حق وتو-اثبات اکثریت سنا عبور دفاع از لایحه نیاز به مؤتلفه-نام پایگاه به تغییر نام

شما چگونه "من را با جمعیت" هنگامی که وجود دارد یک جهانی همه گیر? با پر کردن ورزشگاه با افرادی که نمی توانند ب

توسط PATRIS-FUN در 3 مرداد 1399

شما چگونه "من را با جمعیت" هنگامی که وجود دارد یک جهانی همه گیر? با پر کردن ورزشگاه با افرادی که نمی توانند بیمار است.

Fox Sports پنج شنبه اعلام کرد که آن برنامه از لیگ اصلی بیس بال بازی در این فصل استفاده خواهد شد "برش" تکنولوژی به جمعیت می ایستد با "طرفداران مجازی." The Simsمانند خلق خواهد شد و تیم های خود را رنگ و نازک کردن اگر بازی یک فوران چاه نفت. آنها را تشویق بو و — abominably — حتی فراموش موج.

اگر روباه قصد را خالی استادیوم کمتر وهم آور, آنها قطعا شکست خورده است. اما انتخاب آن نشان دهنده حتی بزرگتر تغییر در حرفه ای ورزش: خزش به سمت تبدیل شدن بیشتر و بیشتر شبیه به بازی های ویدئویی است.

ورزش و بازی های ویدئویی شده اند در گفتگو با یکدیگر برای دهه; 1958 را تنیس برای دوبازی در یک اسیلوسکوپ در نظر گرفته شده است یکی از اولین بازی های ویدئویی تا کنون. اما در حالی که بازی های الکترونیکی استفاده می شود بیشتر تحت تاثیر زندگی ورزشی که رابطه منتقل شده به لطف پیشرفت در تلویزیون, گرافیک ساخته شده ممکن است در بخشی از "موج جدید با وضوح بالا دوربین های دیجیتال و الگوریتم های هوشمند," Fast Company ، پس از ESPN عرضه بازی در جعبه نمرات در اواسط-90s شبکه ها سعی کرده اند به جای صفحه نمایش به عنوان بسیاری از زوایای و آمار به عنوان امکان پذیر است — بسیار شبیه به آمار میله و دوربین های پستی موجود در بازی های ویدئویی.

فشار به صورت الکترونیکی اعتصاب مناطق نیز به دنبال مکانیکی کمال از یک بازی ویدیویی: یک زمین دو است یا نیست یک اعتصاب در چشم یک, کامپیوتر, ترک هیچ جایی برای ذهنیت یا لذت اتفاقی از خطای انسانی. استفاده از دیجیتال آواتار در محل بشر طرفداران به نظر می رسد از این به یک Philip K. Dick شدید: چرا شامل واقعی مردم در همه, که ممکن است اجرا بر روی زمینه نگاه خسته را بر روی دوربین و یا تداخل با بازی زمانی که شما می توانید آنها را جایگزین با دریایی از چهره حق از MLB: The Show?

البته وجود یک افراطی فراتر از حتی دیجیتال طرفداران: که بازیکنان خود را در نهایت می تواند جایگزین الگوریتم های که در آن آمار crunched در شبیه سازی بنابراین هیچ بازی نیاز به بازی در همه (آن قطعا صرفه جویی در تیم برخی از پول). که ممکن است صدای laughably غیر ممکن است — اما هی به طوری که 60 بازی MLB فصل بازی در خالی استادیوم فقط شش ماه پیش. Jeva Langetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب