نظامی آمریکا تصویب 'اخلاقی' AI دستورالعمل

دستورالعمل تنظیم کردن راه برای اطمینان از سربازان انجام AI-فعال جنگ "ورزش مناسب سطح قضاوت و مراقبت است." اما ب

توسط PATRIS-FUN در 6 اسفند 1398

دستورالعمل تنظیم کردن راه برای اطمینان از سربازان انجام AI-فعال جنگ "ورزش مناسب سطح قضاوت و مراقبت است." اما برخی از ناظران بر این باورند که اصول فقط ممکن است "یک بیت از یک اخلاق-شستشو پروژه است."

پنتاگون روز دوشنبه اعلام کرد آن را اتخاذ کرده است "اصول اخلاقی" برای استفاده از هوش مصنوعی (AI) در جنگ است.

این می آید به عنوان نظامی آمریکا امیدوار است برای سرعت بخشیدن به توسعه هوش مصنوعی در جنگ در حالی که به دست آوردن اعتماد عمومی در میان یک سری از مجادلات مربوط به صورت فلکی فن آوری.

هوش مصنوعی است که قادر می سازد فن آوری است. مانند روبات هواپیماهای بدون سرنشین و بدون سرنشین وسایل نقلیه نمونه هایی از فن آوری است که در زمان استفاده از هوش مصنوعی در میدان جنگ است.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا پرده برنامه ای برای تنظیم AI

آیا اصول اخلاقی?

این اصول جدید برای تماس مردم به "ورزش مناسب سطح قضاوت و مراقبت" در هنگام اعزام و با استفاده از هوش مصنوعی و سیستم های. وجود دارد همچنین نیاز به "صریح و روشن به خوبی تعریف شده با استفاده از" برای هوش مصنوعی, تکنولوژی, دستورالعمل اعلام کرد.

تصمیمات اتخاذ شده توسط سیستم های خودکار نیز باید "قابل تعقیب" و "رام." این به این معنی نظامی را "توانایی برای خلاص و یا غیر فعال مستقر سیستم های است که نشان می دهد ناخواسته رفتار است."

قبل از این اصول نظامی آمریکا دستورالعمل تنها قید شده که یک انسان بود که در تمام هوش مصنوعی نظامی تصمیم گیری — اندازه گیری شناخته شده به عنوان انسان در حلقه.

ادامه مطلب: می توانید AI رایگان از تعصب?

'اخلاق-شستشو پروژه'

هر کس معتقد است که اصول را به انجام آنچه آنها نشان می دهد.

"من نگران آن است که اصول یک بیت از یک اخلاق-شستشو پروژه" لوسی Suchman استاد انسان شناسی علم و فناوری در دانشگاه لنکستر گفت: آسوشیتد پرس. "کلمه" مناسب " باز است برای بسیاری از تفاسیر."

ناظران دیگر پیشنهاد کرده اند که این اصول با هدف ایجاد اعتماد به نفس با ما تکنولوژی صنعت.

گوگل در سال 2018 تصمیم به تجدید پنتاگون قرارداد شناخته شده به عنوان "پروژه Maven" تحت فشار از کارکنان. این پروژه با استفاده از یادگیری ماشین به تشخیص مردم و اشیاء در هواپیماهای بدون سرنشین ،

اصول نتیجه 15 ماه از مذاکرات همراه با فن آوری های غول و دانشگاه. مشاوره منجر شد توسط اریک اشمیت سابق رئیس اجرایی گوگل است.

kmm/ls (AP, AFP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب