ونزوئلا ژوئن Guaido lets go مشاور که رسم با کانادا متولد مزدور

Líder ژوئن Guaido پذیرفته است استعفای خود مستقر در میامی-مشاور ژوئن رندن خود را با فشار تیم گفت: روز دوشنبه پس

توسط PATRIS-FUN در 23 اردیبهشت 1399

Líder ژوئن Guaido پذیرفته است استعفای خود مستقر در میامی-مشاور ژوئن رندن خود را با فشار تیم گفت: روز دوشنبه پس از رندن اذعان بحث با یک U. S شرکت امنیتی به سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro.

Guaido تشکر رندن و دیگری تبعید مجلس, Sergio Vergara, که او نیز استعفا داد و از مخالفان "بحران استراتژی کمیسیون" برای خود "فداکاری و تعهد به ونزوئلا" بدون دادن یک دلیل برای این تصمیم است.

بودا گفته است که در حالی که او مذاکره اکتشافی توافق با فلوریدا Silvercorp ایالات متحده آمریکا در اواخر سال گذشته او قطع روابط با شرکت رئیس اجرایی اردن Goudreau در ماه نوامبر.

Goudreau, رندن گفت: بعد رفتم جلو با یک عملیات به رهبری سابق ایالات متحده سربازان ایران بری و لوقا Denman به تصرف خود بگیرند. طرح شکست خورده و مقامات ونزوئلا گفت: نیروهای امنیتی هشت عضو در طول یک مه 3 تاخت و تاز تلاش و بازداشت یک دوجین از جمله دو شهروندان آمریکایی روز بعد.

Guaido را رد کرده است هر گونه دخالت در bungled تهاجم. اما آن را تا به شک و تردید خود را در مورد رهبری برخی از 16 ماه پس او برای اولین بار اعلام کرد یک رقیب در انتخابات ریاست جمهوری و محکوم کرد مادورو به عنوان یک غاصب بود که نظارت شش سال فروپاشی اقتصادی.

اردن Goudreau در حال حاضر دخیل در یک botched تلاش برای حمله به ونزوئلا و سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro. Giancarlo Fiorella یک محقق با دیجیتال تحقیقات سایت Bellingcat می گوید او معتقد است Goudreau شد و در بیش از سر خود را و باید بسیار نگران عواقب اقدامات خود را. 8:46

در این بیانیه Guaido مطبوعاتی تیم گفت: رندن و Vergara "تصویب حمایت خود را به صورت دموکراتیک باعث ... و به نام برای تمام ملی و بین المللی بخش برای تقویت حمایت خود را از رییس جمهور موقت."

رندن و Vergara تایید استعفای خود را در نامه ها. بودا گفت: این کمیسیون هرگز علاقه مند به "شرکت در فعالیت های صلح آمیز" در حالی که Vergada گفت که او تا به حال نشده است آگاه از به اصطلاح عملیات Gideon.

Goudreau در کانادا متولد شد و با توجه به مشخصات مربوط به خود را به عنوان یک reservist در نیروهای مسلح کانادا و با حضور در دانشگاه کلگری در اواسط 1990s.

او تایید کرده است نقش خود را در عامل Silvercorp و سازماندهی تاخت و تاز.

در روز جمعه, ونزوئلا, رئیس دادستان Tarek ساب گفت: او درخواست استرداد Goudreau, رندن و Vergara برای مشارکت در "طرح تامین مالی و اجرای" طرح.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هفته گذشته که botched عملیات "هیچ ربطی به دولت ما."

سازمان دیده بان | ونزوئلا کلیپ تلویزیون نشان می دهد لوقا Denman, بازداشت, پس از botched raid:

ونزوئلا کلیپ تلویزیون نشان می دهد متهم مرد آشکار جزئیات اتهام عملیات برای تصرف فرودگاه ضبط رئیس جمهور نیکولاس مادورو و انتقال او به آمریکا 1:02

Guaido است به رسمیت شناخته شده توسط کانادا و ایالات متحده و حدود 60 کشور دیگر به عنوان رهبر مشروع ونزوئلا پس از ونزوئلا برگزار شد و آنچه که دیده می شود به عنوان یک شاهد انتخابات در سال 2018 و شاغل به معنای دیگر در سال های اخیر به زندان و یا خفه کردن صدای اپوزیسیون.

با وجود این که تورم از حمایت بین المللی برای نزدیک به یک سال و نیم شده است وجود دارد تغییر کوچک بر روی زمین در ونزوئلا مادورو هنوز بصورتی پایدار و محکم در شارژ و میلیون ها نفر در حال فرار از کشور را تورم و کمبود مواد غذایی به کشورهای همسایه.

مادورو حفظ حمایت از روسیه و به میزان کمتر چین است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن