ما ارائه می دهد 10 میلیون دلار برای اطلاعات در مورد حزب الله رهبر

بیش از سه ماه پس از کشتن ما از ایران ژنرال قاسم سلیمانی به ما ارائه کرده است یک پاداش بزرگ برای جزئیات بیشتر د

توسط PATRIS-FUN در 23 فروردین 1399

بیش از سه ماه پس از کشتن ما از ایران ژنرال قاسم سلیمانی به ما ارائه کرده است یک پاداش بزرگ برای جزئیات بیشتر در مورد محمد Kawtharani لبنان حزب الله, رئیس که تا حدی جایگزین او در عراق است.

ایالات متحده پیشنهاد کرده است تا یک 10 میلیون دلار (€9.4 میلیون دلار) پاداش برای "هر گونه اطلاعات" مربوط به یک کلید فرمانده حزب الله.

محمد Kawtharani است که یک مقام ارشد لبنانی شیعه و جنبش و متهم با ما هماهنگی طرفدار ایران و گروه در عراق است. او مارک به عنوان یک جهانی تروریستی توسط آمریکا در سال 2013.

در بیانیه صادر شده در اواخر جمعه وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت که این مظنون Kawtharani "گرفته شده بیش از برخی از سیاسی هماهنگی ایران-تراز وسط قرار دارد گروه های شبه نظامی که قبلا برگزار شده توسط قاسم سلیمانی" با اشاره به قدرتمند رهبر ایران در سپاه پاسداران که کشته شد در اوایل ژانویه با ما اعتصاب در بغداد.

بیشتر بخوانید: ایران, بحران یمن و ما هنوز هم در بن بست بیش از خاورمیانه و خلیج فارس بحران

"در این ظرفیت او [Kawtharani] تسهیل اقدامات گروه عامل خارج از کنترل دولت عراق است که باید با خشونت سرکوب تظاهرات حمله ماموریت های دیپلماتیک خارجی و درگیر در گسترده سازمان یافته فعالیت های جنایی" در این بیانیه اضافه شده است.

پاداش ارائه شده است و در ازای "هر گونه اطلاعات در مورد فعالیت های خود را در شبکه های و همکاران."

سلیمانی 'اعتماد شد' توسط سلیمانی

با وجود ارشد خود را در نقش حزب الله Kawtharani ممکن سلیمانی نفوذ را با توجه به یک رهبر شیعیان به نقل از خبرگزاری رویترز.

بیشتر بخوانید:ایران: خامنه ای میاد حمله آمریکا پایگاه به عنوان "روز خدا"

"Kawtharani به ارتباط با شبه نظامیان گروه" ناشناس رهبر گفت. "او مورد اعتماد سلیمانی استفاده می شود که بستگی دارد و از او می خواهم برای کمک به او در بحران است."

حزب الله شیعه اسلامگرای حزب سیاسی و گروه نظامی مستقر در لبنان. آن عراقی وابسته Kataib حزب الله شده است مسئول تعدادی از حملات آمریکا در عراق و نیروهای ائتلاف.

این سلیمانی کشتار باعث شده که ایران موشک های بالستیک حمله که منجر به صدمات ناشی از ضربه مغزی به بیش از 100 سرباز آمریکایی.

اد/mm (AFP ایسنا)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن