وانیل یخ به طور نامحدود به تعویق انداختن تگزاس نشان می دهد با توجه به انتقاد به عنوان COVID-19 مورد افزایش

(AUSTIN, Texas) — وانیل یخ است به طور نامحدود به تعویق افتاد تگزاس کنسرت که درو انتقاد شدید به علت این بیماری

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

(AUSTIN, Texas) — وانیل یخ است به طور نامحدود به تعویق افتاد تگزاس کنسرت که درو انتقاد شدید به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

1990s رپ با تک ضربه "Ice Ice Baby" برنامه ریزی شده بود به بازی یک lakeside کنسرت فقط در خارج از Austin روز جمعه اما در روز پنج شنبه اعلام کرد آن بود که به تعویق افتاد.

"با توجه به افزایش COVID-19 اعداد در آستین ما میخوایم حرکت این کنسرت به یک بهتر است تاریخ" وانیل یخ توییتی. "ما امیدوار بودند برای بهتر Coronavirus شماره ماه ژوئیه اما متاسفانه این تعداد باید افزایش بسیار کمی از آن برای ایمنی و سلامت همه ما در حال رفتن به در خانه بمانند."

بارت Brannam که صاحب محل که در آن وانیل یخ برنامه ریزی شده بود به بازی گفت: star — نام واقعی Robert Van Winkle — تا به حال ابراز نگرانی در مورد سلامت از طرفداران خود و خود. Brannam گفت: او نمی دانست که نشان می دهد خواهد بود دوباره.

"سخت به می گویند. می تواند بعد از این تابستان یا نه تا تابستان آینده. ما در حال حاضر نیست چگونه این ویروس در اطراف خواهد بود," او گفت:.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت هفته گذشته تعطیل کافه ها و باشگاه در تلاش برای متوقف کردن آنچه که او به نام "عظیم گسترش" از coronavirus. اما زمرد نقطه Bar & Grill هنوز باز است و میزبانی زنده موسیقی به دلیل آن است که یک رستوران و اجرای برنامه می توانید محل خارج است.

وانیل یخ نشان می دهد درو گسترده توجه و انتقاد — هنگامی که رپر نوشته شده در مورد آن در رسانه های اجتماعی شنبه. تنها 84 بلیط فروخته شده بود قبل از آنلاین بلیط کارگزار به حالت تعلیق در فروش Brannam گفت.

"من را coronavirus جدی است. اما ما نمی تواند زندگی در یک حباب" رپر توییتی قبل از لغو پنج شنبه. "من فکر می کنم در این نقطه همه ما درک شدت از آن است. (P)ractice اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک. این است که خارج از محل برگزاری و چهارم تیر ماه در دریاچه با آتش بازی. مقدار زیادی از اتاق را برای فاصله."

رپر مدیریت شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

Brannam گفت که او تا به حال تحت هر گونه فشار برای لغو نشان می دهد از دولت و یا دولت های محلی اما او بوده است غرق با تماس از شکایت.

این بازیگر با بازی در همین محل در سال گذشته در مقابل 1,800 مردم و رزرو برای تعطیلات آخر هفته برای دو سال آینده Brannam گفت. جمعه کنسرت رزرو شده بود در سال 2019 گفت.

"من نمی دانم در مورد COVID زمانی که من رزرو این نشان می دهد. هیچ کس انجام داد" Brannam گفت.

Brannam گفت: از رپ تا به حال متعهد به درخواست طرفداران برای پوشیدن ماسک و دنبال مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل. محل قرار بود به چک کردن کاربران' درجه حرارت در ورودی و دادن یک ماسک برای هر کسی که نیاز به یک, او گفت:.

این رستوران شده است میزبانی اجرای موسیقی زنده پس از آن بازگشایی است. Brannam گفت: هیچ کس شکایت کرده تا این که یک وانیل یخ کنسرت.

Brannam گفت: او به تعویق افتاد کنسرت های آینده توسط Coolio and Tone Loc آخر هفته آینده از آنجا که او نمی خواهد از دست دادن پول.

"وانیل یخ او را آماده برای مردم را به بهم زدن سرگرم کننده در. هیچ کس گفت: هر چیزی تا زمانی که او ساخته شده خود را ارسال. این زمانی است که همه چیز رفت دیوانه" Brannam گفت. "من منفور ترین فرد در این سیاره در حال حاضر بیش از یک وانیل یخ نشان می دهد."

تماس با ما در editors@time.com.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب