تا 80 درصد از COVID-19 عفونت بدون علامت یک مورد جدید گزارش می گوید

منازت یک کشتی کروز coronavirus شیوع بیش از 80 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 نشان نداد علائم این

توسط PATRIS-FUN در 8 خرداد 1399

منازت یک کشتی کروز coronavirus شیوع بیش از 80 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 نشان نداد علائم این بیماری با توجه به یک مقاله جدید منتشر شده در مجله قفسه سینه.

تحقیقات نشان می دهد که چگونه شايع بدون علامت انتقال COVID-19 ممکن است -- یک واقعیت است که هر دو نشان می دهد صورت رسمی شمارش شدید هستند اهمیت جلوه و بر اهمیت تمرین های اجتماعی فاصله حتی اگر شما احساس می کنید سالم است.

محققان شناخته شده برای ماه است که بدون علامت انتقال COVID-19 امکان پذیر است و مشترک اما بدون جمعیت گسترده ای از تست آن را دشوار است به برآورد که چگونه بسیاری از مردم آلوده بدون نشان دادن علائم. مقاله جدید را فراهم می کند یک مثال از اینکه چگونه گسترده بدون علامت انتقال را می توان حداقل در یک موجود محیط زیست است.

این (نام) کشتی کروز در مقاله جدید چپ آرژانتین در اواسط ماه مارس با برنامه ای برای سفر در اطراف قطب جنوب شبه جزیره و بیش به گرجستان جنوبی جزیره در جنوب اقیانوس اطلس. همه مسافران مورد بررسی قرار گرفت برای coronavirus علائم قبل از خروج و افرادی که تا به حال سفر از طریق COVID-19 نقاط اجازه نداشتند در هیئت مدیره.

حتی هنوز یک مسافر یک تب هشت روز به این سفر باعث کشتی گسترده مستند. خدمه و مسافر اضافی شروع به توسعه coronavirus علائم طی چند روز آینده.

کشتی اجازه داده نمی شد تا دوباره حوض در آرژانتین پس از این کشور مرزهای خود را بسته پس از آن در ادامه به اروگوئه که در آن هشت نفر تخلیه شدند به بیمارستان. اروگوئه مقامات در نهایت مرتب برای همه باقی مانده در هیئت مدیره برای آزمایش قبل از قایق لنگر انداخت.

از 217 نفر در هیئت مدیره 128 آزمایش مثبت برای COVID-19—اما تنها 24 از این افراد نشان داد علائم قبل از تست. باقی مانده 104 مردم—81 درصد از کسانی که تست مثبت—تا به حال تجربه هر گونه علائم این گزارش.

نیز وجود دارد 10 نمونه از مردم تست منفی حتی زمانی که کابین خود را mate تست مثبت است که نویسندگان می گویند نشان می دهد وجود دارد برخی از منفی کاذب نتایج آزمون.

آن را دشوار است به قیاس نتایج به بزرگتر جمعیت از مردم در هیئت مدیره کشتی و زندگی در محله های نزدیک در حالی که کاملا جدا از زندگی خارج از حدود یک ماه است. حتی هنوز هم نتایج یک استارک یادآوری چگونه به احتمال زیاد COVID-19 است که به گسترش در جوامع و چقدر دشوار می توان آن را به بگویید که در آن می کند.

که به ویژه مهم درس به نظر متحده بازگشایی و آب و هوا خوب می خورد دور در بسیاری از مردم را حل و فصل در خانه بمانند. این ویروس می کند و گسترش کشف نشده و بدون علامت مورد هنوز هم می تواند باعث بیماری های جدی و اگر آن را به شخص دیگری. تا زمانی که یک واکسن در دسترس است امن ترین راه برای نگه داشتن coronavirus از پخش است برای حفظ فاصله خود را از دیگران آیا شما مریض هستید یا نه.

نوشتن به جیمی Ducharme در jamie.ducharme@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب