بهترین بازی های ویدئویی در سال 2020 (تا کنون)

Summer و پاییز اغلب بدترین زمان برای یک بازی ویدیویی فن. ناشران اغلب خود را نگه دارید بهترین ها تا پایان سال,

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

Summer و پاییز اغلب بدترین زمان برای یک بازی ویدیویی فن. ناشران اغلب خود را نگه دارید بهترین ها تا پایان سال, و از آن بدتر این سال به دلیل مایکروسافت و سونی هستند به یکی از بزرگترین بازی تا زمانی که ایکس باکس سری X و پلی استیشن 5 هستند و در این فصل تعطیلات.

هنوز 2020 در حال حاضر ارائه شده خجالت از ثروت برای علاقهمندان به بازی. در اینجا بهترین بازی های ویدئویی در سال 2020 تا کنون به شما جزر و مد تا پایان سال:

عذاب ابدی

عذاب ابدی پاره پاره و پاره راه خود را به قلب ما در ابتدای سال و نشده است صدر پس از. چه چیزی باعث عذاب ابدی بنابراین قابل توجه است که در آن موفق به بهبود سلف خود و در انجام این کار ثابت کرد که تقریبا 30 سال حق رای دادن است که هنوز هم به عنوان پر جنب و جوش و حیاتی به عنوان آن بود در سال 1993. شما اجرا و تفنگ از طریق جهنم splattering شیاطین به بیت. چه به عشق ؟

عذاب ابدی در دسترس است بر روی PlayStation 4, Xbox One و PC.

Half-Life: Alyx

واقعیت مجازی سرگرم کننده است اما گران است و برای سال فاقد یک بازی است که نشان داد پتانسیل خود را. ترک آن را به دریچه توسعه دهندگان پشت بخار پلت فرم و نوع تعریف Half-Lifeبه منظور توسعه یک بازی ویدیویی است که می تواند حرکت هدست واقعیت مجازی. Half-Life: Alyx نیست Half-Life 3, اما آن را بسیار نزدیک است. این یک تیرانداز اول شخص که در آن بازیکن باید به پوشش هدف مانند آن را در زندگی واقعی و یاد بگیرند که به بارگذاری مجدد سلاح خود را سریع. حتی از این همه ماه بعد من هنوز هم فکر کردن در مورد آن است.

Half-Life: Alyx در دسترس است بر روی PC و نیاز به یک هدست VR.

Final Fantasy VII Remake

The Final Fantasy VII Remake نباید وجود داشته باشد اما من خوشحالم که آن را ندارد. بیش از فقط یک تکرار مکررات از بازی Final Fantasy VII Remake یک دوست بازگویی یکی از بازی های ویدئویی را در تجربیات سازنده. Final Fantasy VII تعریف ژاپنی نقش بازی کردن بازی ها برای یک نسل کامل. به روز شده در گرافیک, گسترش, داستان و نگهداری سیستم مبارزه در اینجا طراحی شده است به خیره طرفداران قدیمی و تعامل با نسل جدیدی از پارسه. آن را تکان دهنده که شرکت Square Enix را به این بازی اما تکان دهنده است که نتایج بسیار فوق العاده است.

Final Fantasy VII Remake در دسترس است بر روی پلی استیشن 4.

The Last Of Us قسمت دوم

تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم ممکن است سال 2020 بحث برانگیز ترین بازی های ویدئویی هر دو انقلابی و نحو تحملناپذیری شوم. در آن سطح و زمان آخرین از ما, قسمت دوم فقط یک بازی سوم شخص اکشن بازی ماجراجویی با یک داستان قوی و باور نکردنی مبارزه با. اما در زیر آن سطح است یک داستان حماسی در مورد چرخه خشونت که دام جوامع در چند نسل در تضاد است. در آن طول می کشد پررنگ خطرات که بزرگ ترین بودجه تصویری بازی هرگز. این در حالی که هنوز در حال سرگرم کننده را به بازی اگر نه همیشه سرگرم کننده به تماشای. اما گاهی اوقات این نقطه است.

The Last of Us Part II در دسترس است در پلی استیشن 4.

Animal Crossing: New Horizons

پس از انتشار این احساس Animal Crossing: New Horizons در زمان کنترل اینترنت. به دام افتاده در خانه ما از روزهای اولیه از قرنطینه بسیاری از ما استفاده وعده زندگی مجازی بهشت گرمسیری به عنوان یک فرار. این دقیقا چیزی بود که همه ما مورد نیاز در آن لحظه. Animal Crossing: New Horizons است که هنوز هم وجود دارد و انتظار ما برای لذت بردن از سواحل آن و شبیه سازی جزیره زندگی است. نینتندو نگه داشته است به روز رسانی های آینده و تام قطعه زمین پیش امده است که همیشه آماده برای فروش به شما یک تعطیلات بسته.

Animal Crossing: New Horizons در دسترس است در نینتندو سوئیچ.

شبح از تسوشیما

شبح از تسوشیما بازی های ویدئویی راحتی مواد غذایی مانند Assassin's Creed اگر Assassin's Creed تا به حال بهتر داستان تنگ تر مبارزه و سبک منحصر به فرد. آن را به یک بازی که در آن تعقیب سایه ها و کشتن دشمنان خود را با بمب و سم است بیشرمی اما بسیار ساده تر از مواجهه با آنها ، آن را ساده و زیبایی رنگ های قابل توجه و زیبا داستان آن مجموعه جدا از رقابت خود را.

شبح از تسوشیما در دسترس است بر روی پلی استیشن 4.

مردار

مردار اجازه می دهد تا شما را تبدیل به هیولا. به دام افتاده در یک آزمایشگاه در جایی توده فرار از اسارت و شروع به انتقام ویران کردن در آن انسان اسیرکنندگان. این یک 2-D, پیمایش جانبی بازی شبیه به Castevlania یا Metroid که در آن شما می توانید قدرت های جدید برای باز کردن بخش های مختلف از نقشه است. اما در این بازی شما قهرمان هستید tentacled هیولا که می خورد و مردم به دست آوردن مجدد سلامت.

مردار در دسترس است بر روی ایکس باکس جعبه یکی نینتندو سوئیچ و کامپیوتر.

Kentucky Route Zero TV Edition

اگر شما عاشق دوقلو قله سپس شما را دوست دارم Kentucky Route Zero. این نقطه و کلیک کنید بازی ماجراجویی برای اولین بار منتشر شد episodically شروع در سال 2011 اما 2020 نسخه بسته های آن را همه با هم و remasters آن را برای تلویزیون. Kentucky Route Zero می گوید داستان از یک راننده کامیون که برای ارائه یک جعبه عتیقه جات و به پایان می رسد تا گرفتن یک سفر جاده ای به قلب اسطوره ای و خالی از سکنه چشم انداز آمریکایی. اگر شما به دنبال چیزی کمی متفاوت از این است.

Kentucky Route Zero TV Edition در دسترس است در نینتندو سوئیچ, Xbox One, PlayStation 4 و PC.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن