ما فضانورد به پایان می رسد طولانی ترین پروازهای فضایی توسط یک زن

ناسا کریستینا کخ بازگشت به زمین و پایان دادن به طولانی ترین پروازهای فضایی تا کنون تکمیل شده توسط یک زن فضانور

توسط PATRIS-FUN در 17 بهمن 1398

ناسا کریستینا کخ بازگشت به زمین و پایان دادن به طولانی ترین پروازهای فضایی تا کنون تکمیل شده توسط یک زن فضانورد. کخ صرف نزدیک به یک سال در ایستگاه فضایی بین المللی.

آمریکایی فضانورد کریستینا کخ فرود آمد بر روی زمین در روز پنج شنبه به مناسبت پایان طولانی ترین ماموریت فضایی تا کنون تکمیل شده توسط یک زن فضانورد.

یک livestream توسط آژانس فضایی Roscosmos نشان داد یک کپسول حمل کخ به عنوان به خوبی به عنوان فضانورد Luca Parmitano و روسیه الکساندر Skvortsov دست زدن به پایین با خیال راحت در یک میدان پوشیده از برف در قزاقستان بعد از ظهر پنجشنبه به وقت محلی.

کخ صرف 328 روز در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) شکستن قبلی spaceflight رکورد زن فضانوردان برگزار شده توسط ناسا پگی Whitson. Whitson در حال صرف 289 روز از روی ISS.

41 ساله و مهندس از میشیگان نیز ساخته شده و فضا در تاریخ اکتبر گذشته زمانی که او و همکار فضانورد جسیکا Meir تکمیل اولین-همیشه همه کاری راهپیمایی فضایی.

ادامه مطلب: ناخودآگاه تعصب در ناسا راهپیمایی فضایی کمد شکست ؟

کخ سوار ایستگاه فضایی در ماه مارس گذشته. ماموریت او در اصل برنامه ریزی شده برای شش ماه تمدید شد و نزدیک به یک سال پس از او روی.

ناسا گفته بود که کخ طولانی اقامت خواهد با ارائه اطلاعات ارزشمند در مورد اثرات طولانی مدت از سفر به فضا در بدن زن. آژانس فضایی آمریکا قصد دارد در آثار به ساخت یک ایستگاه دائمی بر روی سطح ماه در ده سال آینده است.

برای اطلاعات بیشتر به دنبال...

kp/rt (AFP ایسنا)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب