ویتنام تعلیق پروازها به مقصد و از Danang با توجه به شیوع کروناویروس

ویتنام به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از Danang برای 15 روز پس از حداقل 14 مورد از رمان coronavirus ش

توسط PATRIS-FUN در 7 مرداد 1399

ویتنام به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از Danang برای 15 روز پس از حداقل 14 مورد از رمان coronavirus شده بود شناسایی شده در این شهرستان از دولت گفت: در روز سه شنبه.

جنوب شرقی آسیا کشور بازگشته است در بالا پس از هشدار مقامات در روز شنبه را تایید کرد اولین جامعه عفونت های پس از ماه آوریل و دیگری سه مورد در روز یکشنبه در یا در اطراف Danang.

بیشتر از 11 مورد مربوط به یک Danang بیمارستان گزارش شد اواخر روز دوشنبه.

همه اتوبوس و قطار خدمات به و از Danang نیز معلق شده است از روز سه شنبه بیانیه ای گفت:. شهر گردشگری نقطه داغ کرده بود دوباره به راه افتادند اجتماعی فاصله اقدامات بیش از آخر هفته پس از دولت را تایید کرد اولین بار در داخل کشور منتقل موارد coronavirus در بیش از سه ماه.

گردشگران پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها صبر کنید به check-in برای خروج در Danang فرودگاه در روز یکشنبه. سه ساکنان وجود تست مثبت برای coronavirus بیش از آخر هفته. (Tran لو لام/VNA/فردا نیوز)

با بیش از 95 میلیون نفر از مردم ویتنام است پرجمعیت ترین کشور در جهان به ثبت هیچ COVID-19 مرگ و میر. با تشکر سختگیرانه قرنطینه و اقدامات تهاجمی و گسترده برنامه تست ویتنام آن را نگه داشته virus total به طور چشمگیری پایین 431 موارد است.

دو تا از Danang موارد در شرایط بحرانی ویتنام وزارت بهداشت گفت.

ویتنام هنوز هم بسته به خارجی گردشگری وجود دارد اما تا به حال شده افزایش مسافران داخلی به دنبال استفاده از پرواز با تخفیف و تعطیلات بسته به محلی تفریحی.

روز دوشنبه از دولت گفت: در آن درخواست کرده بود که سازمان هواپیمایی کشوری از ویتنام (CAAV) اجازه می دهد تا خطوط هوایی داخلی به میزان قابل توجهی افزایش تعداد پروازها از Danang به 11 ویتنامی شهرستانها به منظور کمک به تخلیه 80,000 مردم بیشتر گردشگران است.

"همه تخلیه پرواز در حال حاضر لغو" CAAV معاون Vo اویی Cuong به رویترز گفت با گوشی در روز سه شنبه.

"ما عمل 90 پرواز به تخلیه گردشگران سرگردان در Danang دیروز اما بیشتر گردشگران در حال حاضر سمت چپ Danang در روز یکشنبه عمدتا توسط مربی و یا قطار به نزدیکی استان" Cuong گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن