس گفت:.

بازداشت اتفاق افتاده روز شنبه پس از یک هرج و مرج صحنه گرفت در شهر که در آن معترضان به حال رویارویی با پلیس و یک روز پس از کشف کلمبوس به پایین زده بود در Richmond, Va., و دیگر پیدا شد, سر بریده در ایالت ماساچوست.

نقاشی های دیواری است که دیده می شود در تخریب مجسمه کریستف کلمب در بیسید بازار در مرکز شهر میامی اواخر روز سه شنبه. (مارکو Bello/فردا نیوز)

در میامی تظاهرکنندگان اسپری-رنگ مجسمه از کلمب و Ponce de Leon دیگر اسپانیایی اکسپلورر که فرود آمد در فلوریدا در پارک Bayfront با "جورج فلوید" "پل" (Black Lives Matter) و یک داس و چکش و اخبار رسانه ها گزارش شده است. پلیس میامی گفت: افسران که در پاسخ به این صحنه بودند حمله و ماشین خود را آسیب دیده بود.

وجود دارد "تحمل صفر برای کسانی که پنهان در پشت مسالمت آمیز معترضان به تحریک شورش به اموال آسیب و صدمه زدن به اعضای عمومی یا افسران ما" پلیس اضافه شده در انتشار اخبار اعلام بازداشت.

برخی از معترضان شده بود مسدود کردن ماشین پلیس قبل از رویارویی رسانه های خبری گزارش شده است. یک ویدیو از درگیری از میامی هرالد نشان می دهد که تعدادی از افسران گرفتن از خود و مقابله با یکی از معترضان به زمین در حالی که سایر افسران فشار جمعیت از صحنه است.

"ما صلح آمیز بوده است در تمام طول هفته و شما فقط شکست صلح" ریچارد Dombroff یک تظاهرکننده گفت: ماموران پس از رویارویی.

Dombroff داده شد یک جایزه از شهرستان رهبران برای متوقف کردن مردم از آسیب رساندن به یک CVS در طول یک تظاهرات در اواخر ماه مه WFOR-تلویزیون گزارش شده است. لوئیس هرناندز تظاهرکننده دیگری گفت: هرالد پلیس "بیرون آمد و شروع وحشیانه کوبیدن معترضان" قبل از هرج و مرج در گرفت.

این تجمع روز چهارشنبه در اصل سازمان به افتخار مرگ, 18 سال, پیر مرد, اسرائیل (Reefa) Hernandez, که پس از درگذشت پلیس با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن او در سال 2013 هرالد گزارش شده است.

مجسمه کلمبوس در سراسر کشور اغلب تخریب در روز کلمبوس در ماه اکتبر به قرن 15 اکسپلورر تبدیل به یک پلاریزه شکل است. بومی آمریکا طرفداران نیز به مدت طولانی تحت فشار متحده برای تغییر روز کلمبوس به مردمان بومی در روز بیش از نگرانی هایی است که کلمبوس موجب قرن نسل کشی علیه جمعیت بومی در آمریکا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب