وزارت کشاورزی ایالات متحده برای ارائه به 16 میلیارد دلار در مستقیم کمک به کشاورزان صرف 3 میلیارد دلار در محصولات کشاورزی

بیش از یک پنجم از امریکا 31,600 coronavirus مرگ و میر مرتبط شده اند به خانه های سالمندان با توجه به تجزیه و تح

توسط PATRIS-FUN در 30 فروردین 1399

بیش از یک پنجم از امریکا 31,600 coronavirus مرگ و میر مرتبط شده اند به خانه های سالمندان با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط نیویورک تایمز. پس از این کشور شیوع آغاز شد و در یک خانه سالمندان در خارج از سیاتل برخی از 6,900 مرگ و میر رخ داده است یا در, یا در ارتباط به امکانات از جمله یک شماره است که "به مراتب بالاتر از گذشته شناخته شده" این بار می نویسد.

"آنها در حال مرگ چاله" گفت: سابق نیویورک معاون فرماندار بتسی McCaughey که تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی با هدف متوقف کردن عفونت های بيمارستانی. "این خانه های پرستاری در حال حاضر در حال غرق شده است. آنها شلوغ و آنها understaffed. یکی COVID مثبت بیمار در یک خانه سالمندان را تولید می کند قتل عام است."

در اوایل این هفته ناشناس نکته منجر به کشف 17 جسد ذخیره شده در چهار فرد سردخانه نیوجرسی خانه سالمندان است. هشت نفر از افراد کشته شده بود در یک روز آوردن مجموع به 68 نفر به درگذشت COVID-19 در مرکز تا کنون. "هنگامی که یک نفر در خانه بیمار می شود آن را بسیار به سرعت در خانه های سالمندان" نیوجرسی در کنگره جاش Gottheimer گفت NBC News.

جودیت ریگان که 91 سال با پدر زندگی می کند در لانگ آیلند ایالت جانبازان خانه در دانشگاه استونی بروک گفت: بار است که "او در تایتانیک, اما وجود دارد هیچ قایق های نجات." علامت پارکینسون رئيس جمهور از انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی برای کمک زندگی تکرار کرد. "سواره نظام نیست, وارد," او گفت: "مردم به پایان خواهد رسید سرزنش خانه های پرستاری و صحبت کردن در مورد چگونه وحشتناک ما هستند اما از آن است که فقدان کامل اولویت بندی است که ما را در این موقعیت است که ما در."

تا به امروز بیش از 36,000 ساکنان خانه سالمندان و کارکنان شناخته شده به قرارداد COVID-19 بار گزارش. بخوانید چرا متی والتر می گوید: ما نیاز به تجدید نظر در خانه های سالمندان در اینجا در این هفته. Jeva Langetinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب